ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תוכי ג'אקו חופר בתחתית הכלוב

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

sisi
ביצה
ביצה

שליחה על ידי sisi »

שלום לכולם רציתי לדעת למה הזקואית שלי ראיתי אותה מידי פעם יורדת לתחתית של הכלוב ומתחילה לחפור בפינות של הכלוב? כמו כן יש לציין שהכלוב פתוח כל היום ככה שיש לה אפשרות לצאת החוצה,
נערך לאחרונה על ידי eli_lea ב 01 פברואר 2010 19:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: כותרת - כותרת אינפורמטיבית חובה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

חפירה בתחתית הכלוב מעידה על רצון לצאת מהכלוב או ניסיון להגיע למשהוא בתחתית , לעיתים התוכי לא מצליח להגיע למשהוא שהוא רואה בתחתית וזה מתסכל אותו , הוא חופר כביכול עם הרגל בניסיון להגיע.
גוזלים קטנים יביעו מורת רוח מכך שהם אינם יכולים לצאת מן הכלוב או שאינם מקבלים יחס ויבצעו את פעולת החפירה ברגליהם, לרוב הם יעשו זאת בפינת הכלוב כשהם אוחזים את סורגי הכלוב במקורם.
sisi
ביצה
ביצה

Re: תוכי ג'אקו חופר בתחתית הכלוב

שליחה על ידי sisi »

אני הבאתי לה פיתה עים גבינה { טוסט} והחתיכות נפלו למאטה לתחתית וניראה כאילו היא ניסתה להגיע
לזה ולא הלך לה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

מאוד לא בריא לה , לא הפיתה ולא הגבינה.
eona20
ביצה
ביצה

שליחה על ידי eona20 »

גם שלי עושה את זה והיא כבר בת שנה פשוט אל תתן לזה יחס והיא תפסיק
sisi
ביצה
ביצה

שליחה על ידי sisi »

אלי מה אסור לתת פיתה לתוכי וגבינה? כמו שהבנתי מהמגדל שקניתי מימנו הוא אמר לי שאסור לתת עגבניה, שוקולד, ואבוקדו, אשמח לקבל עצות עוד מה אסור לתת לגאקו, למה היא מקבלת אצלי הכול עים זה פיתה ועד ביסקויט כול מה שאנחנו אוכלים אנחנו מכבדים אותה, תודה ויום טוב סימהתמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

מזונו של התוכי צריך להתבסס על כופתיות 75-80% והשאר ירק,פרי,תערובת זרעים מותאמת (אצלך לג'אקו), סבידה כמקור סידן ולעיתים
אפשר להוסיף מעט השרייה.

מזונות מעובדים כגון פיתה המכילים מלחים למשל יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לכליות ולכבד התוכי.לגבי מוצרי גבינה , לתוכים אין אנזימים המיועדעם לפירוק החומרים בגבינה ולכן הגבינה אינה מתאימה לתוכי.
בסך הכל שיתוף התוכי במאכלים ביתיים שונים לא יגרמו לו למוות מידי אבל יכולים בהחלט לגרום בעיות בטווח הרחוק יותר ולקצר את חייו.
sisi
ביצה
ביצה

שליחה על ידי sisi »

פירות וירקות היא מקבלת השאלה היא עים צריך כל יום לתת פירות וירקות או פעם פעמיים בשבוע? וזרעים עדיף ליקנות טיבעי? הוא ליקנות באריזה כמו שמוכרים בחנויות ? וגם על מה מדובר כמו אגוזים ובוטנים? העים כדי לתת את זה?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

מה היא אוכלת ביום יום?
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

אם היא ניזונה על תערובת אז תן לה בנוסף כל יום פרי או ירק. אם יש לך אפשרות להביא כמה אז יותר טוב.. פעמיים בשבוע ביצה קשה עם הקליפה ואין צורך יותר במזונות מעובדים של בני אדם. זה מאוד לא בריא.
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”