ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תא הטלה

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה

תא הטלה

שליחה על ידי BAGOY »

האם יש צורך לשים לזוג הגאקו תא הטלה אפילו שהם צעירים?כאילו אם יהיה להם קר בחורף הם ישנו בפנים,כי אמרתם שהם צעירים...
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: תא הטלה

שליחה על ידי eli_lea »

BAGOY היי,
רצוי לשים לגאקו בית הטלה,הם כמובן יכולים להשתמש בו במידת הצורך כדי לישון,בתי ההטלה לגאקו הינם במידות 60X60X30 בצורת L
במידה ותחליטי לקנות אפנה אותך למספר מגדלים/יצרנים שעוסקים בזה ואת תחליטי במה לבחור ומי קרוב למקום מגורייך.

כפי שהבנתי מדברייך הכלוב נמצא בחוץ,במידה ועדיין לא הכנת את הכלוב לחורף יש לדאוג לכך בזמן הקרוב,כמובן גג לכלוב לצל ונגד גשם וסגירת שלושה
צדדים לכלוב נגד רוח ישירה.

בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה

שליחה על ידי BAGOY »

אז אני צריכה כזה!! מאיפה קונים? (איזור המרכז) ובכלל מה עוד עליי לקנות כדי להכין את הכלוב לחורף? תודה.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

BAGOY שלום רב,
בנוגע לתאי ההטלה באיזור המרכז אין לי פשוט מושג,הכי טוב שתפרסמי שאת מתכוונת לקנות ואולי יפנו אלייך,בשלב זה
כדי להכין את הכלוב עלייך לדאוג לכיסוי מתאים משלושה צדדים למניעת רוח ישירה וכמובן גג

בהצלחה.
shimon426
ביצה
ביצה

שליחה על ידי shimon426 »

תא הטלה אפשר להשיג אצל רפי טסט הוא מת"א הפון שלו 0522651794 בהצלחה
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה