ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תעזרו לי בבקשה!!

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי ומאלפי התוכים מכל הזנים.
בואו ללמוד וללמד כיצד תוכי יכול לבצע פעולה כל שהיא ברגע שאנו מעוניינים.
פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

gako_ro
בקיעה
בקיעה

Re: תעזרו לי בבקשה!!

שליחה על ידי gako_ro »

שלום רב רמי
כבר השעה מאוחרת אבל רוצה להגיב לך בקצרה ומחר אעבור על התגובות של קודמיי לראות האם אוכאל להוסיף משהו ואולי לכתוב משהו מרעיון שיש לי ועצה.אך לפני כן רוצה לשאול אותך האם היא לא שיחקה איתו תקופה מסויימת,האם נולד ילד/ה בתקופה הזו שפתאום הוא התחיל לנשוך?
rammi8
ביצה
ביצה

שליחה על ידי rammi8 »

לא ממש לא היא לא הפסיקה לשחק איתו הוא היה רגיל אליה ולא אלי ופיתאום זה התהפח הוא ממש נושך אותה חזק
ולא נולד שום ילד חדש בבית ולא השתנה דבר הוא פשוט מאוד החליט שהוא לא מחבב אותה ואיתי הוא כמו גור של כלב נירדם עלי קורה לי מנשק אותי ולעולם לא נושך אותי אני מרים אותו איך שאני רוצה מלטף אותו איפה שאני רוצה אבל איתה זה בדיוק ההפך
סמל אישי של משתמש
שחר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי שחר »

[quote="708";p="18767"]ושחר חברי היקר , חכם לומד מטעויות של אחרים וניזהר מהם לעומת טיפש שמעדיף לעבור אותם בעצמו אז אני מעדיף להיות חכם הפעם.
ועוד משהו
בקשר לתוכי לקחתי אותו לויטרינר הוא רק הסתכל עליו ולקח לי 140 ש"ח לבדיקה
הוא טען שלדעתו התוכי מתפקד טוב מאוד ולא מראה סימנים
אך כדאי לי לעשות לו בדיקות דם בלי קשר שאלתי אותו כמה זה יעלה לי הוא אומר אני ממליץ לך על שלוש בדיקות הכל ביחד 450 ש"ח
זה גנבההההה ואתם יודעים מה? גם אם אני יקנה תוכי ב3000 אלף שקל מי ומי מבטיח לי בריאות מי מבטיח לי שהוא יחיה לנצח ומי חושב שהוא אלוהים שיכול להגיד תוכי זול חולה יותר ? אני לא מסכים איתכם בכלל
גם תוכי שעבר עכשיו בדיקה ונימצא בריא יכול לחלות אחרי שבוע ומה אז? עוד פעם תקחו אותו לבדיקה?
תנו לטבע לעשות את שלו אך תנסו לתרום לו בלי כל מיני זריקות לתוכים
לדוד שלי יש גאקו 15 שנים ולעולם לא עבר חיסונים או בדיקות ועדיין חי ברוך ה'
אהה ואת התוכי אני לא חושב שאני ימכור הוא פשוט הכעיס אותי קצת[/quote]

רמי,

לדעתי זה תמיד טוב לבצע לתוכי בדיקות. מסכים איתך שהמחיר גבוה, אבל אני עשיתי את שלוש הבדיקות ב-280 שקל, וגם אם זה עולה 450, לדעתי זה חשוב לדעת אם יש לך תוכי בריא או חולה, כי בחלק מהמחלות אפשר לטפל. התוכי יכול להיראות בריא לחלוטין אבל הוא חלילה יכול להיות נשא של איזו מחלה.
gako_ro
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי gako_ro »

תמונה

רמי היש לה רצון לחנך את הגא'קו ?

שהיא תתחיל בכך שהיא נותן לו את האוכל בלבד,ומוציאה לו .

מנקה את הכלוב.שיבין שהיא הבוסית,עם הוא ינסה לנשוך אותה בזמן שהיא שמה אוכל בכלוב

שתנער מעט את הכלוב ותגיד את המילה אסור / לא .

שתרכוש אותו בעזרת במבה או בוטנים שתנסה להביא לו ישירות ולאט לאט הוא יתפתח אלייה שוב

ועם זה לא עוזר.תשקלו להביא מאלפת תוכים {כן יש דבר כזה}
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

בקשר לבדיקה,

כתבת: "בקשר לתוכי לקחתי אותו לויטרינר הוא רק הסתכל עליו ולקח לי 140 ש"ח לבדיקה
הוא טען שלדעתו התוכי מתפקד טוב מאוד ולא מראה סימנים אך כדאי לי לעשות לו בדיקות דם בלי קשר שאלתי אותו כמה זה יעלה לי הוא אומר אני ממליץ לך על שלוש בדיקות הכל ביחד 450 ש"ח "

כמובן שביקור אצל וטרינר עולה כסף,בבדיקה חיצונית או על פי מבט אפשר לקבוע ש"התוכי מתפקד טוב מאוד ולא מראה סימנים" אך באותה נשימה הוטרינר הוסיף "כדאי לעשות בדיקות דם".
כמובן שאף וטרינר ויהיה המומחה הגדול ביותר לא יקבע על פי מבט דיאגנוזה לכאן או לכאן לכן היה חכם לבצע בדיקה כללית מלכתחילה ולא לשלם על מבט.

למטרה זו נמצא עימנו ד"ר עדי גנץ באתר,אפשר להתייעץ עימו לגבי בדיקות ולגבי מחירים באישי או בטלפון.

בהצלחה בהמשך.
שלח תגובה

חזור אל “אילוף”