דף הבית / ביקורות / INCA100 – המדגרה בביקורת חלק ב'

INCA100 – המדגרה בביקורת חלק ב'

תזכורת:
"עם הפעלת המדגרה הבחנו שעגלת הגלגול אינה נעה בצורה חלקה ואחידה ונראה שהיא נעה בקושי מסוים, תזוזת עגלת הגלגול נעשתה בתנועות קטנות וחדות, מאוחר יותר הבחנו שעגלת הגלגול אינה עושה מהלך מלא כלומר עושה חצי דרך קדימה וחצי דרך בחזרה,איפסנו את עגלת הגלגול והפעלנו מחדש אך לאחר מספר מהלכים העגלה יצאה שוב מאיפוס. בשלב זה פנינו לדוד וישניא שביקש שנבצע איפוס למדגרה על פי הוראותיו,לאחר ניסיון נוסף וכושל החלטנו להחזיר את המדגרה לבדיקה במפעל. בבדיקה שערך דוד נמצא שאחד המוטות אינו מתאים במידותיו ומפעיל לחץ על עגלת הגלגול,לאחר החלפתו ובדיקה חזרנו עם המדגרה לביתנו. לאחר 24 שעות עבודה ולאחר שאביבה וישניא התקשרה לוודא שאכן הכל תקין העגלה שוב יצאה מאיפוס."

המשך הביקורת חלק ב':

בהמשך ותוך כדי הדגרה העגלה המשיכה הן בתנועות חדות בעת התזוזה והן במהלך לא מלא כלומר חצי סיבוב ביצה קדימה חצי סיבוב אחורה, מאחר והביצים היו בפנים החלטנו שאין טעם ואפשרות להוציאם ולקחת את המדגרה שוב לבדיקה,המתנו לבקיעה.
בתאריך 24/04/08 נוצרו פיקים בביצה אחת אך ללא הצלחה של הגוזל לבקוע את הביצה,החלטנו לפתוח את הביצה אך הגוזל בפנים היה מת. ביום שלישי 29/04/08 לאחר ששני הביצים הנותרות היו אמורות לבקוע אך לא היה סימן כלשהו החלטתי להתקשר למר דוד וישניה,בשיחתי עימו העלתי את נושא העגלת גילגול שאינה עובדת כפי שצריך על אף החלפת המוט בפעם הקודמת.לאחר שביקש שאגיע שוב למפעל הבהרתי לו שאיני יכול וסוכם שהוא יגיע אליי בשבת,תוך כדי השיחה ביקשתי שיחליף את המדגרה,דוד התעקש שאין לו במלאי מדגרות מוכנות (להבדיל מהעת בה התכוונתי לרכוש),אמרתי לו שבמשך ארבע ימים הוא יכול לייצר לי חדשה לבדוק את תקינותה ולהביא לי,הרי הבעיות התגלו כבר יומיים לאחר שהבאתי את המדגרה לביתי,דוד אמר שיחזור אליי,לאחר זמן מה חזרה אליי אביבה והודיעה לי חגיגית שהם יגיעו בשבת עם מדגרה.

ביום שבת 3/05/08 הגיעו דוד ואביבה ..כמובן ללא מדגרה לשאלתי "אני רואה שהגעתם ללא מדגרה" אמר לי דוד "כי לא צריך" דוד הגיע עם עגלת גילגול קטנה יותר,דוד הביט בעגלת הגילגול המותקנת והעיר שיש לעגלה בטן ובמרכזה היא צמודה לדפנות דבר שמקשה על המהלך התקין שלה…

לשאלתי מדוע העגלה מבצעת לעיתים קרובות חצי מהלך לכל צד ולא גילגול מלא נעניתי ש"זה לא חשוב" "הביצה גם ככה מקבלת חימום מכל הצדדים" לאחר שהעגלה הוחלפה נשאל דוד הכיצד יתכן שביצים של זוג שעשה ארבעה סבבים רצופים עם אחוזי בקיעה של 100% בתא ההטלה ובמדגרה הביצים לא בקעו כלל כלומר 0% הצלחה? כאן החלו ההשערות:לדברי דוד יתכן שזה חיידק כזה או אחר,וקורה שיש ירידה באחוזי הבקיעות וכו' וכו'.

בתאריך 4/05/08 לאחר שכמובן עבר זמנם של הביצים ולא במעט החלטתי לפתוח ולראות מה תכולתן,ובכן כפי שתיארתי לעצמי הביצים פוריות ובשלב מסויים די מאוחר הפסיקו הגוזלים להתפתח ..(תמונה מצורפת).

