ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הופ, הופ, טרללה - גם פולי בן שנה :)

פורום להצגה בלבד! דיונים בהם ניתן להציג תוכים וציפורים ע"י תמונות ו\או סרטונים. שאלות, הסברים
וכד' יש לכתוב בפורום מגדלים בלבד! פרטים נוספים: כללי הפורום: קישור.

מנהל: מפקחים

amia
ביצה
ביצה
שם פרטי:: יש כינוי

Re: הופ, הופ, טרללה - גם פולי בן שנה :)

שליחה על ידי amia »

הי, מזל טוב לשניכם.
רואים שאתה אוהב אותו\ה גם התוכי וגם סביבת הגידול מושקעים.
תמונה
אם אני זוכר נכון, אמרת שזו נקבה, אבל אתה פונה אל התוכי בלשון זכר. האם זהו בסוף זכר או שהחלטת להשאר עם הפנייה בלשון זכר כמו שהתרגלתם בעבר?
סמל אישי של משתמש
roi20050
גוזל
גוזל
שם פרטי:: רועי

שליחה על ידי roi20050 »

הקטע הוא שהייתי בטוח מההתחלה שהוא זכר, לא יודע למה, אבל גיליתי רק לא מזמן שהוא נקבה, וזה לא התגלגל לי נכון על הלשון.. אז היא נקבה שאני פשוט ממשיך לפנות אליה בלשון זכר. :)
amia
ביצה
ביצה
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי amia »

אני רואה שאנחנו נתקלים ב"בעיות" דומות. אצלי התיחסנו לתוכי כזכר כי זו פנייה כללית שמתאימה כשהמין לא ידוע. עכשיו הוא\היא מתקרבת לשמונה חודשים ומסתמן שזו נקבה. חלק מהמשפחה פונים כבר לתוכי בלשון נקבה, אבל אני עדיין ממשיך בפניה בלשון זכר עד שאפשר יהיה לדעת בבטחון מסוים (בעוד כחודש לפי הבנתי).
"בעייה" משותפת נוספת היא שראיתי גם שלא מזמן יצאת לחופשה והיית צריך למצוא פתרון לתוכי ואני גם מנסה להתארגן לחופשה ואצטרך למצוא פתרון דומה (עדיין בתהליך...).
אבל כמוך גם אנחנו נהנים וקשורים מאד לקוקטייל שלנו ולומדים תוך כדי.
המשך יום טוב
סמל אישי של משתמש
roi20050
גוזל
גוזל
שם פרטי:: רועי

שליחה על ידי roi20050 »

חחח שמח לדעת :)
באמת בעיות דומות..
ותיקח איזשהו חבר שיבוא פעמיים/שלוש ביום לבקר את התוכי, להוציא אותו ולתת לו אוכל כשצריך..
בהצלחה :) ++
שלח תגובה

חזור אל “תוכים וציפורים כללי - תמונות \ סרטונים”