ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מזון לכלבים

הפורום עוסק בבעלי חיים מכל המינים והסוגים מלבד ציפורים ותוכים.
בפורום באפשרותכם להציג לשתף ולדון בחיות הבית וחיות הבר.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
שאול 38
ביצה
ביצה

מזון לכלבים

שליחה על ידי שאול 38 »

איזה מזון הכי טוב לכלבים ומה ההבדלים ביניהם למה יש הבדלים כזה גדולים? מה אתם מציעים לכלב רועה גרמניתמונה
סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: בן

Re: מזון לכלבים

שליחה על ידי Ben »

אין מזון שהוא הכי טוב, כל כלב הוא עולם בפני עצמו והדרישות של הגוף שלו הם שונות .
ההבדלים בין החברות הם במרכיבים ובאיכותם.

אקנה יהיה בחירה מעולה,
תמונה
תמונה
שאול 38
ביצה
ביצה

שליחה על ידי שאול 38 »

אפשר לתת לכלב זאב מזון שמעורב עם מזון גוריםתמונה מישהו אמר לי שמוכרים מזון כזה מעורבב במחיר זול כי המזון הזה נשפך מהאריזה שלו והם אוספים ומוכרים את זה בזולתמונה וכמה עולה שק כזה של אקנה בערך? יש מזון שהכי הרבה משתמשים בו והוא נחשב לטוב או שלא משנה בעצם?חבר שלי קנה מזון ארגנטינאי 90 % מכיל בשר טוב למאכל אדם זה אפשר לתת לכלב ? אה...ואיך בעצם מתאימים לו את ההמזון? לפי גודל משקל?
תודה מראש תמונה
סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי Ben »

כלב אמור לאכול מזון גורים עד 18 חודש מיום היוולדו (משתנה בין כל גזע), בזמן תקופה זו הגור נמצא בתהליכי
גדילה, התפתחות ובנייה עצמית ודורש חומרי גלם שיעזרו לו בתהליך, לדוגמא יותר סידן וחלבון מאשר כלב בוגר דורש .
המינונים שונים מאשר מזון לכלב בוגר, ויכולים לגרום או לעודף או למחסור באחד מאבות המזון .

שק מזון שנקרע מוחזר ליצרן והיצרן לא יכול למכור "מהצד" את אותם שקים, עם קרה להם משהו כשהם היו חשופים
היצרן יצטרך לשאת באחריות. הכוונה שלי בלהתאים היא לנסות מספר מזונות ולראות מי מהם משפיע על הכלב בצורה הטובה ביותר .
מחירים אני לא מכיר כי אני אישית לא משתמש או מוכר אקנה, לא בעיה למצוא .

לגבי שאר הדברים לא כל כך הבנתי,
תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

בן הסיר לך את הדברים בצורה מצויינת. אם אתה מחפש חברות מזון טובות שמייצרות מזון איכותי ומוכן להשקיע (כי תכלס על איכות משלמים ביוקר) אז החברות הבאות מצויינות: בלקאנדו, רויאל קנין, פורינה פרו-פלאן.

וודאי יש עוד אבל 3 הספציפיות האלה אני יודעת שהרבה בעלי בתי גידול לכלבים גזעיים (בין היתר רועה גרמני) משתמשים.

ואצלי אישית הכלבים אכלו פרוינה פרו פלאן ועכשיו אוכלים בלקאנדו (יש לי שני רועה גרמני בבית)
תמונה
סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי Ben »

אני חייב לפצח מיתוס קטן , פרופלאן, הוא מהמזונות הגרועים בשוק, הוא מתואר כסופר פרימיום אך הוא אינו כזה,
מזון ברמת סופר פרימיום ומעלה לא יכול להכיל תוצרי לוואי מין החי (by product meal), זה אומר מה שזה
נשמע - שאריות קמח,עצמות,נוצות,ציפורנים ושאריות אחרות מהתעשיה .
המזון פשוט זכה למיתוג יוצא מן הכלל . אגב, פורינה (יצרנית פרופלאן) היא גם יצרנית דוגלי.

תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

ואאלה? לא ידעתי על פורינה. חוזרת בי אם ככה.
אולי זו הסיבה שאבא שלי הפסיק להאכיל בזה את הכלב...
(אבא שלי הוא זה שחוקר את המרכיבים...)
תמונה
סמל אישי של משתמש
koko7040
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אדיר

שליחה על ידי koko7040 »

2319 כתב:אני חייב לפצח מיתוס קטן , פרופלאן, הוא מהמזונות הגרועים בשוק, הוא מתואר כסופר פרימיום אך הוא אינו כזה,
מזון ברמת סופר פרימיום ומעלה לא יכול להכיל תוצרי לוואי מין החי (by product meal), זה אומר מה שזה
נשמע - שאריות קמח,עצמות,נוצות,ציפורנים ושאריות אחרות מהתעשיה .
המזון פשוט זכה למיתוג יוצא מן הכלל . אגב, פורינה (יצרנית פרופלאן) היא גם יצרנית דוגלי. ודוג צאו

תמונה

לא להיתקרב למזון מבית פורינה
באותו מחיר יש בהרבה יותר טובים

פותח האשכול תגיד כמה אתה מוכן להשקיע על המזון והמשקל שלו ותקבל מענה מדויק
תמונה
מסתגר לבד ורק בוכה...
אני סובל אך לא מראה...
לא יכול עוד בדמעות להלחם...
אלוקים כבר לא יודע מה יהיה...
סמל אישי של משתמש
נריה
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי נריה »

קיימות הרבה מאוד חברות ולא תמיד היקר הוא הטוב ביותר הרבה פעמים זה בגלל השם

אני ממליץ בעיקר על יוקנובה, פרופלן , ורויאל קנין כמובן שישנם מזונות מעט יותר טובים אבל המחירים בשמיים
בסה''כ כל עוד המזון הוא סופר פרמיום זה טוב אני האכלתי כלבת רועה גרמני בבלקנדו ורויאל קנין הרויאל קנין היה מעט יותר טוב למרות שהבלקנדו מאוד איכותי וטעים לכלב (הוא פשוט הרזה לי מעט את הכלב)

לדעתי תנסה יוקנובה או פרופלן תראה איך הולך ואז תמשיך

אני מכיר משהו שמוכר בזול יחסית אם אתה מעוניין שלח לי בפרטי
סמל אישי של משתמש
koko7040
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אדיר

שליחה על ידי koko7040 »

נריה
פרופלאן אינו משתווה למזונות במחיר שלו הפרופלאן הוא מזון דל לעומת מתחריו שיותר זולים ממנו

למשל רויאל קנין יותר זול ויותר טוב ממנו
יוקונובה עוקף אותו בכמה דרגות ועוד שלל מזונות

מחיר בשמים ? אם אני לא טועה פרו פלאן עולה 300 שקל בערך בעוד ששאר המתחרים שלו עולים 240-270 ש"ח ובהרבה יותר מומלצים וטובים ממנו

למשל נוטרו צויס הכלב שלי כרגע אוכל ממנו שק והוא ממש אהב אותו והכלב שלי מאוד בררן ....
תמונה
מסתגר לבד ורק בוכה...
אני סובל אך לא מראה...
לא יכול עוד בדמעות להלחם...
אלוקים כבר לא יודע מה יהיה...
שלח תגובה

חזור אל “בעלי חיים כללי”