ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הקיץ הגיע ואיתו איך לא היתושים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
פיונוס 2
בקיעה
בקיעה

הקיץ הגיע ואיתו איך לא היתושים

שליחה על ידי פיונוס 2 »

אז אני רוצה לקנות רייד ל-2 חדרי השינה.

בעלי אמר קודם לשאול אותכם אם זה אפשרי ומותר. רק לציין שכל רייד יהיה מרוחק מהכלובים
מרחק רציני של בסביבות 10 מטרים וחדר אחד אפילו כמעט 15

אז האם זה מסוכן או לא?

תודה.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: הקיץ הגיע ואיתו איך לא היתושים

שליחה על ידי eli_lea »

למען הסר ספק את מדברת על הנוזל שבבקבוקונים שמחוברים לחשמל ? אם כן איני יודע לומר לך בוודאות עד כמה זה גורם לרגישות
או יכול ליצור בעיות נשימה וכו' אצל התוכים, אני אישית לא משתמש במוצר זה אבל אם הייתי מעוניין להשתמש אני מניח שהייתי שולח מייל לחברה על מנת לקבל את אישורה בנוגע לשימוש. אני מניח שהחומר מתפזר עם האויר כך שאין כל כך משמעות למרחק כל זמן שנמצאים בתוך בית סגור. בכל מקרה שווה בדיקה.
רפאל אוחנה
ביצה
ביצה

שליחה על ידי רפאל אוחנה »

אני משתמש בשמן צינטרונלה! ניתן ליקנות אותו בחנויות טבע מטפטפים 7 טיפות על ליטר מים ופשוט לרסס את חלל החדר וליד הכלובים החומר אינו מזיק כלל אני משתמש בזה כבר שנים. ניתן לשימוש גם בחדריי ילדים.
פיונוס 2
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פיונוס 2 »

האם נרות ציטרונלה של הגינה יעשו את אותה פעולה. יש לי נרות ענקיים בבית ללא שימוש.

ותודה.
סמל אישי של משתמש
משה לוי
ביצה
ביצה
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי משה לוי »

קוטל יתושים תמונה
הוא מכשיר חשמלי ובו מנורה כחולה המושכת אליה את היתושים וקוטלת אותם. המכשיר פועל ללא חומרים כימיים ובלי להדיף ריחות,השימוש בה גם חסך הדלקת מנורת לילה

או מאוורר שלא מכוון ישירות על הציפורים - כשיש מאוורר היתושים לא יכולים לשבת בגלל הרוח הקלילה.
פיונוס 2
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פיונוס 2 »

תודה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”