ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

סופסוף הבאתי קוקטייל!

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: סופסוף הבאתי קוקטייל!

שליחה על ידי eli_lea »

תוכים שותים מעט מאוד, אין צורך להדגים לתוכי כיצד לשתות. כשהתוכי יחוש צמא הוא ישתה. בדרך כלל כשהתוכי חדש לא רואים שהוא שותה ואוכל כי הוא עושה זאת בסתר.
8755 כתב:ועוד דבר היא מתנהגת מוזר שהיא בתוך הכלוב ואני באה להוציא אותה היא מתנגדת ובורחת ממני אבל שהיא כבר יוצאת היא רגועה ונותנת ללטף אותה בכל מקום רק שכל נגיעה שלי מלווה במין רעש כזה שהיא עושה כאילו היא נוהמת עלי זה נשמע כמו שילוב של שריקה וחריקה של אוטו חח מה זה?
התנהגות של תוכי מפוחד. לא יודע כמה היא הייתה חברותית והאכלת יד. בכל מקרה צריך סבלנות.
נסי למשל לאפשר לה לצאת לבד ולא לרדוף אחריה עם היד בכלוב. לאחר שהיא תצא לבד היא תעלה על היד
ביתר קלות.
סמל אישי של משתמש
אליאן אלון
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: עפולה
שם פרטי:: אליאן

תתחדשי

שליחה על ידי אליאן אלון »

אני מציאה לך לתת לה זמן הסתגלות הסבלנות משתלמת . לגבי השתייה תדאגי לתת לה כל יום מים טריים (אני למשל מחליפה כל יום בבוקר) בסופו של דבר היא תשתה ...לגבי המזון בקערה ניפרדת שימי לה סוגי פירות וירקות (שמותרים כמובן) תנסי לגרוד אותם בפומפיה לא בצד הדק והשאירי למספר שעות נגיד שלוש שעות ולאחר מכן הוציאי את הפרי או הירק . בסופו של דבר היא תתפתה ותוכל ..בקערה ניפרדת צריך שיהייה לה תערובת זרעים או כופתיות.אני לא יודעת באיזה דוחן את מאכילה אותה אבל לא נורא תתחילי מחדש וקחי את המזון שהיא רגילה לאכול ותוסיפי למזון הזה תערובת זרעים לקוקטליים או כופתיות ובהדרגה תפחיתי מהמזון שנתת לה עד כה (דוחן) כך שתוך ימים ספורים בלבד היא תתרגל למזון החדש. לגביי ההתנהגות שלה והחששות אני לא ממש מקצועית בנושא (אין לי אכלת יד כרגע ) לדעתי גרעיני חמניה יכולים להיות צ'ופר טוב לכן כל פעם כשהיא מוכנה לצאת צ'פרי אותה בגרעין או שניים או במקביל תשחדי אותה לצאת בעזרת הגרעינים .בהצלחה.
תלמיד ישיבה יוצא מהישיבה ורואה את הרבי שלו מעבר לכביש וקורא לו " רבי רבי " אז הרבי ירה בו!
סמל אישי של משתמש
אליאן אלון
בקיעה
בקיעה

בטעות שלחתי לך הצעה בנושא חדש אז זה מופיע בנושא תתחדשי סליחה מראש....
תלמיד ישיבה יוצא מהישיבה ורואה את הרבי שלו מעבר לכביש וקורא לו " רבי רבי " אז הרבי ירה בו!
סמל אישי של משתמש
lilioror1990
ביצה
ביצה

Re: תתחדשי

שליחה על ידי lilioror1990 »

