ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

התפתחה לי אלרגיה?

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

איהאיה
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: איה

Re: התפתחה לי אלרגיה?

שליחה על ידי איהאיה »

לקח לי שבועיים עד שזה עבר אמא שלי אחות{במרפאה} היא התיעצה עם הרופא במרפאהוכמובן שהזכירה את העניין עם התוכים והוא אמר שזה טפילים כנאה.. אבל בסוף הככל העבר
איה מ
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

תודה לכולם על התגובות.
קובי אני אלך לרופאת עור ונראה מה היא תגיד.. אבל משהו קטן.. במקרה ועברו אלי טפילים מאיפשהו הרופאת עור תדע לטפל בזה? איך אני אמורה לטפל בזה? (אם אתה יודע).

בדקתי גם עכשיו, כשהיא נמצאת על הרגל שלי (כשהרגל לא חשופה) אז אין לי גירוי.
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
סמל אישי של משתמש
קובי חי
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: קובי חי
איש קשר:

שליחה על ידי קובי חי »

בדרך כלל משחה מעבירה את זה צריך למרוח אותה כמה פעמים על המקומות המודלקים וזה עובר תוך כמה זמן
צד שני, שמירה על ניקיון. אוליי הכלוב לא נקי מספיק?
רוקד עם זאבים
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

הכלוב נקי וגם רחצתי אותה כרגע ממש טוב, והחזקתי אותה ולא גירד לי, הקטע שמתחיל לגרד לי פתאום משום מקום כאילו.. נגיד כרגע לא מגרד לי, אבל יכול להיות שעוד שעה יתחיל לגרד.. או עוד רבע שעה.. זה פתאום מתחיל.. אף פעם לא הייתי אלרגית לכלום קצת מוזר ליתמונה
אז אין לי ברירה כבר אמרתי לאמא שלי שתקבע לי תור, מה שנותר לי זה להתפלל שזו לא אלרגיה מאייס! תמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

רציתי לעדכן:

אחרי שבועיים שחיכיתי לתור, היום הלכתי לרופאת עור. היא מיד הבינה את הבעיה שתיארתי ואמרה שזוהי אלרגיה שנקראת "סרפדת" כלומר אלרגיה ממשהו שבלעתי וזה לא משהו שניתן לגלות בבדיקה (כלומר הבדיקה שעושים כדי לבדוק למה אנחנו אלרגיים).. וכמו שזה מגיע ככה זה עובר. בינתיים כשזה מופיע אני צריכה לקחת כדור נגד אלרגיה.

בכל אופן שמחתי לשמוע שזה לא משהו בגלל אייס.תמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

יופי מעולה שמח לשמוע שאין קשר לאייס תמונה
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

העניין נפתר, אבל חייבת להגיב למקרה שמישהו ייתקל בזה עוד שנה ב"חיפוש" על אלרגיות וכד'...

למי שלא יודע התחלפה עונה, ועם פריחת הצמחים באה פריחה על בני אדם.
חצי מהעיר שלנו היו השבוע עם גירודים ו"גבשושיות על העור" כמו שנטליקי תיארה, גם אצלי בבית, ומהר זה עבר.

אני לא אומרת שלא צריך לבדוק אצל רופא ליתר ביטחון, אבל שימו לב שבעונה הזו הרבה מגיבים ככה
הכי טוב זה לא לגרד, ככה זה עובר מהר.. יש גם טלק נוזלי ששמים על העור והוא מרגיע מהר, רק הריח שלו קצת לא נעים.

תרגישו טוב, וסורי על ההקפצה שוב תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”