דף הבית / תנאי שימוש

תנאי שימוש

למען הסדר הטוב, לתת ולקבל, ללמוד וללמד… כללי הקהילה – כי אכפת לנו! 

 • החוקים הבאים הינם חוקי היסוד הכלליים והרשמיים של האתר יש לקרא הערות והכרזות בכל פורום.
 • אנא קרא חוקים ותנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בחוקים ובתנאי שימוש אלה.
 • החוקים והתנאים עשויים להשתנות ולהתעדכן בכל עת ללא הודעה מוקדמת יש לבדוק עדכונים מעת לעת (יכתב תאריך עדכון אחרון והקפצה בעת עדכון).
 • האמור בתנאי שימוש אלה בלשון זכר מטעמי נוחיות גרידא ומתייחס לנשים ולגברים כאחד.

פניות צוות האתר ולצוות האתר:
1) יש להישמע לצוות האתר, לאחר פניה מצוות האתר לא תשלח הודעה נוספת בנושא. חבר קהילה אשר לא יכבד את פניות הצוות יושעה ואף יורחק מהקהילה על פי שיקול דעתו של חבר הצוות.
2) הנך מוזמן לפנות למנהלי האתר בכל עת ובכל בעיה אך זכור, צוות האתר עובד בהתנדבות ופועל על פי זמנו וסדרי עדיפויות. במקרה הצורך והדחיפות הנך מוזמן לפנות למנהל נוסף.

כללי:

1) אין לפרסם תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ותכנים אשר מהווים הפרה כלשהי של החוק.
2) אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו בכל דרך המהווה שימוש בחתימה, בשדות הפרופיל, בכינוי ו/או תת כינוי המשתמש, בהודעה פרטית, בהודעה ובנושא, ע"י קישור או בלעדיו הן באופן ישיר והן באופן עקיף.
3) אין לפרסם תכנים אשר זכויות הקניין הרוחני בהם אינן שייכות לך. בעת פניה בנושא זכויות יוצרים Tukinfo שומרת לעצמה את הזכות למחוק לאלתר ללא הודעה מוקדמת למפרסם התכנים.
4) אין לפרסם תכנים אשר מכילים וירוסי מחשב מכל סוג שהוא. במקרה של פגיעה Tukinfo שומרת לעצמה את הזכות להעביר רישומי IP ומידע נוסף אשר ברשותה לרשויות חוק על פי דרישה.
5) אין לפרסם תכנים אשר אינם רלוונטים לפורום. תכנים אשר אינם קשורים לתוכן הנושא ו\או לפורום ימחקו ללא הודעה מוקדמת למפרסם התכנים כנ"ל לגבי לינקים יוצאים לאתרים שונים בארץ.
6) פרסום תוכן ע"ג הקהילה בידיעה כי תוכן זה ברשות הקהילה. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לערוך, למחוק, לנעול אך ורק בהתאם לשיקולי צוות האתר ולא לבקשת המפרסם.
7) רישום לקהילה הינו לפי בחירתכם והסכמתכם. צוות האתר אינו מוחק חשבונות רישום.
8) רישום כפול לאתר ושימוש בשם שונה יביא להרחקת המשתמש. במידה ואיבדתם סיסמתכם או נתקלתם בבעיית חיבור  פנו להנהלת האתר להסדרת והפעלת שם המשתמש מחדש. לשם כך עשו זאת בטופס "צור קשר".
9) כל הדפים המצויים בקהילה הם רכושה של הנהלת הקהילה.
אין להעתיק או לפרסם את הדפים במלואם או בחלקם ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב של הנהלת הקהילה. זכויות היוצרים ברעיון העומד ביסוד האתר, לרבות עיצוב האתר, סימניו המסחריים וכן בכל פעולה אחרת בקהילה הייחודית והבלעדית לאתר שמורים להנהלת הקהילה Tukinfo.
אין להכניס באתר שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג בפומבי, לשכפל, לפרסם או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתה של הנהלת הקהילה בכתב ומראש.
10) חברי הפורום מתבקשים לנהוג בכבוד הדדי זה לזה הן במענה והן בפניות, זילזול בחברים מכל סוג שהוא עלול לגרום להרחקה.

