דף הבית / ביקורות / R-COM 20 PRO חלק א'

R-COM 20 PRO חלק א'

התרשמות ראשונית:

לא צריך הרבה זמן בכדי להבין כיצד הדברים פחות או יותר פועלים.
מקדימה ניתן לראות את צג ה-LCD וכפתורי המגע לשליטה על מחשב המדגרה. על הכפתורים יש שמות באנלית המתארים סוג פעולה.
מימין ניתן למצוא את פתח מילוי המים המכוסה פקק גומי הניתן להסרה בקלות, פתיחת הפקק מגלה פתח מילוי הנמצא בעומק המשטח לאחר שיפוע המזכיר את פעולת המשפך. מיקום פתח המילוי בזוית זו מאפשר מילוי בצורה נוחה.
לפתיחת מכסה המדגרה צויידה המדגרה בחריצים בצידי המדגרה המאפשרים הרמה של המכסה במהירות ובקלות. לאחר הרמת מכסה המדגרה גילית כי מדובר במכסה כפול כאשר המכסה התחתון נכנס בלחץ אל המכסה העליון ובניהם גומי דק, אשר נועד למנוע השפעת הטמפרטורה החיצונית על הטמפרטורה הפנימית. למכסה בחלקו הקידמי יש מגנט קטן המאפשר למדגרה לזהות פתיחה של המכסה.

 

rcom pro rcom pro
rcom prorcom pro

כמו כן, ניתן לראות בחלקה הקידמי של המדגרה ידית פתיחה המפריד בין חלקה העליון וחלקה התחתון ומאפשר ניקוי המדגרה.

rcom prorcom pro

בחלקה האחורי:

בחלקה האחורי ניתן לראות חיבור החשמל, חיבור ה-USB, מדבקת ברקוד ומדבקת R-COM IL.
כמו כן ניתן לראות את ידיות הפתיחה האחוריות לשם הפרדת חלקה העליון מחלקה התחתון. להפרדה יש צורך בפתיחת הידיות האחריות וגם את הידית הקדמית. הידיות נפתחות ע"י משיכה קטנה כלפי מעלה כמעט ללא צורך בכוח פיזי.

Rcom pro

מתחת לחלק עליון:

לאחר פתיחת הידיות הרמתי את חלקה העליון של המדגרה וגיליתי להפתעתי בחלקה התחתון פלסטיק בעל כיסים וחריצים ומעליו מגש ובסופו בליטות המתאימות לגלגל השיניים של המנוע אשר מזיז את המגש. מעבר לזה בחלק התחתון לא תראו דבר.

rcom

כפי שניתן לראות בתמונות לאחר הרמה של המגש אשר פירוקו אינו מצריך שימוש בכלי כזה או אחר, אנו מגלים את חלקה התחתון של המדגרה. בצד ימין ניתן לראות את התא שבו ימצאו מים אשר יעביר מים בצינורית לתא השמאלי וע"י גוף חימום שנכנס לשם (מחלקה העליון של המדגרה) נוצר בעצם אפקט הלחות. סידור זה והפרדתו המוחלטת מכל רכיב כזה או אחר מאפשר ניקוי נוח ויסודי של המדגרה.


אריזה חיצונית: משקל: 4.5 קילו. מידות: 500x410x160mm המדגרה מגיעה באריזת קרטון הנושא את השם R-COM בגאווה בכל מקום אפשרי ומכל זוית אפשרית. אריזת הקרטון מתאימה לשני דגמים: R-COM Professional ו-R-COM Standard. בכדי לדעת איזה מדגרה ישנה בתוך האריזה יש צורך להסתכל בסימון בצד האריזה. באותו מיקום הסימון ניתן לראות גם איור אשר בעצם מציג את ההבדלים בין שני הדגמים. דגם ה-PRO הוא בעצם הדגם שאנו סוקרים, הדגם הכולל חיבור USB ותוכנה מיועדת למחשב לביצוע פעולות שונות ומעקב על נתונים כאלה ואחרים, את אפשרות זו   אנו כמובן נסקור ונפרט בהמשך. על פנים האריזה בנוסף ללוגו נוכל למצוא על כל דופן…

Review Overview

אריזה
פירוק והרכבה
רמת גימור

בינתיים אהבנו

סיכום: האריזה כמעט מושלמת, איכות החלקים טובה מאוד, קלה לפרוק וניקוי, בעלת תוספות רבות ומיוחדות אשר בהחלט עושות את המדגרה למוצר שצריך לשים לב אליו אך יחד עם זאת יש גם חסרונות: המדגרה בגלל צורתה איננה מאפשרת הנחה של מספר מדגרות אחת על השנייה, לא ניתן לפתוח את המכסה מעט ולהתמקד בביצה אחת כיוון שניתן או להסיר את המכסה לגמרי או לסגור לגמרי. האם אלו החסרונות היחידים? האם המדגרה תמשיך באותו קו ותרשים גם בהתנהלות המיוחדות שלה בחיבור המדגרה למחשב? ומה יהיו התוצאות הסופיות לאחר בדיקת אחוזי בקיעה? כל זאת ועוד בקרוב בחלק ב'.

דרוג הגולשים: 0.5 ( 1 הצבעות)

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה