ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

זמני האכלות

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: זמני האכלות

שליחה על ידי eli_lea »

אני חושב שברגע זה הוכחת בגרות. זו לא בושה להגיד "אולי עדיין אין לי מספיק ניסיון /זמן" ולהעבירו הלאה.
אני בטוח שבעתיד תתארגן טוב יותר וההצלחה תהיה גדולה יותר. העברת הגוזל יכולה לתרום לבריאותו ולחסוך ממנו סבל.
יריו
גוזל
גוזל

שליחה על ידי יריו »

נכון גם ההורים והמשפחה אמרו לי עדיף שאני ימסור אותו למישהו ולמשפחה שטטפל בו בצורה יפה ותאכיל אותו עד הגמילה.
אלי אני צריך להגיד למי שאני מוסר לו את הגוזל על זה שקשה לו לפתוח את הרגל ?כי הוטרינר אמר לי שאפשר לפתור את זה בעזרת קיבוע ותוך שבוע בערך זה יסתדדר לו או שזה יסתדדר מעצמו
תמונה
התוכי של יריו (:
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

מן הראוי שתגיד למי שאתה מוסר מה מצבו של התוכי. אם הוא מיומן מספיק כדי לטפל בתוכי הוא יסתדר.
יריו
גוזל
גוזל

שליחה על ידי יריו »

עוד מעט משפחה באה לקחת את התוכי תמונה
הם רוצים שאני ילווה אותם בגידול של הגוזל לעזור להם איך להאכיל ולגמול והכל,אני מספיק בסדר לעשות את זה נכון ?כי לדעת אני יודע רק לעשות לא...
תמונה
התוכי של יריו (:
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

ההחלטה למי למסור אותו בידיך. אני לא הייתי מוסר אותו למי שאין לו ניסיון בהאכלת גוזלים.
המטרה הייתה להעבירו למגדל שהאכיל גוזלים ויש לו ניסיון. מישהו שיכול לקבוע בכל שלב את מצבו של התוכי. לא נראה לי שהמשפחה שזקוקה לליווי והדרכה עונה על הקריטריונים שציינתי.
noamn
גוזל
גוזל

שליחה על ידי noamn »

מסכים עם אלי .
בהצלחה
תמונה
עומרי
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי עומרי »

באמת שאני לא מבין אותך אתה סתם גורם עוד סטרס לגוזל עדיף שתשאיר אותו אצלך מאשר שתיתן אותו למישהו שפחות יודע ממך
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

7762 כתב:באמת שאני לא מבין אותך אתה סתם גורם עוד סטרס לגוזל עדיף שתשאיר אותו אצלך מאשר שתיתן אותו למישהו שפחות יודע ממך
אני חושב דווקא שיריו מגלה אחריות ומנסה למצוא פיתרון הולם. אני מכיר לא מעט שלא היו מוכנים למסור את הגוזל גם אם הם ידעו שהם לא מטפלים בו כשורה.
בינתיים יריו אתה יכול להמשיך ולהתייעץ בקשר למזון ולתנאים של הגוזל. האם הוא אוכל טוב יותר?
יריו
גוזל
גוזל

שליחה על ידי יריו »

חברה בסוף אני לא רוצה למסור את הגוזל מהסיבה הפשוטה שהאנשים שרוצים אותו רוצים לתת לילדים שלהם להיות אחראים על הגוזל וזה לא רעיון כל כך טוב כי אין להם ידע בהאכלה.
אני מעדיף להשאיר אותו אצלי כי אם יהיה לי קשה קצת אני יודע שתעזרו לי בזכותכם הוא עדיין אצלי בריא ושלם.
תודה רבה רבה לכל מי שעוזר ויעזור לי תמונה
עכשיו הוא אכל כ9 מ"ל בערך וצילמתי את האכלה הזאת כדי להראות לכם אותה וכדי שתגידו לי איך אני מאכיל,האם זה בסדר איך שאני מאכיל וביקורות טובות ורעות.
לגבי הרגליים שלו הם מתחילות להשתפר ולהייתישר לו,יש בויידיאו קטעים שלו זז עם הרגליים תגידו לי אם הם יסתדדרו או בסדר.
ולגבי השיווי משקל שלו וכל מה שקשור לתוכי אשמח לביקורת כדי שאוכל להתשפר.
לגבי הגיל של הגוזל הוא לא נראה לי כמו גוזל בן חודש ושבוע כי אין לו נוצות בכל הגוף והוא נראה עוד קצת קטן,תגידו לי בן כמה הוא נראה לכם.
תודה לכל מי שיעזור לי
וקוראים לי ירין חח .
הסרטון בהעלה תכף אני מעלה אותו.
תמונה
התוכי של יריו (:
יריו
גוזל
גוזל

שליחה על ידי יריו »

תמונה