ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מקרה שקרה לי עם "מגדל" אחד ..

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

SayZoR
בקיעה
בקיעה

מקרה שקרה לי עם "מגדל" אחד ..

שליחה על ידי SayZoR »

שלום,לפני כשבועיים התענינתי בקניית זוג קוקטיילים לוטינו,התקשר למגדל דרך יד2.
ופשוט קבענו להיפגש,נסעתי עם אבא שלי.ומסתבר שפשוט אותו מגדל עבד עליי בעיינים.
בהתחלה רכשתי ממנו זוג פיידות שהיו אצלי יום וחצי ושריקה אחת לא שמעתי "מהזכר"..
בנוסך לכף מיששתי את האגן של "הזכר" העצמות היו רחוקות אחת מהשניה מה שאומר שאלו נקבות.
בנוסף לכף הנה התמונה ל"זוג" פיידות:
תמונה

אחרי יום וחצי התקשרתי אל הבן אדם וביקשתי החלפה.הוא הסכים ופשוט אמר לי להגיע אליו,
הגעתי אליו בפעם השנייה ואמרתי לו תסתכל אתה על "הזכר" הוא התעלם לגמרי ואמר "אין לי מה לבדוק זה זוג שעבד/עובד"
ופשוט דחף אותם לכלוב.והציב לי בחירה שהיו לו שם 2 זוגות לוטינו.. הסתכלתי על זוג אחד אחת עם לחיים בהירות,ואחד עם לחיים כהות,ופשוט הימרתי על זה שהם זכר ונקבה.. ומסתבר ששוב נפלתי והפעם חזק יותר,שוב על פי מישוש אגן שניהם נקבות.בנוסף לכך אחת הנקבות עברה צריבה ברגל עם סיגריה ועל הכנפיים שלה היה דם קרוש(כנראה גזרו לה קולמוסים)
הוכחה לרגל הצרובה:

תמונה
תסתכלו על המקום הפצוע(ירוק) ועל המקום הבריא(כחול)
לאחר מכן התקשרתי שוב אל הבן אדם ואמרתי לו מזה צריך להיות הפציעות האלו? בנוסף לכך שוב אתה דופק אותי עם 2 נקבות,והוא פשוט אמר לי שאני ילד קטן שלא סגור על עצמו ואין כסף חזרה או החלפה,דאגתי לעדכן אותו שאני יוציא לו שם רע
וניתקתי.
בנוסך לכך שביקשתי ממנו שקית אוכל קטנה עוד בקנייה הראשונה שיהיו לי לימים הקרובים הוא שאל אותי במה אני מאכיל את ההתוכים שיש לי בבית ואמרתי לו כופתיות,באותו רגע הוא פשוט התחיל לספר לאבא שלי סיפורים שכופתיות זה עוד סתם המצאה והדוחן שהוא מחזיק ומאכיל את התוכים שלו לא פחות טוב מזה,(בשביל שאני ירכוש ממנו שק של אוכל)כמובן שלא ניכנסתי איתו לוויכוח שתקתי והמשכתי.
לאחר שבוע בערך חבר שהוא גם מגדל שאני לא יאמר פה את שמו ניסה לעזור לי והתקשר לבן אדם,
הבן אדם אמר לו שהוא הסכים להחליף לי בפעם הראשונה רק בגלל אבא שלי ושוב הזכיר את זה "כמה שאני ילד קטן
שלא סגור על עצמו" ושאין החלפה או החזרה כספית,בנוסף לכך הוא אמר לו שהוא מכר את כול שאר הזוגות שהיו לו..
שזה שקר,בפעם הראשונה הוא הסכים להחליף לי כי עוד הזוג הנקבות הפיידות היו בריאות.כמובן אחרי שלקחתי את "הזוג הפצוע" פתאום אחרי שבוע חטפו ממנו את כול שאר הזוגות..

-אני את הלקח שלי למדתי ולא קונה יותר מאנשים כאלו ..

*יש לי אישור מעוזי ומי שרוצה לקבל פרטים על הבן אדם(מיקום,שם) בפרטי.
"אהבה אמיתית לכאב נולדה"
saharlevi
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

Re: מקרה שקרה לי עם "מגדל" אחד ..

שליחה על ידי saharlevi »

וואי,עצוב לשמוע שיש אנשים רעים כאלו!...
לא נורא אחי,הכול לטובה..
אשמח לשמוע פרטים על הבנאדם בפרטי..
תמונה
סמל אישי של משתמש
J.A.K.achlon
ביצה
ביצה

שליחה על ידי J.A.K.achlon »

ראיתי את המודעה שלו ביד 2 לפני כמה ימים....
אשמח אם תביא לי את הפרטים שלו
תמונה
סמל אישי של משתמש
ben.m
גוזל
גוזל
אזור מכירה: צפון

שליחה על ידי ben.m »

כאשר קונים תוכי ובכלל בע"ח וזה לא משנה אם זה מחנות או מיד 2, צריך לבדוק אלף פעמים:
אם אכן מדובר בזוג אמיתי, גיל הציפור, בדיקה כללית של גוף הציפור בעין, שאין פצעים וחתכים בגוף הציפור וברגליים (דבר שההיתה אמור לשים לב אליו), שאין דלקת עינים, ציפורניים נקיות, שהחזה מלא ועצם החזה לא בולטת החוצה, שאין צואה או לכלוך על גוף הציפור ובאזור הביב, שהציפור נושמת באופן תקין, ועוד הרבה דברים שנראים לעין. והכי חשוב בדיקה אצל וטרינר.

לא פעם קרה לי שהלכתי למגדל או לחנות בכדי לראות דבר מסויים וברור שהם ישכנעו ויגידו, 'האוכל הזה הכי טוב' 'הזוג הזה בוגר' 'זה סוג כזה וכזה' 'זה זוג עובד' - ואז אני אומר לעצמי בלב 'על מי אתה בא לעבוד, אני יכול ללמד אותך?'.

מצער לשמוע, לא חסרים אנשים רמאים בשוק. אם לא מבינים תמיד אפשר לשאול ולהתייעץ.
תמונה
matan_175
גוזל
גוזל

שליחה על ידי matan_175 »

וואלה אהבתי תתגובה של זה שמעלי ....
נכון לא פעם שמעתי סיפורים מבעלי חנויות שאני באמת יכל ללמד אותם ....
תן לי תשם של האיש שבעתיד לא הבצעה איתו עסקעות ............
תאמת 2 נקבות הפייד מדהימות .............
סמל אישי של משתמש
yosiking1
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יוסי

שליחה על ידי yosiking1 »

איזה אנשים רעים יש !!!
בבקשה תתן לי את הפרטים של הבן אדם הזה
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

עצוב לשמוע, לצערי לא חסרים כאלו אנשים.. מקווה שיהיה לך בהצלחה בהמשך ושלא תיפול עם רמאים כאלו

תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

חברים בבקשה, מי שרוצה מידע שיפנה אליו בפרטי ולא יגיב כאן "שלח לי פרטי" אין בזה כל הגיון וזה לא תורם.

אני לא נכנס למקרה הזה ספציפית, אני רק מצטרף לחברים ומציין שאכן רמאים לא חסר ולא חסר גם כאלה שהטעו אותם והם מטעים לאל כוונה. כך או כך צריך לדעת מהיכן לקנות ואיך לקנות.

תודה לך שאתה מזהיר חברים, זה חשוב.
בהצלחה ברכישות הבאות
+++
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
SayZoR
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי SayZoR »

בבקשה עוזי.כול מי שביקש ושלח לי פרטית קיבל עליו פרטים.
בן אתה צודק 100%,ככה זה שאתה סומך על בן אדם,עוד כמה פרטים זה..
שהוא הביא לי איתם ביצים וראיתי פעילות בתא,רק אחרי יום שראיתי את הזנב של שניהם.
בדקתי את "הזכר" עצמות האגן שלו היו רחוקות בנוסף לכך לא שמעתי שריקות ממנו ><,
אחרי זה החלטתי לנפץ את הביצים ולא היו נימי דם,ז"א שלא היה שם זכר .. ומדובר ב2 נקבות.
"אהבה אמיתית לכאב נולדה"
Lansvacer
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Lansvacer »

שמעתי על התוכים האלה, בפורום אחר. ברגע שהגעת לכתוב על 'צריבת סיגריה' ידעתי שכבר קראתי על מודעה שמישהו כתב איפשהו מתישהו לא מזמן על אותו דבר בדיוק. אני מנחש שהתוכים האלה כבר טורטרו מכמה בתים, ממש כואב הלב. מקווה שבסופו של דבר הם יזכו לבית ומשפחה אוהבת כמו שמגיע להם.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”