דף הבית / ביקורות / R-COM 20 PRO חלק א'

R-COM 20 PRO חלק א'

אריזה חיצונית:
משקל: 4.5 קילו.
מידות: 500x410x160mm
המדגרה מגיעה באריזת קרטון הנושא את השם R-COM בגאווה בכל מקום אפשרי ומכל זוית אפשרית.

אריזת הקרטון מתאימה לשני דגמים: R-COM Professional ו-R-COM Standard. בכדי לדעת איזה מדגרה ישנה בתוך האריזה יש צורך להסתכל בסימון בצד האריזה. באותו מיקום הסימון ניתן לראות גם איור אשר בעצם מציג את ההבדלים בין שני הדגמים. דגם ה-PRO הוא בעצם הדגם שאנו סוקרים, הדגם הכולל חיבור USB ותוכנה מיועדת למחשב לביצוע פעולות שונות ומעקב על נתונים כאלה ואחרים, את אפשרות זו

 

אנו כמובן נסקור ונפרט בהמשך. על פנים האריזה בנוסף ללוגו נוכל למצוא על כל דופן הדגשים לכל דגם, במקרה שלנו:

  • 3 אפשרויות: ידני, אוטומטי ושליטה ע"י המחשב הבייתי.
  • אפשרויות מתקדמות לשליטה על תנאי דגירה.
  • מאפשר קביעת תנאי אופטימלי לירדה במשקל.

RCOM PRORcom PRO

מבט לבפנים:
כשהרמתי את האריזה קיבלתי ישר תחושה של אריזה דחוסה ולא היה לרגע הרגשה של חופש תנועה מה שבהחלט אומר לי כי המוצר ארוז היטב בפנים.
אריזת הפצפצים העוטפת את המדגרה (אריזת שקית – כיס) בהחלט גורמת למדגרה להכנס בלחץ וניתן לשמוע בהרמה פה ושם את השקית עושה את עבודתה, הקרטון העבה ושקית הפצפצים בהחלט שומרים על המוצר אך אם קירות האריזה היו מרופדים עם קירות קלקרים האריזה הייתה הופכת למושלמת.

Rcom PRo


אחריות, מדריך למשתמש ועוד:

בתוך האריזה ניתן היה למצוא כבל חשמל, כבל USB (לחיבור המדגרה למחשב), תעודת אחריות, וחוברת או יותר נכון דף מקופל ל-4 המסביר על הפעלת המדגרה.
כמו כן באריזה ניתן למצוא CD הכולל דרייברים, קובץ PDF – מדריך לתוכנה וכמובן את התוכנה עצמה.
על דרישות התוכנה (חומרה) ומערכות הנתנות להפעלה (Linux,Mac,Windows) נדבר בסיקור ניהול המדגרה ע"י המחשב הבייתי.

rcom pro

כפי שציינתי לעיל, עם המדגרה מקבלים חוברת קטנה ובאנגלית. R-COM IL הגדילו לעשות וצרפו חוברת בעברית הכוללת איורים צבעוניים אשר ללא ספק עוזרים.
החוברת בתמונה מודפסת ע"י מדפסת צבעונית רגילה אך את החוברת הנ"ל הינכם מקבלים בתצורת קובץ PDF ברכישת המדגרה.
כצרכן, הייתי מעדיף לקבל את החוברת מודפסת ומצורפת וכמובן בכריכה עבה ודפים איכותיים בכדי לשמר את החוברת לאורך זמן, אך חשוב לציין כי היום יותר ויותר חברות מעדיפים לצרף קבצים למוצרים ב-CD ולא ע"י הדפסת חוברות.

rcom prorcom pro

אריזה חיצונית: משקל: 4.5 קילו. מידות: 500x410x160mm המדגרה מגיעה באריזת קרטון הנושא את השם R-COM בגאווה בכל מקום אפשרי ומכל זוית אפשרית. אריזת הקרטון מתאימה לשני דגמים: R-COM Professional ו-R-COM Standard. בכדי לדעת איזה מדגרה ישנה בתוך האריזה יש צורך להסתכל בסימון בצד האריזה. באותו מיקום הסימון ניתן לראות גם איור אשר בעצם מציג את ההבדלים בין שני הדגמים. דגם ה-PRO הוא בעצם הדגם שאנו סוקרים, הדגם הכולל חיבור USB ותוכנה מיועדת למחשב לביצוע פעולות שונות ומעקב על נתונים כאלה ואחרים, את אפשרות זו   אנו כמובן נסקור ונפרט בהמשך. על פנים האריזה בנוסף ללוגו נוכל למצוא על כל דופן…

Review Overview

אריזה
פירוק והרכבה
רמת גימור

בינתיים אהבנו

סיכום: האריזה כמעט מושלמת, איכות החלקים טובה מאוד, קלה לפרוק וניקוי, בעלת תוספות רבות ומיוחדות אשר בהחלט עושות את המדגרה למוצר שצריך לשים לב אליו אך יחד עם זאת יש גם חסרונות: המדגרה בגלל צורתה איננה מאפשרת הנחה של מספר מדגרות אחת על השנייה, לא ניתן לפתוח את המכסה מעט ולהתמקד בביצה אחת כיוון שניתן או להסיר את המכסה לגמרי או לסגור לגמרי. האם אלו החסרונות היחידים? האם המדגרה תמשיך באותו קו ותרשים גם בהתנהלות המיוחדות שלה בחיבור המדגרה למחשב? ומה יהיו התוצאות הסופיות לאחר בדיקת אחוזי בקיעה? כל זאת ועוד בקרוב בחלק ב'.

דרוג הגולשים: 0.5 ( 1 הצבעות)

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה