דף הבית / ביקורות / R-COM 20 PRO חלק א'

R-COM 20 PRO חלק א'

סוגי מגשים והרכבתם:

עם המדגרה מקבלים 3 מגשים עם חורים בגדלים שונים בכדי לקבל התאמה למספר גדול של ביצים ככל שניתן.

 

 

בנוסף ל-3 המגשים ניתן לרכוש מגש אוניברסלי הכולל 10 מחיצות שמאפשרות הרכבה לפי בחירה במרחקים שונים, מצב זה מאפשר הדגרה של גדלים שונים באותה הדגרה.

מגשים שמקבלים עם המדגרה ניתן לראות שדאגו למן תפס\בליטה המאפשר הנחה והרמה של המגש בקלות. גם את המגש האונברסלי ניתן להרים בקלות ע"י החזקה של הצדדים.


סרקולציה:

כפי שניתן לראות בתמונה במדגרה זו האויר אינו מגיע מלמעלה אלא יוצא מהתריסים בזוית אשר גורמת לאויר לנוע מסביב לביצים ואינו נזרק באופן ישיר על הביצים במדגרה.
מצב זה הינו מצב קרוב יותר לחיקוי הטבע שכן בטבע אין האויר מגיע מכיוון עליון ובנוסף בתנאי הדגרה טבעיים אין זריקת אויר עליונה כלל.

אריזה חיצונית: משקל: 4.5 קילו. מידות: 500x410x160mm המדגרה מגיעה באריזת קרטון הנושא את השם R-COM בגאווה בכל מקום אפשרי ומכל זוית אפשרית. אריזת הקרטון מתאימה לשני דגמים: R-COM Professional ו-R-COM Standard. בכדי לדעת איזה מדגרה ישנה בתוך האריזה יש צורך להסתכל בסימון בצד האריזה. באותו מיקום הסימון ניתן לראות גם איור אשר בעצם מציג את ההבדלים בין שני הדגמים. דגם ה-PRO הוא בעצם הדגם שאנו סוקרים, הדגם הכולל חיבור USB ותוכנה מיועדת למחשב לביצוע פעולות שונות ומעקב על נתונים כאלה ואחרים, את אפשרות זו   אנו כמובן נסקור ונפרט בהמשך. על פנים האריזה בנוסף ללוגו נוכל למצוא על כל דופן…

Review Overview

אריזה
פירוק והרכבה
רמת גימור

בינתיים אהבנו

סיכום: האריזה כמעט מושלמת, איכות החלקים טובה מאוד, קלה לפרוק וניקוי, בעלת תוספות רבות ומיוחדות אשר בהחלט עושות את המדגרה למוצר שצריך לשים לב אליו אך יחד עם זאת יש גם חסרונות: המדגרה בגלל צורתה איננה מאפשרת הנחה של מספר מדגרות אחת על השנייה, לא ניתן לפתוח את המכסה מעט ולהתמקד בביצה אחת כיוון שניתן או להסיר את המכסה לגמרי או לסגור לגמרי. האם אלו החסרונות היחידים? האם המדגרה תמשיך באותו קו ותרשים גם בהתנהלות המיוחדות שלה בחיבור המדגרה למחשב? ומה יהיו התוצאות הסופיות לאחר בדיקת אחוזי בקיעה? כל זאת ועוד בקרוב בחלק ב'.

דרוג הגולשים: 0.5 ( 1 הצבעות)

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה