ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

דיבור לא נקי לתוכי גאקו

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סתוית
בקיעה
בקיעה

דיבור לא נקי לתוכי גאקו

שליחה על ידי סתוית »

שלום לכולם
רצתי להתייעץ איתכם בנושא של מיקה (גאקו) שלי היא בת 4 עוד מעט והיא התחילה לדבר לפני שנה וחצי בערך
היא מדברת יפה ומחכה חיות אחד לאחד אבל כאשר היא מדברת היא נשמעת כמו רובוט ולא כמו חיקוי של אנשים
את החיקוי של החיות זה ממש כמו הבעל החיים חתול אז ממש כמו חתול אבל דיבור שוטף כמו להגיד את שמה או מלים אחרות זה לא נשמע טוב
לשאלתי מה אפשר לעשות כדי לנקות את הרעשי הרובוט שהיא משמיעה
חוץ מלדבר אליה כי אני כול הזמן מדברת איתה וגם בני הבית אבל זה לא מועיל
לא נשכח שהיא בת 4 שזה די גדול

תודה לכולם על הכול
אני חייבת לציין כי אין יום שאני לא נכנסת אל האתר הממש מעולה
וכול אדם שאני מכירה שיש לו תוכים אני מפרסמת את האתר ותמיד ממליצה בחום עליו

טוב מחכה לעצות ממכם אז שהיה יום מקסים לכולם
סתוית
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: דיבור לא נקי לתוכי גאקו

שליחה על ידי eli_lea »

קודם כל ללא קשר לשאלה אני תמיד שמח לשמוע ממך ולא רק אני תמונה
4 שנים תמונה נראה לי כאילו עברו כמה חודשים מאז שהגעת אלי לקחת את מיקה שלך..איך שהזמן עףףף, נראה לי אני יוצא לפנסיה
מוקדמת תמונה

טוב רציני, לגבי השמעת קולות דיבור באופן לא ברור...זה מזכיר לי את מיקה שלי כשהיא מחקה שיחת טלפון.
היא מדברת בקולי ובשמי ולפתע היא מדברת בדיוק כמו שהאנשים מעבר לקו מדברים כשהם ברמקול של הנייד, זה נשמע כמו קול רובוטי..
לעיתים תוכי יאמץ את טון הדיבור אליו הוא מתחבר יותר אבל יגיד את המילים שהוא שומע.
כדי להסביר טוב יותר. יתכן שמיקה שלך שומעת קולות מהטלוויזיה, מהרמקול של הנייד מהרדיו וכו' ומחקה את הצליל כשהיא אומרת את
מה שהיא שומעת ממך. מקווה שהבנת.
לכן, כשאת מדברת אליה עשי זאת כשאין רעשי רקע, לפחות כשאת רוצה ללמד אותה להגיד משהו. דברי אליה בקול ברור כמו שלך ואני בטוח שבהמשך היא תדבר גם בקול שלך או של אחרים.
סתוית
בקיעה
בקיעה

Re: דיבור לא נקי לתוכי גאקו

שליחה על ידי סתוית »

בוקר טוב לכולם ושבת שלום
כן אלי מי היה מאמין שעברו 4 שנים אני בשוק אך הזמן טס מאז שהתחברתי לכול הנושא התוכים וצירוף של כול התוכים שלי אנחנו משפחה יותר מאוחדת ושמחה (רק למי שיש תוכים בבית יודע על מה אני מדברת )
לגבי מיקה החיים בקרבת החייה הזאות זה רצוף צחוק ואושר מכול שטות שהיא עושה או קול
אני ממליצה בחום למי שאין לצרף תוכי לביתו
עכשיו לעניינו
מיקה התחילה לדבר לפני שנה וחצי +- ומהתחלה היא ההיתה מדברת כמו רובוט ואני חשבתי בגלל שהיה התחילה לדבר עם הזמן זה השתנה
וכן כאשר היא מחכה קולות כמו את האזעקה של הרכב או בעלי חיים זה אחד לאחד אבל בני אדם זה נתקע
לגבי הטלוויזיה שדלוקה רוב היום לא נראה לי שזה הבעיה כי בתוכניות בטלוויזיה גם שם הדיבור נקי
אני חושבת שמיקה פשוט לוקחת את הזמן שלה ואת הדרך שלה הארוכה כמו שלקח לה 3 שנים לדבר בכלל יקח לה עוד 3 שנים לנקות את הדיבור חחח היא תוכי מאותגר שכלית חחחח
בכול אופן אלי תודה לך על ההתייחסות שלך כמו תמיד אני שמחה לקרוא כול מה שאתה כותב וללמוד ממך
ולגבי לצאת לפנסיה אני לא מרשה בשום אופן כי אך תגרום לעוד משפחות אושר ושמחה בצרוף החייה המדהימה הזאות
לכן זה לא מתקבל ואני מאמינה שכול חברי לאתר תומכים בי

תמסור ד״ש חם חם ללאה ואני מחכה שהיא תעלה לנו סירטונים היא קצת שכחה אותנו אז תזכיר לה
באהבה רבה סתוית
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”