ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מכתב תודה ממני ומסאני גוזל הגאקו החמוד שלי

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

מירב.ב
ביצה
ביצה

מכתב תודה ממני ומסאני גוזל הגאקו החמוד שלי

שליחה על ידי מירב.ב »

שלום חברים, הסיפור שלי הוא כזה:
שמי מירב ולתוכי החמוד שלי קוראים-סאני.
סאני שלי איתי בזכות אלי ולאה היקרים ואני כותבת את הסיפור גם כדי לשתף אתכם ובעיקר כדי להודות להם.
חיפשתי תוכי במשך שלוש שנים (כן, כן!). בכל פעם התחלתי לחפש ובסוף לא קניתי מכל מיני סיבות: פעם בגלל שדרשו ממני מחיר מופקע, פעם בגלל שהתוכים לא נראו לי.., פעם הייתי אצל אדם (שאת שמו לא אזכיר) שפשוט ברחתי ממנו..מזעזע מה שהולך אצלו..
אחרי כל פעם כזאת עזבתי את העניין לכמה חודשים, עד ששוב התחלתי לחפש..אני חושבת שהייתי כמעט אצל כל מגדל בארץ..לאיפה לא הגעתי.. ובכל פעם אמרתי לעצמי שחיכיתי כל-כך הרבה זמן, אז באמת כדאי שלא אתפשר.
ואז..הגעתי לאתר של אלי. התקשרתי וענה לי בחור כזה מקסים שנתן לי כל-כך הרבה מידע, מבלי שבכלל התחייבתי לקנות! תיאמתי איתו פגישה והגעתי אליו הביתה, למרות שנאמר לי בטלפון שעדיין אין גוזלים גמולים וגם אם ארצה לקנות, אאלץ לחכות חודש (חיכיתי כ"כ הרבה זמן..אז מה זה עוד חודש..?)
קודם כל, הבית היה כל כך נקי לשם שינוי... כל הבתים של המגדלים היו בדרך כלל מטונפים! אני יודעת, אני ביקורתית ופדנטית..אבל לדעתי זה אומר הרבה על צורת הגידול ועל האנשים.
התיישבתי בסלון ואלי התחיל לשאול אותי שאלות כמו לדוגמה: האם אני יודעת במה כרוך גידול של תוכי.., הרגשתי שלבן-אדם הזה איכפת למי הוא מוכר ושהוא רוצה שהתוכי שלו יגיע לידיים טובות שיטפלו בו כראוי. כמובן, שבמשך שלושת שנות החיפושים צברתי "קצת" ידע, אבל אלי הצליח להפתיע אותי בעוד דברים שלא ידעתי. השכלתי ולמדתי!
לבסוף, נכנסתי לחדר שבו נמצאים הגוזלים. כמו שחשבתי, גם החדר של הגוזלים היה נקי ומסודר. לקח לי שעה שלמה לבחור את אחד הגוזלים (כבר סיכמנו שאני בררנית..), למרות שכולם נראים כמעט אותו הדברתמונה..יומיים אחרי שהגיע סאני שלי החמוד הביתה, אלי התקשר אליי לבדוק שאני מסתדרת! אתם שמעתם על דבר כזה?? כל כך התרגשתי שהחלטתי פשוט לשבת ולכתוב את הכל ולשתף אתכם!
תודה רבה לכם אלי ולאה יקרים! אתם אנשים נפלאים!
תודה רבה בשמי ובשם סאני המתוק! (אין לי כרגע אפשרות לצלם, אז אני מצרפת בנתיים תמונה מתוך התמונות שקיבלתי)
תודה!
תמונה
מירב.ב
ביצה
ביצה

Re: מכתב תודה ממני ומסאני גוזל הגאקו החמוד שלי

שליחה על ידי מירב.ב »

לא הצלחתי לצרף תמונה אני אנסה שוב תמונה
מירב.ב
ביצה
ביצה

שליחה על ידי מירב.ב »

סאני שלי.
קבצים מצורפים
06.jpg
סמל אישי של משתמש
חזי
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי חזי »

שיהיה בהצלחה תתחדשי האמת לא חידשת לי
אני יודע את הנפשות הפועלות .
בהצלחה .תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
דקל
ניצוי חלקי
ניצוי חלקי

שליחה על ידי דקל »

כולם יודעים שאלי
ולאה הם הכי טובים בגידול ג'אקו :)
תמונה
סמל אישי של משתמש
עידו
פלומה
פלומה
שם פרטי:: עידו

שליחה על ידי עידו »

תתחדשי והמון הצלחה איתו..

את אלי ולאה כולם מכירים בתור המגדלים הכי טובים שיש בארץ הזאת מבחינת אהבת התוכים, טפול וטיפוח. השקעה לא רק בטיפול אלא גם במשחק עם כל גוזל והשקעה בכל גוזל בנפרד.
בדיקה של המגדל אם הוא באמת יטפל גוזל שהוא יקנה כמו שצריך. וכל מה שקשור במכירת גוזל
תמונה
סמל אישי של משתמש
lea
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי lea »

תודה על הפירגוןתמונה

מירב שמחנו לארח אותך ולהכיר אותך,
נעים ורגוע לנו בלב כשאנחנו יודעים שהתוכים שלנו מגיעים אך ורק לבתים מלאי אהבה.

נשמח לעמוד לצידך ולרשותך כל הדרך.

תודה .
לאה ואלי.
דברי חכמים
"אל תחפש את הדרך אל האושר, חפש את האושר שבדרך" (אלמוני).

תמונה
מירב.ב
ביצה
ביצה

שליחה על ידי מירב.ב »

תודה לכם,הוא כל כך חמוד תמונהכולם כאן מאוהבים בו.שבוע שעבר לקחנו אותו לוטרינר לבדיקות מקיפות רק כדי להיות בטוחים שהכל בסדר,הוא התנהג כמו ילד גדול,עשו לו בדיקה במקום כזאת מתחת למיקרוסקופ שיצאה תקינה ולקחו לו בדיקת דם למעבדה לשלושת המחלות, אני יודעת שהוא בריא אבל אני כבר אמרתי שאני פדנטיתתמונה.כשיגיעו תשובות נעדכן.בינתיים לילה טוב ממני ומסאניתמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תודה מירב ולכולם, נשמח לעידכונים בנוגע להתפתחות סאני ובכלל. תמונה
סמל אישי של משתמש
ALOONN
בקיעה