דף הבית / ביקורות / INCA100 – המדגרה בביקורת – חלק א'

INCA100 – המדגרה בביקורת – חלק א'

שלום לכולם,
לא מזמן ערכנו ביקור בחברת די.אם.פי הנדסה המתמחה בייצור מדגרות לתוכים מכל הסוגים,החברה הוקמה ע"י דוד וישניא מהנדס במקצועו המגדל תוכים כתחביב, רובכם מכירים את דוד וישניא ואת מוצריו, ומאחר ודנו כבר לא מעט באיכות המדגרות השונות ובאחוזי ההצלחה של החברות השונות מטרתנו הפעם להביא בפניכם את התרשמותנו צעד אחר צעד כמגדלים ללא כל אינטרס שיווקי או אחר, אנו בחרנו את הדגם INCA 100 כדגם שיתאים לצרכינו,אנו נסקור עבורכם את תפקודה של המדגרה מכל ההיבטים של מגדל, כולל תפעול המדגרה,ראוי לציין שברגע זה אין בידינו מדגרה מיצרנים נוספים לכן אין אפשרות להשוות נתונים אלא לסקור בלבד את המדגרה שברשותנו.

נגישות:
החברה ממוקמת באזור התעשייה של רעננה,הגישה יחסית נוחה, בצמוד למבנה שטח נרחב לחנייה שהיה עמוס במיוחד אך מצאנו מקום חנייה.

אריזה:
המדגרה נארזה בצורה סבירה אך לא מספקת,הדלתות הודבקו עם נייר דבק למניעת תזוזות והאביזרים הוכנסו לתוך המדגרה, הכל נארז באריזת קרטון. האריזה אינה כוללת קלקרים להגנה על הזכוכיות, אין ניילון העוטף את המוצר ומיקום מוסדר ונפרד לכבל החשמל על מנת למנוע שריטות למוצר. צריך לזכור כי מדובר במוצר עם חלקים שבירים והדבקה של המוצרים איננה פתרון הולם ומקצועי.

 

 

ניקוי:
טרם הפעלת המדגרה הוצאנו בקלות את עגלת הגלגול, הניקוי הנו קל ונוח אין חריצים ופינות בהם עלול להיתפס לכלוך, לאחר הניקוי הוחזרה העגלה למקומה.

מד לחות:
במדגרה של דוד וישניא ישנו מד לחות יחסי רטוב/יבש היתרון לדבריו ברמת הדיוק לעומת מדי לחות שנמצאים היום השוק.
מיקומו של מד הלחות הנו על עגלת הגלגול בחלק הפנימי של המדגרה,מיקום זה חשוב על מנת לקבל קריאה נכונה של הלחות, נתקלנו במקרים בהם מד הלחות הועבר מחוסר ידע לקרבת החלון על מנת שיהיה נוח יותר לקרוא את הסקלה הקטנה, הצענו לדוד וישניא לשדרג את הסקלה ולהוסיף עליה אביזר שיגדיל את השנתות ויקל על המגדל לראותם.

 

 

בקר טמפרטורה:
בקר טמפרטורה באיכות טובה הכולל הגנה וניתוק גוף החימום במידה וישנה תקלה והחום עובר את הרמה המותרת.

מאוורר:
מאוורר בקוטר 60 מ"מ עם מעט רעש לוואי מגנטי,אפשר לדעתנו להשתמש במאוורר גדול יותר עם מהירות נמוכה יותר להפחתת הרעש.

מדריך והסבר למשתמש: קיבלנו הסבר מפורט ביותר על תהליך ההדגרה עצמו ועל פעולת המדגרה והחלקים השונים שמותקנים בה, המדגרה נראתה  די פשוטה להפעלה ועל כך נביא סקירה בעת הפעלתה לראשונה.
מדריך המשתמש היא חוברת אשר מודפסת במחשב האישי מהודקת באופן ידני, גם כאן ציפינו לקצת יותר מקצועיות ולקבל חוברת מושקעת טיפה יותר בעלת כריכה קשה וצבעונית אשר תשמר לאורך זמן ותהיה נעימה יותר לעיון. המדריך בשפה העברית ומכיל הוראות
בטיחות, פעולות ראשונות, הכנת המדגרה לשימוש, הפעלת המדגרה, ניקיון. המדריך הנו מדריך תפעול כללי ביותר, ראוי לציין שבמדריך מופיע מספר הנייד של מר וישניא ונאמר לנו שבכל שאלה לא לחשוב פעמיים ולהתקשר. המדריך יכול להיות עשיר יותר ולהכיל למשל רשימת אחוזי לחות מומלצים לסוגי התוכים השונים.

 

 

הפעלה בסיסית: 
הפעלת המדגרה פשוטה ביותר,מילוי מים במכלים דיי נוח,כיוון הטיימר על פי ההוראות נעשה בקלות,המדגרה חוברה למתח החשמל והופעלה.

