ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מבקש לקבל המלצה על כלי אוכל עבור ג'וני

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

benuk
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

מבקש לקבל המלצה על כלי אוכל עבור ג'וני

שליחה על ידי benuk »

אל איזה כלי אןכל מנרוסטה (בנוסף ל2 שקיימים בכלוב ) אתם יכולים להמליץ לי ? אני הספר מה בעיה , אני בדרך כלל משתמש ב4 כלים , 2 למים 2 לאוכל (אחד קבוע מלא בכופתיות ) ושני זה לירקות/ השריה / ציפרים . 2 קבועים בסדר כי הם ננעלים בצורה מסודרת , רכשתי 2 נוספים לתוכים בינוניים וג'וני מצליח להוציא אותם -גם שהם מלאים והיום גיליתי איך , הוא פשות דחוף אותם עם הראש מלמטה (לא משנה באיזה גובה ) וככה מצליח לפיל אותם ואז משחק אתם בכייף .
מה ניתן לעשות ? יש איזה פיטרון יצירתי ?תמונהתמונהתמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

Re: מבקש לקבל המלצה על כלי אוכל עבור ג'וני

שליחה על ידי eli_lea »

ישנם כלי אוכל מנירוסטה עם שניתנים לחיבור לכל רשת, הקערה עצמה מהודקת עם תבריג למסגרת האחיזה של הכלי ואין
אפשרות להוציא את הקערה מהמסגרת אליה היא מחוברת. להוצאת הקערה יש לשחרר את התבריג מעט ורק אז אפשר לשלוף אותה.
יש לכם דוגמא לקערה כזאת בתוכי שופס:

http://www.tukinfo.com/tukishops/%D7%A6 ... D7%9D.html
benuk
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי benuk »

יופי , זה בדיוק מה שאני צריך לחוכמלוג הזה . כל מעם הוא מציא דרך להוציא את זה . מה יש לו מכלי אוכל אני לא מבינה בכלל ?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

יש לו משחק מאתגר, את בטח מכירה את זה כשקונים לילד רכבת חשמלית במאות שקלים אבל הוא בוחר לשחק עם הסירים במטבח..
סמל אישי של משתמש
צחי21
גוזל
גוזל

שליחה על ידי צחי21 »

חחח איזה מוכר זה..
benuk
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי benuk »

זה ידוע , בן שלי בזמנו שהיה בן שנה וחצי במקום איזה שולחן פעילות ב450 ש"ח החליט שדבר הכי הכי מעניין זה קרטון מגליל של נייר טואלטת , אז סירים זה עוד טוב , אבל עבר לו את האמת .הצחיק הוא שזגלל שכלי נרוסטה מבריק ג'וני גם רואה את עצמו וכרגע הוא מדבר אתו ...
amia
ביצה
ביצה

שליחה על ידי amia »

אני אלתרתי פתרון פשוט לתוכי שלי (קוקטייל). אני חותך את הבסיס של כוס קרטון וחורץ את הבסיס מלמטה (העיגול הבולט) בהתאמה למרווח בין הפסים ברשת. מה שקבלתי הוא כלי קרטון המתחבר חזק לבסיס הרשת אך קל לי להוציא למלא באוכל ולהחזיר. יש לי גרסאות מתקדמות יותר של זה, אבל זו הגרסא הבסיסית. אני מקווה שההסבר ברור מספיק.
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

יצירתיתמונה נראה לי שזה יתאים רק לקוקטיילים או תוכים קטנים.. קוניור יפרק את זה תוך שניהתמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

לא הצלחתי להבין... (סליחה). יש אפשרות לתמונה? תודה מראש.
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
amia
ביצה
ביצה

שליחה על ידי amia »

שירלי, אני אכן מניח שתוכי גדול יותר יצליח לפרק זאת.
עוזי, ניסיתי לצרף כאן תמונה לא בטוח שהצלחתי אבל היא בכתובת gallery/albums/userpics/15482/tukinfo1.jpg )
אני מקווה שברור ממנה מה עשיתי.
תמונה

אני לא מכיר את הכלי שאלי ציין אבל יכול להיות שקשה יותר לפרק ולהרכיב אותו והוא כנראה תופס יותר מקום בכלוב קטן. הכלי שלכם טוב יותר, אבל בכל מקרה זה יכול להיות פתרון משלים. לוקח להכין אותו בגרסא הפשוטה הזו 2-3 דקות. דיוק חשוב כדי שיתפס חזק. אם משהו לא ברור אשמח להסביר יותר.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”