מסתבר שהתבלבלתי בין דוחן לתערובת זרעים מה שיש לי זה תערובת ישראלית בשם ריבוס הכל כתוב בעברית בשקית אדומה. וכופתיות היא לא תסכים לאכול המגדל שלה אמר לי שהוא גמל אותה על התערובת הזאת והכלי מים עדיין מלא אוף אני פוחדת שהיא תמות מצמא. יכול להיות שהיא לא יודעת להשתמש בסוג כלי הזה זה מין בקבוק הפוך כזה שבפקק שלו יש מין קערונת כזאת בגודל שהמקור שלה יכול להיכנס אליו אולי היא לא מבינה את זה וצריך לקנות לה כלי חדש?
סמל אישי של משתמש
אליאן אלון
בקיעה
בקיעה

גם לי יש את אותו הכלי למים והוא בסדר גמור וגם אני כשהבאתי את הקוקטליים שלי חששתי שהם לא שותים ...אל תדאגי היא תשתה בסוף (ואולי לא תיראי ) הם גם לא שותים חצי מיכל ביום הם לוגמים ....
lior_i
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי lior_i »

צלמי לנו וידאו
lior_i
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי lior_i »

8755 כתב:מסתבר שהתבלבלתי בין דוחן לתערובת זרעים מה שיש לי זה תערובת ישראלית בשם ריבוס הכל כתוב בעברית בשקית אדומה. וכופתיות היא לא תסכים לאכול המגדל שלה אמר לי שהוא גמל אותה על התערובת הזאת והכלי מים עדיין מלא אוף אני פוחדת שהיא תמות מצמא. יכול להיות שהיא לא יודעת להשתמש בסוג כלי הזה זה מין בקבוק הפוך כזה שבפקק שלו יש מין קערונת כזאת בגודל שהמקור שלה יכול להיכנס אליו אולי היא לא מבינה את זה וצריך לקנות לה כלי חדש?
גם הזוג הגדולים אצלי נגמלו אצל המגדל על זרעים והם אכלו ואוכלים יפה את הכופתיות ועכשיו זה המזון העיקרי אצלהם.
סמל אישי של משתמש
lilioror1990
ביצה
ביצה

1 איך מעלים לפה תמונות ווידאו?

2 למה היא משמיעה מין שריקות כאלה כשנוגעים בה?

3 ולמה השריקות זה הקול העיקרי שהיא מוציאה חוץ משריקות יפות וקצרות כאלה כשהיא רוצה שאוציא אותה מהכלוב? זה נראה כאילו היא מנסה לשיר אבל זה הקול היחידי שיוצא לה יכול להיות שהיא צרודה?

4 איך יודעים אם היא באמת נקבה לפי הזנב? הזנב שלה מפוספס כזה יש עליו נוצות אפורות מפוספסות בצהוב וצהובות מפוספסות באפור זה בטוח נקבה או שאם זה זכר זה ישתנה?

5 איך יודעים בת כמה היא?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

1.סירטונים מעלים ליוטיוב ונותנים קישור.
2.פחד או שימחה תלוי בסיטואציה. את צריכה להבין מה היא מנסה לשדר על פי דפוסי ההתנהגות שלה. אם היא מכווצת ומשמיעה קולות כאלה אז לא ממש נעים לה, אם היא מצייצת ומרישה טוב עם הליטופים אז טוב לה.
3.שריקות זה הקול העיקרי של הקוקטילים. השריקות והקולות נשמעים מעט צרודים. אין קשר להצרדות מבחינה בריאותית.
הקולות המושמעים משתנים, שריקות קריאה כאשר היא רוצה לצאת מהכלוב וקולות של חוסר שביעות רצון , קולות של בקשה למזון וכו'. אלו קולות שונים.

4.עד גיל הבגרות המופע כשל נקבה, לאחר חילוף נוצות הנקבה נשארת עם הפסים ואצל הזכר זה נעלם.
זיהוי והבדלי מין בתוכים אוסטרלים
5. קשה לדעת, הכי טוב לשאול את המוכר.
סמל אישי של משתמש
lilioror1990
ביצה
ביצה

המוכר לא ידע להגיד לי אמר שהוא חושב שזה זכר ולגבי השריקות אם זה זכר מתי הוא אמור להתחיל לשיר שירים כאלה?
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”