ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קוקו מת

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

Re: קוקו מת

שליחה על ידי נטליקי »

אני יודעת שאולי זו לא אשמתי אני נתתי לו הכל. יכול להיות שזה בגלל החום? למרות שקילחתי אותו.
אבא שלי אמר שאתמול הוא ראה אותו שוכב קצת על הרצפה של הכלוב אבל הוא לא חשב שזה משהו חמור. למען האמת מאז שהוא בא אלי הוא ישב על הרצפה, לא כל הזמן ולכן לא דאגתי וחשבתי שזה אולי כי הוא מתגעגע לדיויד.
יכול להיות שהוא מת מהחום או מהצער!? אם כי הוא הראה סימנים שטוב לו וכל הזמן רצה לבוא אליי ושאני אלטף אותו.
אני ממש מתגעגעת אליותמונה
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
סמל אישי של משתמש
ofek308
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי ofek308 »

משתתף בצערך.
זה לא אשמתךך אבללל!!
לכל אחד מת תוכי בחיים שלו,וזה ממש לא אשמת המגדל
תהיי חזקהתמונה
הפועלל,אלך תמיד אחרייך,אני מכור רק אלייך,את בשבילי כמו סם!
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

שליחה על ידי Niv »

לא יכלתי שלא להגיב על האשכול הזה,
נטלי, זה החיסרון בגידול תוכים, הם רגישים וזאת בעיה שיש אצלם, לפעמים בלי אזהרה הם מתים, כנראה שזה היה כמו במקרה שלך.
תיהיה חזקה, למרות שנקשרת אליו, תנסי לעבור הלאה, אם תיהיה שקועה בזה זה לא יעבור לך.
תנסי להתגבר על זה, אני בתור מלצה חושב שלקחת הפסקה קצרה להתאושש תיהיה טובה, בזמן תעשי חשבון נפש עם עצמך ותראי אם את מוכנה לסיפור הזה שוב.
מצטער לשמוע, תתגברי.
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

תודה אופק וניב.
אני חושבת שהפסקה ארוכה תעזור לי.. מקווה מאוד.
אם הייתי יכולה להחזיר את הזמן לאחור הייתי עושה הכל כדי להציל אותו וכדי להבין מה קרה לו. תמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

החברים כאן אמרו הכל ואין כמעט מה להוסיף,אני מקווה שלא תתייאשי מאחר ואין כמעט מגדל שלא חווה בשלבים מסויימים
אכזבה ולעיתים חש כישלון,אל תחפשי אשמים ובטח שאל לך להאשים את עצמך,זה קורה וכמו שעוזי ציין הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות.
יש כאן חברים שאוהבים אותך ותומכים בך אז תתעודדי ותנסי לקבל את המצב כמות שהוא בלי ייסורי מצפון מאחר ואת בטוח לא אשמה.
סמו אני חייב להודות שההצעות שלך שוב ושוב מחממות את הלב,הלוואי ירבו כמוך חברים איכפתים,כל הכבוד לך.
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

תודה אלי..תמונה
סמו תודה לך אתה בן אדם גדול, אבל אני מעדיפה כרגע לקחת הפסקה וזמן לעצמי.
שוב תודה ענקיתתמונהתמונה
תמונה

YoniSlash
ביצה
ביצה

שליחה על ידי YoniSlash »

פשוט מצער :(
אני מקווה שבחיים לא תחווי את זה שוב,למרות שככל שמגדלים יותר תוכים הסיכוי לחוות עוד מוות שלהם גדול יותר....
בהצלחה בהמשך.
סמל אישי של משתמש
אוריוספוב
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי אוריוספוב »

משתתף בצערך נטליקי.
לאבד תוכי זה כמו לאבד בן משפחה
מאוד מצער לשמוע...תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

תודה חברים:(
תמונה

סמל אישי של משתמש
shai69
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי shai69 »

נטליקי היי,
רק עכשיו ראיתי את האשכול ולא יכולתי שלא להגיב..
צר לי עלייך וצר לי על אובדנך, רוב רובם של המגדלים חובים מוות של תוכי , ובדר"כ לא ממשהו שידוע לנו או שיכולנו לעזור ולמנוע..
מי כמוני יודע!!! 5 תוכים מתו לי במהלך 7 שנים אחרונות.. אני מעולם לא גידלתי כמות ותמיד זה היה התוכי היחידי וכשהוא מת חשבתי שכל העולם קרס עליי...אני מאמין שהפסקה יכולה להועיל רק מעט אם בכלל, כי האובדן של התוכי "יושב" לך בראש ולא עוזב אותך.. אני מאמין שתוכי אחר יכול להוציא לך את המחשבה הזאת מהראש בכך שיהיה מישהו שיחליף לך את הצער בשמחה..
אמנם לי לא מת תוכי אחרי שבוע אבל הרבה יותר כואב, אחרי שנה שנה וחצי של גידול.. אבל אובדן הוא אובדן בלי קשר לזמן ולכן המלצתי לך היא לא לקחת ללב ,ולמרות הצער הכאב והבכי להמשיך ולגדל תוכים ואפילו להביא עוד אחד צעיר , לדעתי עדיף סוג אחר,שלא יזכיר לך את הקודם יותר מדי, ולהנות ממה שאת עושה, כי זה ברור כשמש שלא את אשמה וכל מה שאת עושה, בא מאהבה נטו!!!
ואני מצטרף ליתר בעידוד ובחיזוקים תמונהתמונהתמונה
וכבר אמרתי לך , אם את רוצה או צריכה עזרה, אז בכיף אל תהססי לפנות אליי, למרות שאני לא מכיר אותך אישית או שנפגשנו, יש אנשים שאין לי בעיה לעזור להם ואת נמנית עליהםתמונה, אם את רוצה תוכי ספציפי תודיעי לי ונראה מה אפשר לעשות..
אני לא אוהב להלל את עצמי ולכן לא אעשה זאת פה, אבל כבר קניתי לא פעם ולא פעמיים , תוכים למי שהיה קשה להם לקנות לבד..
אדרבא, הארה שקניתי מבריאה יפה ואני עדיין חייב תמונות פה, אבל שוב ,תזכרי רק דבר אחד! תהיי חזקה והאהבה שלך לתוכים היא הדבר האמיתי והיחידי החשוב באמת!!!
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”