ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

אני מבואס

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
רועי85
ביצה
ביצה

אני מבואס

שליחה על ידי רועי85 »

שלום
אם אתם זוכרים אמרתי שיש לתוכונים שלי ביצים אז היום ראיתי שהזכר מת ואני ממש לא יודע למה הכל היה לו ויש לי שאלה עם אחריי שהוא מת הנקבה תמשיך להטיל (יש עכשיו 2 ביצים)
וזה לא הסוף...
גם בפרסונטות שלי יש לי זוג גם אחד שם מת והם בכלל בתוך הבית וגם לו היה ממש הכל והשאלה עם היא תמשיך להטיל ולדגור

עכשיו שמתי להם אבן סידן ואולי בהזדמנות אני יילך לים להביא סבידה

אולי אני קונה עוד 2 זוגות מה עדיף לעשות יש לי עכשיו 2 נקבות וזכר אחד עדיף לי להחזיר את הנקבה והוא יביא לי 2 זוגות או להשאיר את הנקבה ולהביא בנוסף עוד 2 זוגות
סמל אישי של משתמש
lahav123
פוקח עיניים
פוקח עיניים
אזור מכירה: בקעת אונו
שם פרטי:: להב

Re: אני מבואס

שליחה על ידי lahav123 »

דבר ראשון אין לך ממש לדאוג כי הנקבה תמשיך לדגור ואפילו אם הביצים פוריות הם יבקעו,אבל לנקבה יהיה קשה לטפל בגוזלים. למה בכלל כל התנאים מתו? אתה צריך לבדוק מה קרה להם. עדיף לך ביתיים לתת לנקבה לדגור קצת ואז אם תראה שהביצים לא בוקעות אז מחזיר את הקבה ותביא עודשתי זוגות.

[ פורסם על-ידי מכשיר נייד ] תמונה
תמונה

_______ ~
להב (_______() ~ ~
~
רועי85
ביצה
ביצה

שליחה על ידי רועי85 »

היא לא הפסיקה להטיל בתא של התוכונים יש 2 ביצים בינתיים ובפרסונטות יש רק אחת
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תוכים לא מתים סתם, יש לך בעייה של מחלה כנראה או שהיה מחסור במים טריים ומזון וישנה סיבה לכך.

מאחר וכך אני מציע לך לא להביא כרגע תוכים נוספים אלה לחכות ולבחון מה קורה עם התוכים הקיימים, תחכה חודש לפחות, אם הכל בסדר תוסיף להם בני זוג, אם יש שוב סימני מחלה חבל להוסיף תוכים נוספים שידבקו.
סמל אישי של משתמש
ALOONN
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי ALOONN »

לא כדי לאסוף סבידה מספת הים זה עלול להיות ספוג בחומרים רעילים .
אוראל67
ביצה
ביצה

שליחה על ידי אוראל67 »

לא הגיוני שתוכי מת מעצמו יכול ליהיות שהיה לך שם משהוא מסויים ולגבי התוכים אל תידאג לפי מה שניראה לי הנקבה תמשיך לידגור על הביצים וניראה לי שגם יצאו גוזלים אבל בטוח שיהיה לנקבה קשה מאוד לטפל לבד בגוזלים ואם הם לא יבקעו עוד בערך חודש תיזרוק את הביצים שלה ותחזיר אותה ותביא שתי זוגות חדשים
סמל אישי של משתמש
שלומי כהן
גוזל
גוזל
אזור מכירה: נרכז
שם פרטי:: שלומי כהן

שליחה על ידי שלומי כהן »

במידה ושני הבצים פוריות והם יבקעו
הנקבה תיתמודד אם גידול של שני גוזלים בקלות
אם היו יותר ביצים אז.....עומס גדול מידי
בהצלחהתמונה