ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

שלום חברים כנסו בבקשה, קיבלתי בולבולים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

נעול
אביe
גוזל
גוזל

Re: שלום חברים כנסו בבקשה, קיבלתי בולבולים

שליחה על ידי אביe »

שלום.
שלשום קיבלתי בולבולים מצויים מהמורה שלי למתימטיקה. הכלב שלה מצא אותם.
הם ניראים לי בערך בני שבועיים והם ממש ממש חמודים
עכשיו יש לי כמה שאלות...

מה לתת להם לאכול? עד עכשיו הם אכלו את האוכל של הכלבה שלי, שסק, כופתיות, בשר טחון אבל בעיקר חזה עוף. כמובן שהכל חתוך לחתיכות קטנות שאני שם במים בשיל לתת להם נוזלים. אז פה עוד שאלה, האם לטבול את המזון במים מספק להם מספיק נוזלים?
לגאבי האוכל, מה אני יכול לתת להם? עם הבשר יש לי בעיה כי צריך להפשיר אותו ואני ממש נלחץ כל פעם כמה זמן הוא יכול לעמוד בחוץ ואם הוא לא מקולקל, אני מעדיף לתת פירות כי שם אני יותר בטוח מתי בסדר ומתי לא. אז תגידו לי אם הם יכולים בגיל הזה לאכול רק פירות?
ואם צריך לתת גם בשר, אז איך אני דואג שהבשר יהיה טרי?

אחד מהם אוכל יותר וניראה יותר מפותח וקופצני. זה בסדר? אני כמובן מנסה לתת לשני יותר אוכל

דווקא לגאבי שעות האכלה...למרות כל מה שלמדתי באתר אני נותן להם לאכול מתי שהם מבקשים. שזה בערך כל שעה. ובקמות שהם אוכלים
יכולה להיות בעיה של החמצת זפק?

תודה לכולם
סמל אישי של משתמש
vnbvk
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: ירושלים
שם פרטי:: אסף
איש קשר:

Re: שלום חברים כנסו בבקשה, קיבלתי בולבולים

שליחה על ידי vnbvk »

אתה יכול להאכיל אותם בדייסה של גוזלים