ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

דיון| מה זה בשבילכם להיות המגדל הטוב?

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
amirsource
ביצה
ביצה

דיון| מה זה בשבילכם להיות המגדל הטוב?

שליחה על ידי amirsource »

אהלן אנשים ובוקר טוב.
רציתי שתביעו את דעתכם לנושא, אני חושב שכל תשובה תוסיף ותחדש לאנשים את הטיפול שלהם בתוכי.
דוגמא לתשובה: "התוכי נמצא מחוץ לכלוב ככה וככה שעות ואני משחק איתו בזה ובזה"
סמל אישי של משתמש
shiponix
גוזל
גוזל
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: דיויד

Re: דיון| מה זה בשבילכם להיות המגדל הטוב?

שליחה על ידי shiponix »

אני נחשב מגדל מסוג אחר. אני מגדל כבר למעלה משנה. אבל אין לי תוכי האכלת יד אחד משל עצמי. אני מחתים ומוכר.
אני חושב שמגדל טוב הוא אחד שמחכה, ומחכה ומחכה ורק אז קונה. אחרי שהוא קרא, ובדק גם אצלו וגם אצל אחרים עד כמה בעצם מתאים לו להיות בעליו של תוכי. מגדל טוב זה אחד שחושב לטווח ארוך, לוקח בחשבון את האחריות והקשיים שבלגדל ומבין עד לעומק שתוכי זה לא צעצוע. זה לא משהו שכשמפסיק להתאים מחליפים באחר. זה לא הקטנוע של גיל 16 וגם לא התקף ההתפרעות של גיל 30.

לא מזמן נתקלתי במודעה של מישהו שרכש ג'אקו. במשך כמה חודשים הג'אקו היה אצלו, הוא התרברב וצילם והעריץ והשקיעה ואז יום בהיר אחד פרסם מודעה ממש באותו אתר, שהוא מחפש למכור את הג'אקו שלו. שאין לו זמן והוא מרגיש שהוא לא יכול להשקיע כמה שצריך. בסוף המודעה הוא צירף באלגנטיות את המשפט "מוכן לדבר על החלפות". בעייני, זה מגדל מהסוג הגרוע ביותר, זה מישהו שלא משנה כמה הוא נשמע אחרת, בעייניו תוכים הם בגדר משחק, ועוד אחד כמו הג'אקו.

בגלל זה אני מניח שאפילו קוקוטייל אני לא שומר לי עדיין. לא כל עוד ברור לי שיש סיכוי שאיפשהו לאורך הדרך לא אוכל להחזיק בו יותר. ואני בן 26, ואני לא חושב שהיכולות שלי או הסביבה מגבילים אותי לטווח הקצר. בסה"כ עד לפני כמה שבועות חלקתי חדר שינה עם 21 תוכים.
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”