ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הכלב שלי מנסה לאכול את התוכי

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
Nadavs10
ביצה
ביצה

הכלב שלי מנסה לאכול את התוכי

שליחה על ידי Nadavs10 »

קשה לי להאמין לזה, אבל הכלב שלי - כלב נחנח כבר זקן ומאוד פחדן, מנסה לאכול את הגרין צ'יק שלי. הגרין צ'יק אצלינו שבוע, ואנחנו כל הזמן מתלבטים מה ההתייחסות של הכלב לתוכי. בהתחלה פחדנו, אבל מדי פעם נתנו להם להסתכל אחד על השני מקרוב. באופן קבוע הכלב כל הזמן ליקק את השפתיים.

עד שאתמול ישבתי על הספה והכלב ניסה לנגוס בזנב של התוכי. ועד שהיום הוא כמעט נגס לו בראש.

עזרה כלשהי??
תודה
matan_175
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

Re: הכלב שלי מנסה לאכול את התוכי

שליחה על ידי matan_175 »

כפי שאתה מתאר ... לא יעבור זמן רב עד שהתוכי ימצא את עצמו בפה של הכלב .
אם כפי שאתה מתאר הכלב מבוגר יהיה לך קשה מאוד להרגיל אותו לתוכי - יש שיגידו שבעבודה קשה זה אפשרי ...
אני גם לא מהאלה שממליצים נגיד לעשות הפרדה מוחלטת - ולסגור את התוכי בחדר - כי בסופו של דבר הם יבואו במגע גם אם תתאמץ למנוע את זה ... אני לא רואה פתרונות לסיפור אלה לחשוב ממי מהם אתה נפרד .
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

החיבור בין הכלב לתוכי תמיד צריך להיות בהשגחה, עליך ללמד את הכלב שלא יגע בתוכי, מצד שני אסור לך
לעזוב את שניהם לבד מבלי פיקוח.
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל
שם פרטי:: אהרון אלבה

שליחה על ידי אהרון »

תנסה להסביר לכלב שלא נוגעים בתוכי
כלב חושב בצורה פשוטה ולדעתי אפשר להצליח גם עם כלב בוגר
תחזיק את הכלב ותיתן לתוכי להסתובב על הכלב-אפילו על הראש והאף אם אפשר (אם התוכי לא נושך חזק אפשר לתת לו לשחק באוזניים של הכלב)
תיתן לתוכי להסתובב בדברים שהכלב מחשיב כשלו-פינת מנוחה צעצועים כלי אוכל וכד'
וכל פעם שהכלב עושה תנועה לכיוון הכלב-תתקן אותו עם רצועה-תחזיר אותו למקום
אם הכלב מנסה לנשוך את התוכי צריך להושיב את הכלב לא להרחיק את התוכי-אחרת הוא ינסה יותר להגיע אליו
פשוט להושיב אותו כל פעם שהתוכי בסביבה-לצפר את הכלב כל כמה זמן כשהוא לא מנסה לנשוך- ולתקן ולהחזיר אותו לישיבה כשהוא מנסה לנשוך
אמור לעבוד- אבל עדיין כמו שאלי אומר-לא לתת לחתול לשמור על החלב לבד- תמיד כדאי להיות בסביבה כשהם ביחד
תמונה
תוכים מגדלים רק מאהבה תמונה
Nadavs10
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Nadavs10 »

5553 כתב:כפי שאתה מתאר ... לא יעבור זמן רב עד שהתוכי ימצא את עצמו בפה של הכלב .
אם כפי שאתה מתאר הכלב מבוגר יהיה לך קשה מאוד להרגיל אותו לתוכי - יש שיגידו שבעבודה קשה זה אפשרי ...
אני גם לא מהאלה שממליצים נגיד לעשות הפרדה מוחלטת - ולסגור את התוכי בחדר - כי בסופו של דבר הם יבואו במגע גם אם תתאמץ למנוע את זה ... אני לא רואה פתרונות לסיפור אלה לחשוב ממי מהם אתה נפרד .
זה נראה לי מאוד מוגזם.
847 כתב:תנסה להסביר לכלב שלא נוגעים בתוכי
כלב חושב בצורה פשוטה ולדעתי אפשר להצליח גם עם כלב בוגר
תחזיק את הכלב ותיתן לתוכי להסתובב על הכלב-אפילו על הראש והאף אם אפשר (אם התוכי לא נושך חזק אפשר לתת לו לשחק באוזניים של הכלב)
תיתן לתוכי להסתובב בדברים שהכלב מחשיב כשלו-פינת מנוחה צעצועים כלי אוכל וכד'
וכל פעם שהכלב עושה תנועה לכיוון הכלב-תתקן אותו עם רצועה-תחזיר אותו למקום
אם הכלב מנסה לנשוך את התוכי צריך להושיב את הכלב לא להרחיק את התוכי-אחרת הוא ינסה יותר להגיע אליו
פשוט להושיב אותו כל פעם שהתוכי בסביבה-לצפר את הכלב כל כמה זמן כשהוא לא מנסה לנשוך- ולתקן ולהחזיר אותו לישיבה כשהוא מנסה לנשוך
אמור לעבוד- אבל עדיין כמו שאלי אומר-לא לתת לחתול לשמור על החלב לבד- תמיד כדאי להיות בסביבה כשהם ביחד
כשניסיתי לשים את התוכי על הכלב, הכלב כמובן לא הסכים ועכשיו אני בכלל לא רוצה לנסות שוב מפחד שיפגע בו. מה שכן, אתן לתוכי להסתובב בין הדברים שלו וההפך - נראה איך זה יעזור. כל הסיפור הזה מוזר במיוחד כי הכלב קשור אליי מאוד ונמצא אצלינו בערך 8-9 שנים, מעולם לא תקף בן אדם או יצור כלשהו - לכן לא אתייאש ואנסה לאלף את שניהם. תודה!
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל
שם פרטי:: אהרון אלבה

שליחה על ידי אהרון »

צריך סבלנות- אני מאמין שאם תרצה תצליח..
לאט לאט לחבר בינהם ולהראות לכלב שאסור לו לפגוע בתוכי...
תנסה להגדיל ראש ולחשוב על המצב הספיציפי מנקודה שלך כי אתה מכיר אותם הכי טוב
תזכור שכלב חי בצורה של להקה-אם אתה מעליו ואפילו התוכי מעליו- הוא יבין עם הזמן
שיהיה בהצלחה ואתה מוזמן לעדכן אם יש חדש..
תמונה
תוכים מגדלים רק מאהבה תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”