ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

גוזלים שלי מתו

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אליאן אלון
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: עפולה
שם פרטי:: אליאן

גוזלים שלי מתו

שליחה על ידי אליאן אלון »

3 מתוך 4 גוזלים מתו , סבלו מטולעים שאין לי מושג מאיכן הגיעו אז ניקיתי את הכלוב היטב ואת תא ההטלה הוצאתי ועכשיו נישארתי עם גוזל אחד בתקווה שיגדל ויפרח ואת לבבי ישמח....אני מאכילה את הגוזל עם דייסה של חברת טרופיק
תלמיד ישיבה יוצא מהישיבה ורואה את הרבי שלו מעבר לכביש וקורא לו " רבי רבי " אז הרבי ירה בו!
סמל אישי של משתמש
אליאן אלון
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: עפולה
שם פרטי:: אליאן

Re: גוזלים שלי מתו

שליחה על ידי אליאן אלון »

סליחה בהקשר להודעה הקודמת דייסה של חברת טרופקן ....מישהו יוכל להגיד לי האם הדייסה הזאת טובה מספיק?
תלמיד ישיבה יוצא מהישיבה ורואה את הרבי שלו מעבר לכביש וקורא לו " רבי רבי " אז הרבי ירה בו!
bvurth1511
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי bvurth1511 »

משתתף בצערך על הגוזליםתמונה

לגבי המזון האכלת יד לא שמעתי על החברה הזו אבל אם אתה רואה שהיא טובה לגוזל ויש וויטמינים נכונים אז היא בסדר
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

ישנן מספר חברות בשוק, מוכרות יותר ומוכרות פחות, אני ממליץ על פריטיבירד ( אם אני לא טועה כבר לקחת פעם מעוזי) כי זו דייסה מעולה. מצד אחד נוחה לעירבוב ומצד שני מכילה רכיבים שגורמים לגוזל להתפתח בצורה מעולה.

תולעים יכולים להגיע מהתוכי עצו ( אפילו הדבקה מההורים) או מתוך התא התפתחות של רימות אם גוזל מת וכו'.
אם התוכי עצמו עם תולעים אפשר להשתמש עם אייבומק שניתן בדרך כלל מספר טיפות על החזה של התוכי ושתי טיפות לפה, תלוי בגודל
ובמשקל התוכי. אפשר לבקש מהוטרינר לרכוש דרכו, אין צורך לשלם עבור בדיקות וכו'. אם הוטרינר בסדר הוא יאפשר לרכוש ממנו.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”