צוות Tukinfo מאחל גלישה מהנה והפקת המירב בכל ביקור.

 

כותרות:
1) יש לפרסם כותרות אשר מרמזת בצורה הטובה ביותר על תוכן ההודעה. כותרות כגון: "דחוף", "עזרה", "שאלה" ימחקו לאלתר!
2) אין לעשות שימוש מעבר לנדרש בסימני פיסוק. כותרות כגון: "????" – "!!!!!" יגרמו למחיקת הנושא לאלתר!

שאלות:
1) אין לשאול שאלות בדיון שאינו נפתח על ידך. פתח דיון חדש למען הסדר הטוב. גם אם הנושא זהה אפשר למגיבים לתת התייחסות מלאה ומסודרת לפותח הדיון.
2) המתן בסבלנות. תגובות נוספות והקפצות אינן יביאו למענה מהיר יותר ואף גורמות לתחושות לא נעימות.
3) אל תחסוך בפרטים. לקבלת תשובה מפורטת ונתינת עזרה מהירה וברורה השתדל לתת פרטים רבים ככל שניתן.
4) שאלות שהינן נחלת הכלל שאל ע"ג הפורום. זכור! בפרטי זה עוזר לאחד ע"ג הפורום לכל אחד!

הקפצות:
1) הקפצות כגון: "מקפיץ" "סמלים" ושימוש בסימנים אסור! הודעות אלו ימחקו ללא הודעה מוקדמת ויגרמו הרחקה של מקפיץ ההודעה בצורה זו.
2) ניתן להקפיץ ע"י כפתור ההקפצה על פי המדריך הבא: רוצה להקפיץ נושא? מעכשיו זה ניתן בקליק קטן.

 

הוספת קבצים:

הפורומים השונים אינם גלריה. אין לחרוג מהגבלת הוספת הקבצים ולהוסיף קבצים תגובה אחר תגובה ו\או הוספת תמונות וסרטונים מרובים כללים ללא צורך במתן וקבלת מענה כזה או אחר. יש לשים תמונה רלוונטית לנושא הנפתח ובמידת הצורך יש להפנות לגלריה או לפורום "בית הגידול" ששם הינכם מוזמנים להמשיך ולעדכן. 

 פורום מגדלים: 
פורום מקצועי (שאלות ותשובות בלבד!)
 בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים לשם הצגה בלבד.

 פורום בית הגידול:
פורום להצגה ועדכון של בית הגידול. שאלות ודיונים בבית הגידול יהיו ספציפים לבית הגידול ולא כלליים, לדוגמא: למה התא שלך ככה?, כמה זוגות יש לך בכלוב הגדול? כל שאלה שאינה ספציפית לבית הגידול המוצג או כזו אשר יכולה להפתח כשאלה לכלל חברי הקהילה תפתח במגדלים. כמו כן, תמונות של בעלי חיים מלבד תוכים יתפרסמו בפורום בעלי חיים ו\או בגלריה בלבד, בית הגידול הינו בית הגידול של תוכים ולא מעבר.
בית גידול יכול לפתוח כל חבר אשר ברשותו זוג או יותר בתוכנית רבייה, דהיינו כלוב עם תא הטלה.

אילוף:
פורום מקצועי בנושא אילוף. הצגה של סרטון לשם הצגה בלבד כגון: "תראו איזה יופי", "תוכים משחקים כדורסל" "מיקו עושה סיבוב" וכו' יתפרסמו בתוכיטיוב, בגלריה ו\או בפורום תוכים כללי תמונות \ סרטונים. מעוניינים להציג את הסרטון באילוף? כתבו פרטים מלאים, מי לימד אותו? כיצד? באיזה שעות? כמה זמן בכל יום? כמה זמן לקח לו ללמוד? במה השתמשת? צו'פר? קליקר? מה אתה מתכנן ללמד אותו להבא? וכו'…

