ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

בזק מטילה פצצה בשוק האינטרנט:

תמיכה טכנית, מדריכים שונים והורדות.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
aliav56
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: יש כינוי

בזק מטילה פצצה בשוק האינטרנט:

שליחה על ידי aliav56 »

בזק מטילה פצצה בשוק האינטרנט: תשדרג ללקוחותיה את מהירות הגלישה ל-15 מגה בחינם החברה: הלקוחות לא צריכים לעשות כלום - השדרוג יתבצע באופן אוטומטי. בתום מהלך שיימשך מספר שנים ל-85% מהלקוחות יהיה אינטרנט במהירות של 15 מגה. מהלך נוסף שהשיקה החברה היום הוא שירות גיבוי מידע חינמי
בזק משדרגת את מהירות הגלישה באינטרנט לכל לקוחותיה בחינם. החברה הציגה היום (ב') במסיבת עיתונאים מהלך אסטרטגי שיווקי חדש במסגרתו - בתום תהליך של כמה שנים - 85% מהלקוחות יגלשו במהירות של 15 מגה. החברה הציגה נתונים לפיהם ב-2013 מהירות הגלישה אצל לפחות 900 אלף לקוחות יעמוד על 15 מגה.

במסגרת המהלך, החברה תשדרג את מהירות הגלישה ב-50% כמעט לכל הלקוחות. הלקוחות לא יצטרכו לעשות כלום והם אוטומטית ישודרגו ל-15 מגה. הלקוח יצטרך להתאים את החבילה מול ספק האינטרנט שלו.
במסגרת המהלך, כל הלקוחות שנמנים על חבילה של פחות מ-5 מגה ישודרגו אוטומטית ל-5 מגה; כל הלקוחות עם מהירות של מעל 5 מגה ישודרגו ל-15 מגה.
מהלך נוסף שהשיקה החברה היום הוא שירות גיבוי מידע חינמי; מדובר בשירות ללא הגבלת נפח
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

Re: בזק מטילה פצצה בשוק האינטרנט:

שליחה על ידי uzibu »

זה לא תורם מכמה סיבות,

1) לקוח שנמצא על חבילה שבה באמת תהיה השפעה על מהירות האינטרנט שלו (2.5/5 וכד') הוא לקוח שגם לאחר השירות שבזק נותנת עכשיו לא יפנה לספקית ואז הוא לא מקבל את רוח הפס שבזק "הגדירה" לו. אחרת, הוא היה פונה כבר מזמן להגדלת החבילה ולרוב גם היה נהנה ממהירות גדולה יותר וגם מחבילה זולה יותר.
2) עד שבזק תסיים את התהליך, 15 מגה יהיה כמו 56K של תחילת עידן האינטרנט שכן פרוייקט סיבים אופטיים יצא לדרך ומהר מאוד נראה 100 מגה כחבילה בסיסית.
3) הכל קומבינות במדינה שלנו. לבזק זה בלי תשלום... לספקית זה כן... חינם ללקוח בסופו של דבר זה לא. חוץ מזה שזה לא בעיה לתת רוחב פס גדול ולהגביל ולחסום פורטים מצד שני.

את הפצצה של בזק ואת הפצצה של HOT 100 מגה אני משאיר שיתפוצץ בפנים לאלו שממהרים להאמין שפתאוןם חברות הפכו נדיבות. אני מציע ומזמין אתכם לצחוק קצת ולקרא את החוזים שלהם ובמיוחד את של HOT.

אני נמצא בתשתית של HOT (לא סובל אותם) ועם 014 כספקית וגם אם יציעו לי ברבע מחיר אני לא עוזב אותם נכון לעכשיו.

בנוגע לגיבוי,
אני עם DropBox מקבל 50GB חינם וזה מספיק לי מעל ומעבר לדברים שבאמת חשובים. חוץ מזה, שתמיד חשוב שיהיה כונן חיצוני לגיבוי או מערך של RAID. תלוי בנתונים ובצורך של המשתמש.
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
שלח תגובה

חזור אל “מחשבים כללי”