ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מה עם התוכים בזמן הגיוס...

פורום להצגה בלבד! דיונים בהם ניתן להציג תוכים וציפורים ע"י תמונות ו\או סרטונים. שאלות, הסברים
וכד' יש לכתוב בפורום מגדלים בלבד! פרטים נוספים: כללי הפורום: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: בן

Re: מה עם התוכים בזמן הגיוס...

שליחה על ידי Ben »

נריה, אם הייתה אפשרות לעשות Likeים, הייתה מקבל . התוכי והכלבה יהיה בטיפולה של אמא, הזוחלים יעברו לביתו
של אחי (למרות שהוא קצין בקבע, עדיין היציאות שלו יותר טובות מי שלי).

תמונה
תמונה
saharlevi
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי saharlevi »

בן אני חושב שעם הכלב יהיה יותר קל לשמור על הקשר...סך הכול כלבים זוכרים בני אדם ובטח יותר טוב מתוכים...מה שכן ברגע שתגיע לא תמיד יהיה לך כוח וצריך להקדיש להם הרבה תשומת לב ואתה עוד אומר שיש לך גם תוכים גם כלבים גם זוחליים....
תמונה
סמל אישי של משתמש
אדיר_10
גוזל
גוזל
שם פרטי:: אדיר

שליחה על ידי אדיר_10 »

אצלי ההורים שלי כל כך נקשרו כבר לשון שלפני כמה זמן באו אליי ביציאה אחרי שתגדל,תתחתן ותעבור לבית משלך שון נשאר איתנו(חח אין מצב)תמונה
ככה שבעניין הג'אקו אני מסודר
לגבי הזוג סנגלים\זוגות נוספים(אם יהיו בעתיד) לא יהיה כזה בעיה לשים להם אבוסים להאכלה ושההורים ימלאו פעם בשבוע ודיזות שתיה...
סהר אומנם יש משהו בדברך
אבל ראיתי גם מקרים שאחרי שהבעלים חזר אחרי די הרבה זמן התוכי קפץ עליו ורצה ישר לשחק(לא תמיד אבל בכל זאת...)
תמונה
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

אני בקרוב (אפשר לומר) מתגייסת, אני אחזור כל יום הביתה אבל בטירונות למשל אני בטוחה שההורים שלי יטפלו באייס ויוציאו אותה. אבא שלי יחליף לה אוכל, מים ועיתונים (הוא תמיד עושה את זה.. מקדים אותי תמונה) חח. ככה שאני יודעת שאני יכולה להיות רגועה וגם בלי שאני אבקש מהם להוציא אותה הם יוציאו אותה. טוב.. גם היא דיי תכריח אותם תמונה
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

5191 כתב:
בכל מקרה, זהו זה.. אני אדאג שמישהו יטפל בפולי ואם זה לא יקרה - אני אקח אותו איתי לצבא :)
אני לא רוצה לנפץ אשליות, אבל בצבא חל איסור מוחלט על בעלי חיים. (ובצבא איסור זה איסור). בפרט בבסיסים צבאיים.
אני הייתי מורה- חיילת ושירתתי בחולון. הייתה לנו דירת חיילות במרכז העיר ולא גרנו בבסיס.
בדירה הרגשתי בחסרונן של חיות המחמד (וכך בעצם התחלתי לגדל בכלל תוכים) וביררתי עם השותפות לדירה ואף אחת לא התנגדה (כלומר שאף אחת לא תלשין) והתחלתי להביא תוכים לדירה. בד"כ הם היו שניים קוקטיילית ופישר, שניהם מוחתמים, בהמשך היתה דררה, ושלושה גוזלי קוקטייל שהחתמתי... אבל הפואנטה היא שבזכות מזל גדול שהיה לי עם השירות הצבאי שלי יכולתי לגדל תוכים בהיותי חיילת.
התוכים פרא שהיו לי היו מן הסתם נשארים בבית ואבא שלי היה מטפל בהם במסירות.

לפעמים המפקדות ושאר קצינים היו באים לבקר אותנו בדירה הצבאית אז למזלי השכנים שיתפו פעולה ואמרו ש"הם שומרים לי על התוכים" אז בעצם הצוות הפיקודי שלי ידע שאני מגדלת, רק אצל השכנים. בפועל התוכים היו תמיד בדירה הצבאית (וואי אם היו עולים עליי זה חתיכת משפט!!) וכשהיו באים אלינו למסדרי דירה\ ביקורים\ ושאר שטויות צבאיות... הייתי שמה אותם אצל השכנים.

בקיצור..... אל תבנה על לקחת את פולי איתך לצבא... עדיף שתתכנן מראש על מישהו שידאג לו...
תמונה
סמל אישי של משתמש
Omga4000
גוזל
גוזל

שליחה על ידי Omga4000 »

למרות חוסר ההבנה (העצום) שלי בתוכים - אני לא מאמין שהתוכי ישכח אדם שהיה איתו 4-5 שנים.
בעיקר אחרי ניסיון שיש לי עם התוכים של עוזי (uzibu) והג'אקויים של אלי (eli_lea)
שמעולם לא חששתי להתקרב אליהם.

שלא לדבר על כך שאם האילוף הוא נכון, הוא יישאר נחמד לכל מי שמתקרב אליו. גם אם הוא זוכר וגם אם לא.

לגבי מה לעשות איתם כשאתה בצבא - החלטה שלך בלבד.
אבל גם אני מאמין שהמשפחה לא תזניח אותם ;(
saharlevi
גוזל
גוזל

שליחה על ידי saharlevi »

כן זה ברור,אי אפשר שהמשפחה לא תקשר לתוכי שחי איתם,גודל איתם,משחק איתם.....סך הכול הוא כבר חלק מהם...חח ביום שמכרתי את הגוזל הקונה שאלה עם אני מוכר גם את קוקו,חח איך שאמא שלי שמעה את זה ישר רצה אלייה יצאה עלייה חח אמא שלי נקשרה אל קוקו יותר ממני...
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “תוכים וציפורים כללי - תמונות \ סרטונים”