 

בעלי חיים כללי:
פורום מקצועי בנושא בעלי חיים כללי. רוצים להציג את בעלי החיים שלכם? עשו זאת בגלריה. רוצים להציג בפורום בעלי חיים כללי? תנו פרטים מלאים, לדוגמא: תמונה של הכלב + גזע הכלב, גיל, אצלי מגיל, מחוסן ל…., מעוקר\מסורס, אוכל מזון X וכו'…

 

 פורום מענה מקצועי:
חובה לקרא את שאלות ותשובות – ההסבר לפני פרסום הודעה.
1) נסחו את שאלותיכם בצורה מובנת וברורה,הוסיפו את הפרטים הנחוצים על מנת שתקבלו תשובה מלאה וממצה,פנייה לא מכובדת תימחק לאלתר.
2) פורום מענה מקצועי יעסוק אך ורק בנושאים הקשורים ישירות לבעיות בריאות כגון מחלות פציעות וכו'.
שאלות הנוגעות לתזונה דרכי גידול והתנהגות לא יאושרו ובידי מנהלי הפורום להעבירם לפורום המתאים או לא לאשרם.
3) חברי האתר מתבקשים לא להגיב לשאלות בטרם ינתן מענה ע"י ד"ר גדי שרביט.

לידיעה כללית: 
כל המידע המקצועי המופיע בתשובה לשאלתכם נכתב ע"י ד"ר גדי שרביט וחברי הצוות אך אינו מהווה בעת הצורך תחליף לביקור אצל וטרינר או כל גורם אחר. tukinfo לא לוקח ואינו נושא באחריות על כל נזק שייגרם כתוצאה משימוש בתשובות הניתנות במסגרת המענה המקצועי.

 

פורום קניה מכירה:
** אישור הפרסום יהיה ידני ע"י צוות האתר ובהתאם לשיקולו. **הדרך הנכונה לפרסם בכדי לקבל אישור פרסום:
– כותרת אינפורמטיבית.
– פרסום חדש (אם קיים פרסום שלכם באותו נושא והנכם מעוניינים בחדש מסיבה מסויימת יש לפנות להנהלה).
– במידה וקיים פרסום רלוונטי יש להקפיץ לפי הכללים ולא לפתוח חדש ו\או להגיב.
– יש לפרסם עד 4 תמונות (שונות\מוצר שונה\הדגמות). תמונות נושאות לוגו מסחרי לא יאושרו לפרסום.
– יש לפרסם סרטון אחד בלבד.
1)השימוש בפורום קנייה מכירה אינו לסוחרים או ליצרני ציוד , סוחרים/יצרנים אשר מעוניינים לפרסם על גבי הפורום מתבקשים לפנות להנהלת האתר בלינק הבא https://www.tukinfo.com/content.php?page=adv פרסום שיעשה לא על פי הנהלים ימחק לאלתר. בכל מקרה לא יאושרו מודעות מכירה של ציוד חדש.
2) בהתייחס לסעיף 1 חברי האתר אינם רשאים להפנות לסוחרים – קישורים, טלפונים וכד' ימחקו לאלתר!
3) אין לפרסם הודעות מכירה "לחבר" ללא קבלת אישור ממנהלי האתר. הפרסום הוא לחברי האתר בלבד, הפרסום יתבצע ע"י שם המשתמש של החבר בכפוף לתנאי \ חוקי האתר.
4) מגדל אשר קיבל הודעה ממנהל ראשי ו\או ס.מנהל להפסקת פרסום מכירה, מתבקש להפסיק לאלתר מרגע קבלת ההודעה לפרסם מכירה הן בדיון חדש והן כתגובה\הצעה לבקשה.
5) מגדל אשר ברצונו להציג את  בית הגידול \תוכי\תזונה ו\או כל דבר המתקשר להצעתו להלן "מכירה" מתבקש לעשות זאת ע"ג הפורום ולא ע"י מתן קישורים יוצאים מתחום הקהילה.
6) פניות לצוות בנושא קניה ומכירה כגון: "מדוע לא פורסם?" אך ורק לאחר-24 שעות מרגע הפרסום ודרך טופס צור קשר בלבד!
7) חבר שיפרסם או ירמוז בכל פורום אחר זכותו לפרסום בקניה ומכירה תשלל לדוגמא: פרסום תמונה עם לוגו, סרטון עם פתיח, ציון כגון: "יהיו גמולים עוד שבוע", "נמכרו 4 נשארו 3" וכו'
8) מגדל אשר מפרסם באתר ללא מתן סיוע לחברי הקהילה ו\או סיוע להתפתחות הקהילה בצורה כזו או אחרת זכותו לפרסום רציף בפורום מכירה תבוטל.
9) אין לפרסם הודעות זהות  – יש לבצע הקפצה על פי המדריך הבא: רוצה להקפיץ נושא? מעכשיו זה ניתן בקליק קטן.
10) אין לפתוח דיונים בנוגע לתהליך המכירה,תגובות בקשר לקנייה/מכירה יעשו אך ורק ע"י המעוניינים לקנות/למכור ורק בהקשר למוצע.*** אישור הפרסום (במידה וישנו כזה) יתבצע בין חצי שעה לשעה אך יתכנו עיכובים. 
פניות בנושא הפרסום וברורים כאמור רק לאחר 24 שעות מרגע הפרסום דרך טופס צור קשר או בדוא"ל
Rivka@uzidesign.com