עגלת גלגול: 
עם הפעלת המדגרה הבחנו שעגלת הגלגול אינה נעה בצורה חלקה ואחידה ונראה שהיא נעה בקושי מסויים,תזוזת עגלת הגילגול נעשתה בתנועות קטנות וחדות,מאוחר יותר הבחנו שעגלת הגילגול אינה עושה מהלך מלא כלומר עושה חצי דרך קדימה וחצי דרך בחזרה, איפסנו את עגלת הגילגול והפעלנו מחדש אך לאחר מספר מהלכים העגלה יצאה שוב מאיפוס. בשלב זה פנינו לדוד וישניא שביקש שנבצע איפוס למדגרה על פי הוראותיו,לאחר ניסיון נוסף וכושל החלטנו להחזיר את המדגרה לבדיקה במפעל.
בבדיקה שערך דוד נמצא שאחד המוטות אינו מתאים במידותיו ומפעיל לחץ על עגלת הגילגול,לאחר החלפתו ובדיקה חזרנו עם המדגרה לביתנו. לאחר 24 שעות עבודה ולאחר שאביבה וישניא התקשרה לוודא שאכן הכל תקין העגלה שוב יצאה מאיפוס. לשאלתנו מדוע לא מותקן מיקרוסוויץ או רכיב אחר אשר יעזור לעצור את מהלך העגלה ויגרום לדיוק במהלכה נאמר לנו שבעבר הותקנו מיקרוסוויצים אך הם גרמו לבעיות.
לדברי דוד יתכנו סטיות מידיי פעם ויש לאפס את עגלת הגילגול מחדש, כמובן שהסטיות לא צריכות להיות כאלה הגורמות לאיפוס יום יומי. כמובן שאנו עדיין בדיעה שאפשר בתוספת מזערית לשפר את מהלך עגלת הגילגול ולהפוך אותה למדוייקת יותר.

תכולת ביצים:
עד 25 ביצי ג'אקו.

 

התייצבות טמפרטורה/לחות:
תוך שעה המדגרה התייצבה מבחינת טמפרטורה והלחות,נאלצתי לשנות את פתח מיכל המים כפעמיים בלבד כדי להגיע ללחות הרצויה.אחוזי בקיעה:
לא נבדק,יבדק בהמשך.אחריות:
שנתיים לרכיבים שנפגמו בתנאי שימוש נכונים,חמש שנים לגוף חימום(נאמר לי בעל פה ע"י אביבה אך משום מה לא צויין ע"ג טופס האחריות).יתרונות וחסרונות:

יתרונות:
  • ידידותית ונוחה לתפעול.
  • נגישות לכל השטח למטרת ניקוי ללא צורך בפרוק מסורבל של אביזרים.
  • שרות וזמינות מעל המצופה.
  • כחול לבן.
חסרונות:
  • תחושה של מוצר לא מוגמר.
  • אריזת  מוצר  – לא מקצועי.
  • מחיר גבוה.
*הבדיקות ימשכו ובהתאם יבוצעו עידכונים.
*במידה ויצרנים נוספים יהיו מעוניינים להציג את מוצריהם ולהעמידם לבדיקה נעשה זאת בשימחה.
* לדיון ( https://www.tukinfo.com/forum/viewtopic.php?f=61&t=2020 )
תמונות נוספות של המדגרה בעבודה

מדגרה INCA100

מדגרה INCA100

מדגרה INCA100

שלום לכולם, לא מזמן ערכנו ביקור בחברת די.אם.פי הנדסה המתמחה בייצור מדגרות לתוכים מכל הסוגים,החברה הוקמה ע"י דוד וישניא מהנדס במקצועו המגדל תוכים כתחביב, רובכם מכירים את דוד וישניא ואת מוצריו, ומאחר ודנו כבר לא מעט באיכות המדגרות השונות ובאחוזי ההצלחה של החברות השונות מטרתנו הפעם להביא בפניכם את התרשמותנו צעד אחר צעד כמגדלים ללא כל אינטרס שיווקי או אחר, אנו בחרנו את הדגם INCA 100 כדגם שיתאים לצרכינו,אנו נסקור עבורכם את תפקודה של המדגרה מכל ההיבטים של מגדל, כולל תפעול המדגרה,ראוי לציין שברגע זה אין בידינו מדגרה מיצרנים נוספים לכן אין אפשרות להשוות נתונים אלא לסקור בלבד את המדגרה שברשותנו. נגישות: החברה ממוקמת באזור התעשייה של רעננה,הגישה יחסית נוחה, בצמוד למבנה שטח נרחב…

Review Overview

אריזה
נוחות תפעול
שירות
גימור
עלות

טוב

סיכום: המדגרה קלה ונוחה לתפעול,ישנה נגישות לכל השטח למטרת ניקיון בלא צורך בפירוק מסורבל של אביזרים,עגלת הגלגול שהפכה למוקד העניין יכולה להיות בהשקעה מאוד נמוכה עגלת גלגול מצוינת שעושה מהלך מתוכנן וקבוע ללא סטיות, יש לציין לטובה את דוד ואביבה שהיו זמינים ונכונים לעזור בכל עת ואף התקשרו מיוזמתם לוודא שהכל כשורה. מאידך לא ניתן להתעלם כי מדובר במוצר לא זול ובמחיר עלות המוצר אנו ציפינו לקבל מוצר באיכות גבוהה יותר בצורת האריזה,חוברת ההוראות ועד לפרטים החשובים הרבה יותר כגון: דיוק גבוה יותר של עגלת הגלגול, בקרת איכות טרם האריזה והעברתו לידי הלקוח.

דרוג הגולשים: היה הראשון לדרג!

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה