ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

שאלה לכול המבינים בתוכים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סימה
ביצה
ביצה

שאלה לכול המבינים בתוכים

שליחה על ידי סימה »

שלום לכולם יש לי שאלה בנוגע לזוג הקאקאריקים שלי הבעיה היא אני יודעת שהקאקאריקים נואגים לפזר את המזון שלהם, הבעיה היא כזאת כול פעם שהם מפזרים את המזון שלהם באים יונות כמה אני מישתדלת להעיף אותם אבל התופעה הזאת לא מיסתיימת היא חוזרת שוב ושוב מה שמדאיג אותי היא עים הקאקאריקים מפחדים מהיונות או שגם הם לא יזדווגו ביגלל שהם מפחדים או שאולי אפילו אני סתם טועה במידה ואני טועה תתקנו אותי,,, אשמח לקבל מימכם תגובה מה אני אמורה לעשת { אני לא רוצה להכניס אותם לבית כי הם מלכלכים נורא } תודה לכול העונים,,
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: שאלה לכול המבינים בתוכים

שליחה על ידי eli_lea »

אוראל ברוכה הבאה, *פרח
איני רואה מצב שהקאקריקים יפחדו ברמה כזאת מהיונים,אך אין לדעת,עלייך לבחון את התנהגותם ולהחליט,בכל אופן מה שמדאיג בכל הנושא הוא
דווקה העברת המחלות,יונים מוכרים כמעבירי מחלות והמגע איתם לתוכים לא הכי טוב,המחלות יכולות לעבור ע"י מגע באוכל או ע"י אבק הנוצות,לכן חשוב שתמצאי פיתרון לבעיה ותרחיקי את היונים ללא קשר לפחד שהם גורים לתוכים.
סימה
ביצה
ביצה

שליחה על ידי סימה »

כן אבל איך אני אמורה לגרום ליונים שלא יתקרבו לאיזור הכלוב מה אני אמורה לעשות , וגם אני רוצה לדעת עים ביגלל שכול פעם מיתקרבים יונים הקאקאריקים לא יביאו גוזלים? או שהם עושים בלי לעשות חשבון ליונים , אני לא יכולה כול היום רק להשגיח שהיונים לא יתקרבו אולי יש לכם פיתרון לבעיה הזאת
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

הפיתרון להרחקת היונים בשלב ראשון לדאוג שלט יהיו שאריות מזון אליהם הם רגילים להגיע,במידה ולא ימצאו שאריות מזון היונים פשוט יחפשו מקום חלופי,דבר שני אפשר לבצע הרחקה ע"י רשת שתמנע מהן להיכנס למתחם של התוכים.
שניר7
ביצה
ביצה

שליחה על ידי שניר7 »

תשים על גג הכלוב בקבוקי מים מלאים וזה ירחיק את היונים ביגלל הסינוור של השמש..
סימה
ביצה
ביצה

שליחה על ידי סימה »

בסדר הבנתי תודה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”