ובכן בואו נדבר על עובדות ולא על השערות:

1)הביצים נלקחו מזוג ג'אקו עם 100% הצלחה בבקיעה.
2)הביצים שהוכנסו למדגרה היו פוריות בהחלט.
3)אף לא ביצה אחת בקעה -0% הצלחה.
4)לאחר הרכישה עגלת הגילגול עבדה באופן שהביצים קיבלו מכות בעת הגילגול (הוחלף מוט)
5)לאחר התיקון העגלה עדיין עבדה באותה צורה.
6)לאחר שדוד הגיע לבחון את המדגרה (עם עגלת גילגול חדשה) מסקנתו הייתה שלעגלה יש "בטן" והיא לא עובדת כשורה מסיבה זו.

נוכח התקלות מרגע הרכישה ולנוכח אחוזי הבקיעה הייתי מברך על קבלת כספי בחזרה והחזרת המוצר לבעליו.

תמונת הגוזלים בביצים שהודגרו ביום ה- 36 להדגרה. 

לחצו "הצג תמונה" לצפיה בתמונה (לא מומלץ לרגישים שביננו):

IMG_1563

ותגובתו של מר וישניא דוד לכל הנאמר לעיל.

"שלום רב,
לפנים משורת הדין אנו מוכנים לקבל את המדגרה בחזרה.
מאחר שהמדגרה הייתה בשימוש אנו לא יכולים למכור אותה כחדשה, לכן ירידת ערך של 20% נראית לנו מינימלית,
אם המדגרה נראית במצב טוב ולא נגרם לה נזק כלשהוא.
אתה מוזמן להחזיר את המדגרה באריזה המקורית כמחווה חד-פעמית תוך חמישה ימים מהיום.

בברכה,
י.אמ.פי. הנדסה בע"מ
העתק הועבר לעו"ד החברה: מר בנציון וקס."

* לדיון: ( https://www.tukinfo.com/forum/viewtopic.php?f=61&t=2820 )

תזכורת: "עם הפעלת המדגרה הבחנו שעגלת הגלגול אינה נעה בצורה חלקה ואחידה ונראה שהיא נעה בקושי מסוים, תזוזת עגלת הגלגול נעשתה בתנועות קטנות וחדות, מאוחר יותר הבחנו שעגלת הגלגול אינה עושה מהלך מלא כלומר עושה חצי דרך קדימה וחצי דרך בחזרה,איפסנו את עגלת הגלגול והפעלנו מחדש אך לאחר מספר מהלכים העגלה יצאה שוב מאיפוס. בשלב זה פנינו לדוד וישניא שביקש שנבצע איפוס למדגרה על פי הוראותיו,לאחר ניסיון נוסף וכושל החלטנו להחזיר את המדגרה לבדיקה במפעל. בבדיקה שערך דוד נמצא שאחד המוטות אינו מתאים במידותיו ומפעיל לחץ על עגלת הגלגול,לאחר החלפתו ובדיקה חזרנו עם המדגרה לביתנו. לאחר 24 שעות עבודה ולאחר…

Review Overview

אמינות
אחראיות

אכזבה

סיכום: אכזבה אחת גדולה. רכשתם מדגרה מוישנייה והביצים בקעו הכל מצויין,לא בקעו?יתכן שזה חיידק,יתכן שדווקה הממוצע של הביצים שלא בוקעות נפלו עליכם בכל הביצים שהדגרתם. והסיבות עוד רבות אך כמובן אף לא אחת מהן קשורה למדגרה. איך אמר לי דוד וישנייה "הכי קל זה להאשים את המדגרה" היתכן? כפי שפתחנו ואמרנו בראש האשכול בחינת המוצר נעשתה על מנת להקל על מגדלים המתלבטים באיזו מדגרה לבחור ומה לרכוש, הבאנו בפניכם צעד אחר צעד את כל אשר עברנו עד לרגע בו פתחנו את הביצים כמובן שעל אף כל הקשיים והתקלות ציפינו שבסופו של דבר הביצים יבקעו ולא נאבד שלושה גוזלים אך התבדינו. כמובן שהזכות של דוד וישנייה להגיב לנאמר שמורה לו ונשמח לשמוע את דעתו בעניין.

דרוג הגולשים: היה הראשון לדרג!

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה