ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

ראיתי קקדו בעץ ליד בית ספר היום מה לעשות

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
NATANCOHEN
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: נתן

ראיתי קקדו בעץ ליד בית ספר היום מה לעשות

שליחה על ידי NATANCOHEN »

היום בשיעור ספורט אני שומע עורבים צועקים וצעקות שהם לא של עורבים סובבתי את הראש וראיתי על עץ ליד הבית ספר תוכי לבן עם כרבולת מקור שחור דומה לשל קוקטיל אבל גדול יותר בהרבה בערך בגודל של עורב וללא ספק מדובר בקקדו הוא רב עם עורב וניצח ואחר כך התנפלה עליו להקה שלמה של עורבים והוא ברח ועמד על מנורה בה לשם עורב אחד וגירש אותו מן הסתם שהוא ברח למישהו והוא לא ישרוד בטבע יש משהו שאפשר לעשות ? יש ליד הבית ספר פרדס ונראה לי שהוא עף לשם לפי דעתכם הוא ישרוד שם?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: ראיתי קקדו בעץ ליד בית ספר היום מה לעשות

שליחה על ידי eli_lea »

בטבע ישנם כיום מינים שונים של תוכים חלקם מסוגים גדולים שמצליחים לשרוד, יתכן שהם עוקבים אחר תוכים אחרים שהצליחו להסתדר לא רע בטבע כגון דררות ציפורי אהבה ועוד ולומדים מהם היכן אפשר למצוא מזון . מעל הבית שלי הייתה תקופה לא קצרה שקקדו גופין עף מספר פעמים ביום, בגלל התקופה הארוכה שצפיתי בו נראה שהוא הסתדר יחסית טוב וממשיך לשרוד.
uf527
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי uf527 »

אלי אתה בטוח שיש ציפורי אהבה בטבע?
יכול להיות שהם ברחו למישהו?

לדעתי תוכים מהסוג הזה לא יצליחו לשרוד...

בטבע אני יודע שיש דררות,קוואקרים,מינים בודדים של ק'וניור גאנידה שפלשו לארץ וגם כמה תוכים גדולים שבורחים מחוות ובתים.

כל השאר שבורחים כמו תוכונים,קוקטיילים וכו... לצערי לא שורדים זמן רב.
סתמישהו
ביצה
ביצה

שליחה על ידי סתמישהו »

לי אפילו נחת תוכי אהבה על החלון, כשבאתי לנסות לתפוס אותו, הוא ברח .. פשוט מדהים!
יש, יש הרבה תוכים כיום שניתן לראות (יחסית) על עצים או בלהקות. יצא לי מס' פעמים להתקל בעיקר בדררות. אצלניו באיזור יש מלא כאלו.
נ.ב. - יש להם שוק? אנשים קונים דררות?! בסופו של דבר הם רק מתרבים חח ..
noariel
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: אריאל

שליחה על ידי noariel »

אני ראיתי, במשך כחצי שנה, מעל הבית של הורי אישתי בפתח תקווה, שני ז'אקואים, שנראו מבסוטים לגמרי.
נראה לי גם שהם השתכנו בעץ פיקוס ענק בשכונה. בביקורי האחרונים לא ראיתי אותם, מי יודע מה עלה בגורלם...
תוכיהו
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: ירושלים ומרכז
איש קשר:

שליחה על ידי תוכיהו »

אצלנו בישוב (צור הדסה) ראיתי זוג ציפורי אהבה על עץ אשוח. תחילה חשבתי שהם משלי, אולם מבט מקרוב גילה לי שלא כך הדבר.
ניסיתי ללכוד אותם, ע"מ להגן עליהם מטורפים, אבל לא הצלחתי.
בגלל הצבעוניות שלהם הם מושכים את עיניהם של חתולים ועופות דורסים, ויש כאלה אצלנו הרבה, יחד עם זאת הם כנראה מספיק חכמים להסתדר גם בחוץ.
דרך אגב, ראיתי גם להקת דררות במזרח ירושלים ולא כל כך הבנתי מה הם עושים שם, נראה לי שקר שם יותר מדי.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”