ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

ברוכים הבאים ובהצלחה לכולנו

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

ברוכים הבאים ובהצלחה לכולנו

שליחה על ידי eli_lea »

ברוכים הבאים חברי פורום "תוכים מידע ומכירות" פורום "תוכיטוקן" ושאר חברי הפורומים השונים,
פורום זה הינו התשובה למערכת הייד פארק על ניסיונה לנטרל את החברים בנושא קנייה ומכירת תוכים.
הפורום נוצר כפי שנאמר לפני עבורכם חברים,ההשקעה הכרוכה בהרמת האתר ואיחסון המידע נעשתה עבורכם,
מקווה שתיהנו ותגלו השתתפות רבה.
הפורום יעבור בעתיד שינויים שאינם מהותיים אך כרגע כולכם מוזמנים להגיב,לפרסם,לייעץ ולהתייעץ,לעזור בבניית הלקסיקון
ע"י כך שתעבירו מאמרים שכתבתם אלינו וביחד נבנה פורום מעניין.
מאחל לכולם בהצלחה.

*בצד שמאל של האתר למעלה רשום "שאלות נפוצות" (http://tukinfo.com/faq.php) ביכולתיכם להיעזר במידע שם על מנת לנצל את המירב מהאתר
בכל מקרה של שאלה אנו לרשותכם. *פרח
מוזה
ביצה
ביצה

Re: ברוכים הבאים ובהצלחה לכולנו

שליחה על ידי מוזה »

שלום רב. אני חדשה אצלכם.נירשמתי בהצלחה ,כשרוצה להשאיר הודעה זה לא מתאפשר לי ולא נישלך.השאלה היא איך אני שולחת הודעות? תמיד יש שאלה על נימען.
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

Re: ברוכים הבאים ובהצלחה לכולנו

שליחה על ידי uzibu »

שלום מוזה, ברוכה הבאה.
יתכן ואת עושה "שמור" ולא "שלח"? כמו כן, באשכול זה הצלחת לשלוח הודעה ואין שום הבדל בין אשכול זה לאשכול אחר.
או שמה לא הבנתי אותך כראוי?
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”