דף הבית / ביקורות / INCA100 – המדגרה בביקורת חלק ג' [סיכום]

INCA100 – המדגרה בביקורת חלק ג' [סיכום]

המשך הביקורת חלק ג'.

לאחר הגעתו של וישניא דוד ולאחר החלפת עגלת הגילגול הוחלט לבדוק שוב את המדגרה ושוב להדגיר בה ביצים. הוכנסו למדגרה 3 ביצי ג'אקו חדשים.

הביצים הודגרו ע"י האם מעל מחצית הזמן הנדרש לבקיעה. שני הביצים הראשונות בקעו מתוכם גוזל אחד בקע לבדו וגוזל שני נזקק לעזרה, הביצה האחרונה לא בקעה והגוזל היה במצבם של הגוזלים הקודמים שנמצאו מתים בביצה.

לאחר סיום ההדגרה הוסרה עגלת הגילגול,במעקב צמוד במהלך ההדגרה עדיין נצפו אי אלו מעצורים ודחיפות בנקודה מסויימת,באופן ידני העגלה זזה כמובן ללא בעיות לאחר החלפתה מאחר והיא הייתה קטנה באופן משמעותי מהקודמת, ללא ספק כלום לא מנע בעדה לזוז כנדרש. לאחר בדיקת המוט המוביל את העגלה התברר לי שבשלב / מצב מסויים המוט אינו חופשי לגמרי בחריץ דרכו הוא עובר, החריץ אינו חלק ובעל שקעים וקימורים קלים אשר מפעילים לחץ על המוט המושך ודוחף את עגלת הגילגול ומכאן נובעת התנועה הבלתי מאוזנת של עגלת הגילגול.כמובן שהקטנת עגלת הגילגול הורידה מהלחץ של המוט אך לא מנעה לחלוטין את הלחץ שנוצר.

תמונה הממחישה את החריץ דרכו עובר המוט.

 

IMG_1712

סיכום והבהרה: 
המדגרה נכשלה אצלינו מהסיבה הפשוטה:המדגרה לא ענתה על הציפיות שלנו ולא מילאה את ייעודה כנדרש, מעבר לכך הסתבר שאדון וישניא אינו עומד מאחורי מוצריו והבטחותיו.

למען הסר ספק, איש לא טען כי כל המדגרות של אדון וישנא אינן פועלות וביצועי ההדגרה משקפים את כל המדגרות של דויד וישניא. מה שבטוח שהמדגרה לא הייתה תקינה, לא סתם הוחלפו פעמיים חלקים במדגרה.
גם עתה ניתן לראות כי אין בעיה בביצים או בהורים כי ביצים שנמצאים אצל ההורים אפילו זמן מה גורמת להתפתחות טובה יותר של הגוזלים ואילו ביצה שלישית שהונחה במדגרה יחסית בתחילת ההתפתחות לא בקעה.

כמגדל אוכל רק לשער מספר השערות, אולי הבקר לא תקין ואינו מכוייל,אולי מד הלחות אינו מכוייל,אולי עגלת הגילגול והקפיצות גורמות לכך.. אולי המוט שעובר דרך חריץ שאינו מותאם למידותיו, כפי שציינתי השערות. בדבר אחד אני יכול להיות בטוח, אני בטוח שאם דויד וישניא היה עומד אחרי המוצר שלו ובעזרת נסיונו היה מנסה לבדוק\לחקור בשיתוף פעולה מצידי את נסיבות המקרים ומנסה להגיע יחד עימי למקור הבעייה הוא היה מוצג באור שונה.

ובכן מוצר שיצא מהדגמה והגיע לא תקין אל הלקוח, מאז הוחלפו פעמיים חלקים במדגרה למרות הבטחה כי המדגרה תוחלף,גוזלים מתים וכל שיש למר וישניא להגיד מסתכם ב-"לכן ירידת ערך של 20% נראית לנו מינימלית, ". אף ניסיון לקבלת אחריות או לפחות בדיקת כל המערכות כנדרש, איך אמרו לפניי "מחברה כזאת היינו מצפים ליותר".

*הציון משקף את הביקורות של חלק א' ו-ב' ובהתחשב באחוזי הבקיעה ובהתנהלות החברה מול הלקוח.

* לדיון ( https://www.tukinfo.com/forum/viewtopic.php?f=61&t=2822 )

המשך הביקורת חלק ג'. לאחר הגעתו של וישניא דוד ולאחר החלפת עגלת הגילגול הוחלט לבדוק שוב את המדגרה ושוב להדגיר בה ביצים. הוכנסו למדגרה 3 ביצי ג'אקו חדשים. הביצים הודגרו ע"י האם מעל מחצית הזמן הנדרש לבקיעה. שני הביצים הראשונות בקעו מתוכם גוזל אחד בקע לבדו וגוזל שני נזקק לעזרה, הביצה האחרונה לא בקעה והגוזל היה במצבם של הגוזלים הקודמים שנמצאו מתים בביצה. לאחר סיום ההדגרה הוסרה עגלת הגילגול,במעקב צמוד במהלך ההדגרה עדיין נצפו אי אלו מעצורים ודחיפות בנקודה מסויימת,באופן ידני העגלה זזה כמובן ללא בעיות לאחר החלפתה מאחר והיא הייתה קטנה באופן משמעותי מהקודמת, ללא ספק כלום לא מנע בעדה לזוז…

Review Overview

שכלול כל חלקי הביקורת

כמעט טוב

סיכום: אנסה לסכם במספר מילים, במדגרות של וישניא היו בקיעות ללא ספק. במדגרה הספציפית הזו יש בעיה וכל הכתוב בחלקי הביקורת מוכיחים זאת, גם דויד וישינא אינו סותר זאת ומאשר זאת ע"י החלפת חלקים וגם בדבריו.

דרוג הגולשים: היה הראשון לדרג!

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה