ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

דר קמינסקי -

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

mai1983
ביצה
ביצה

דר קמינסקי -

שליחה על ידי mai1983 »

אני אניח את זה פה.

התוכי שלי בן 13 היה קצת חולה. לא משהו מיוחד, נפוח מעל העיניים. אבל הוא צייץ, אכל שיחק הכל.

הלכתי לדר' קמינסקי כי ראיתי המלצות עליו באתרים. דר' קמינסקי נתן לו תרופה שאמר שתעזור.

כ-6 שעות לאחר מכן, שמלווים בכאבים וסבל, הוא מת.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: דר קמינסקי -

שליחה על ידי eli_lea »

השאלה הנשאלת היא מה היה מצבו של התוכי כשהגעת איתו לוטרינר, לעיתים קרובות כשהתוכי מראה סימני מחלה זה כבר יכול להיות מאוחר מידי. האם נעשו לו בדיקות כלשהן כדי לברר ממה הוא סובל?
מאור79
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי מאור79 »

בחיים לא ללכת אליו הוא רוצח גם נינה מהאתר הייתה אצתו והתוכי שלה אחרי הביקור מת צריכים להודיע על זה באינטרנט ולשנות את חוות הדעת כי הכל שקרים
mai1983
ביצה
ביצה

שליחה על ידי mai1983 »

הוא הסתכל עליו ולא היה בטוח בבעיה בכלל, אמר שכנראה שיש לו התנפחות בכיסי האוויר.
התוכי לא היה במצב קשה או משהו כזה. התוכי צייץ ואכל ושתה והכל.
אתה לא מבין - מיד אחרי שחזרתי הביתה מהווטרינר התוכי הפך להיות כמו מומיה.
לא הגיב, לא שתה, רק התנשם בכבדות כאילו יש לו דופק מהיר.
זה המשיך לרעידות בגוף לאחר כמה שעות וסבל קשה.
חזרתי לדר' קמינסקי בתקווה שהוא יציל אותו, אז הוא נזכר להגיד שאולי הוא רוצה לעשות לו צילום.
היה כבר מאוחר מדי. הוא מת כעבור שעה. לא מבינה מה הצילום היה עוזר, ברור שזה מהתרופות (רעל) שנתן לו.
התוכי שלי שהיה חלק מהמשפחה שלי - לא היא אמור למות ביום שישי. הוא התרשל ולא טיפל בו כמו שצריך כשהכניס לו כנראה תרופות לא טובות ו/או לא במינון הנכון.
הסיבה שהלכתי אליו היא בגלל פורומים, וחשוב מאוד להגיד את הדברים כדי שבעלי חיים אחרים לא ימותו לחינם.

בבקשה שהנינה הזו תכתוב לי. אני רוצה לדעת מה היה שם. אם צריך אטפל בזה משפטית.
סמל אישי של משתמש
gilih98
גוזל
גוזל
שם פרטי:: גילי

שליחה על ידי gilih98 »

וואו ...
באמת שגם נינה הלכה אליו עם תוכון שהייתה לו בעיה במקור והוא כל הזמן גדל ,
והוא לא ידע מה הבעיה ובסוף הוא מת והתברר שהייתה לו בעיה בכבד ...
זה ממה שאני יודעת בערך לא ממש מדויק ...
אם נינה תראה את האשכול הזה היא בטוח תגיב ...
mai1983
ביצה
ביצה

שליחה על ידי mai1983 »

אני מקווה שהיא תיצור איתי קשר.

כל כך כואב, תוכי בן 13.5. ליווה אותי כל כך הרבה שנים, ובגלל טיפול רשלני איבדתי אותו בשעות ספורות, ובמוות קשה.

אם וטרינר לא יודע לטפל - עדיף שיגיד שהוא לא יודע ולא יעשה על התוכי ניסוי. זה שהוא בעל חיים לא אומר שאין לו נשמה, כי הייתה לו!

אנשים - אל תסכנו את החיים של התוכים שלכם. תקראו את הדברים. התוכי שלי איבד את החיים שלו בגלל רשלנות! כל כל כואב.
סמל אישי של משתמש
gilih98
גוזל
גוזל

שליחה על ידי gilih98 »

באמת כואב , משתתפת בצערך ..
איזה סוג היה התוכי ?
mai1983
ביצה
ביצה

שליחה על ידי mai1983 »

הוא היה מסוג קוקטייל. האכלת יד ומדבר...
סמל אישי של משתמש
gilih98
גוזל
גוזל

שליחה על ידי gilih98 »

וואו ועוד האכלת יד ומדבר ... באמת מאוד עצוב תמונה
ninka
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי ninka »

לפני כשנה בערך היה לי תוכון שמן וגם המקור שלו גדל בצורה מחרידה כשפירסמתי פה אנשים היו בהלם..הלכתי לקמינסקי פעמיים עם התוכון שלי..הוא אמר שהתוכון צריך דיאטה..שאלתי עם הוא בטוח והוא אמר שכן.. כעבור זמן התוכון מת.. היה לו כבד שומני.
אני לא יודעת מי זה הקמינסקי הזה,הייתי אצלו פעמים אך שמעתי מהרבה שהוא לא ויטרינר טוב.
ואיך הוא התייחס לתוכי..כאילו זה חפץ.. לא הייתה לי בררה וחשבתי ללכת אליו אך אחרי הפוסט הזה אני מוותרת !
חבל לי על הקוקטייל שלך..אני מבינה אותך.. מאז קניתי לתוכונית תוכון חדש עם גוזלים.
וסנגל האכלת יד חמוד. כשיעבור לך מקווה ששוב תחזור לתוכים.. ואל תלך אליו יותר. צריך להפיץ שעוד ועוד ידעו. כי אני ואתה לא הראשונים שהתוכים שלהם מתו בגלל טיפול לקוי של קמינסקי.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”