ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

ראיתם פעם תוכי מאלתר בלוז?

פורום להצגה בלבד! דיונים בהם ניתן להציג תוכים וציפורים ע"י תמונות ו\או סרטונים. שאלות, הסברים
וכד' יש לכתוב בפורום מגדלים בלבד! פרטים נוספים: כללי הפורום: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

Re: ראיתם פעם תוכי מאלתר בלוז?

שליחה על ידי שירלי87 »

6941 כתב:אז למה מוכרים אותם בחנויות של חיות? אנשים באים לקנות, ומוכרים להם משהו לא טוב לחיה? אני לא מבינה את זה.
לגביי כלוב עגול זה חוסר ידע אני מאמינה. במקרים אחרים גם הטעיה במכוון (אם אין להם משהו מתאים הם ימכרו לך משהו לא מתאים, העיקר
שתקני משהו)

כשביררתי לגביי כלוב לקוקטייל הביאו לי כלוב כל כך קטן שלא מתאים לתוכון אפילו... תמונה

בקיצור לא לסמוך על מוכרים בחנויות חיות..
אמת ואמונה
בקיעה
בקיעה

Re: ראיתם פעם תוכי מאלתר בלוז?

שליחה על ידי אמת ואמונה »

עצוב מאד. כי הרבה אנשים מצפים (וגם אני חשבתי כך, ולא היית יודעת אם לא הייתי מגיעה לכאן) שבחנות חיות יהיה את הידע המספיק.
ז"א... אם הם מוכרים חיות... אז סימן שהם מבינים בזה, ואפשר לסמוך עליהם וליטול מהם עיצה. ראיתי פה כמה פעמים כעס על כך שאנשים מגדלים בצורה זו או אחרת, אבל אני חושבת שהרבה פעמים הם לא אשמים כי הם סומכים על מה שאומרים להם בחנות, ולכן החנויות הן אלה שמטעות את הציבור וגורמות לצער בע"ח.
שלח תגובה

חזור אל “תוכים וציפורים כללי - תמונות \ סרטונים”