 

 פורום מחשבים כללי:
זכויות יוצרים:
צוות Tukinfo אינו מעודד הפרת זכויות יוצרים וממליץ לחברי הקהילה לאחר תקופת התנסות סבירה לבצע רכישה חוקית של התוכנה. כמו כן, יש לזכור שלרוב יש גרסאות המאפשרות פעולות בדיוק כמו הגרסאות המלאות רק לתקופת נסיון של זמן מוגדר, השתדלו לעשות שימוש בתוכנות אלו.


חשוב:
 צוות Tukinfo נכון לשיתוף פעולה מלא עם בעלי זכויות, תוך ציות לחוקי זכויות היוצרים והקניין הרוחני של מדינת ישראל, ומאפשרים פניה מסודרת של בעלי זכות לבקשת הסרת החומר מאתרינו.

פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר תחת קטגוריה "הפרת זכויות יוצרים" פרטו דרכי יצירת קשר וצוות Tukinfo יעשה ככל אשר ביכולתו על-מנת לשתף פעולה באופן מהיר ויעיל.

 1. צוות Tukinfo אינו אחראי בשום צורה באם יגרם נזק במחשבכם כתוצאה מהורדה,ביצוע מדריך ו\או כל שימוש כזה או אחר בעקבות רישום בפורום הנ"ל.
 2. ההורדות אינן יושבות על שרתי Tukinfo (אלא אם צויין אחרת) ולכן אין צוות Tukinfo אחראי על תקינות ההורדה ו\או קבצים נגועים בוירוסים ו\או תוכנות זדוניות אחרות.
 3. התמיכה היא ב'מידת האפשר', לא תמיד ניתן לתמוך ע"ג הפורום במידה וצויין כך התמיכה הסתיימה, במידה וזה דחוף פנו לטכנאי.
 4. התמיכה היא ע"ג הפורום ולא תעבור לפרטי\דוא"ל\אייסיקיו\מסנג'ר\טלפון אלא נתבקש ע"י התומך והוסכם ע"י הצדדים.
 5. אין לקשר לאתרים אחרים בעלי פורומים מכל נושא שהוא, הקישור יתבצע מאתרי הורדות – אחסנת שיתוף קבצים ו\או אתר התוכנה בלבד.
 6. צרוף קישורים רק לאחר בדיקת הקישור כפעיל, פרסומים בעלי קישורים "מתים" ימחקו ללא התרעה.
 7. קישורים או פרסומים בעלי תוכן מיני או גזעני, אסורים.

השאר תגובה