ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

התערוכה השנתית - תמונות, סרטונים ומה דעתי?

פורום ציפורי שיר ונוי הינו פורום שיהווה מלבד מענה לשאלות של חברי הקהילה
מאגר מידע על סוגי הציפורים השונים.

מנהל: מפקחים

rafi
ביצה
ביצה

Re: התערוכה השנתית - תמונות, סרטונים ומה דעתי?

שליחה על ידי rafi »

לאלי,דבר ראשון תודה על הביקורת.אני אנסה להתייחס למה שנאמר:
1.כל מי שביקש הסבר בכניסה קיבל סיור מודרך מאחד המציגים(אני אישית עשיתי סיור לשלוש בנות גיל הזהב ולעוד זוג צעיר).
2.כל מי שמבקש עזרה בגידול קנרים,אשמח לחלוק מנסיוני כפי שחלקו איתי לא מזמן חברי העמותה. אפשר להתקשר חופשי בכל בעיה רפי 0502777533
3.זה נכון שחלק מהחברים משתמשים בהישגיהם בתערוכה על מנת למכור ציפורים.כל מי שמגדל ציפורים ומצליח בריבוי מגיע למצב שהוא צריך למכור וכאשר מגדל מתמחה בזן מסויים ומגיע לתוצאות יפות(חוות דעת של שופט עולמי)ראוי ולגיטימי שימכור במחיר שנראה לו נכון,(אתה לא רוצה לדעת כמה עולה להביא ציפורים שלא קיימות באדץ ולפתח קו גידול משובח איתם.
4.לרוב החברים אין אינטרסים נסתרים וכל רצונם הוא לשפר את בית גידולם ולקבל חוות דעת מקצועית על מאמצם.
5.לגבי הכלובים,את הכלובים העמותה רכשה לפני 20 שנה,משתדלים לשמור על הקיים כמה שאפשר.הקמת תערוכה כזו עולה כסף רב שלא חוזר בתום התערוכה,בטח שלא ממחירת כרטיסי כניסה,בעצם את החלק הארי מעלות התערוכה מממנים המשתתפים.
ולכן מצבם כזה.
עזוב את הציניות,אין לנו שום הנחה אצל שום ספק ולא זה מה שמאחד אותנו.
7.היו גם מים קרים וגם קפה שחור,חבל שלא שאלת,וכל זה במחיר סימלי של 10 שקלים.
לסיכום כוחנו בגודלנו,אמרתי ואמרו לפני:מבחוץ קל מאוד להעביר ביקורת,החוכמה היא להכנס ,לעזור ,להציע ולשפר.

ושוב,כל מי שצריך עזרה בגידול קנרים יכול להתקשר חופשי
סמל אישי של משתמש
aliav56
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: יש כינוי

Re: התערכוה השנתית - תמונות, סרטונים ומה דעתי?

שליחה על ידי aliav56 »

לא מבין בפוליטיקה שלהם ולא מבין את הפוליטיקה שלהם ,,אבל,,
נכנסנו אני ועוזי וכבר בכניסה התאכזבתי כי ההרגשה היתה של טיילת
ניכנס מצד אחד ויוצא מצד שני ועל הדרך רואה כמה כנריות בכלובים
וזהוא ,מקום קטנטן בלי הסברים בלי כלום כמה חבל ,
רציתי לקנות אוכל לכנריות אז היה סוג אחד או שתיים ומחיר של ניצול
הזדמנות ,ובסוף לאחר כמעט 15 ד' כבר לא היה לנו מה לחפש שם-והתחפפנו-
נגדיר זאת במילה אחת ,,,, אכזבה ,,,,
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

רפי קודם כל תודה וכל הכבוד על הרצון לעזור וללמד, כן ירבו מגדלים כמוך. תמונה

דבר שני מבלי להתייחס לעלויות אדגיש שנית שהיה חוסר ארגון. כי אם היה אפשרות להדרכה ו\או שתיה
היה נחמד אם היו מודיעים על כך בדרך כל שהיא כי אני בהחלט הייתי שמח להדרכה למרות שכפי שציינתי
הייתי מסתפק אפילו בהדפס של כמה שורות.
בנוסף זו לא הייתה ביקורת, אלא דעתי האישית והכל תוך תקווה כי מישהו קורא את הדברים ואולי בשנה
הבאה נראה שיפורים. באמת שאני חשוב שאני לא ציינתי דברים מוגזמים או בלתי אפשריים לעשיה בקלות.

שוני,
ראשית תודה על תגובתך וההסברים.
ידוע לי שמי שמבין נכנס ונהנה ע"י צפיה בזנים זהים ובוחן עמידה, צבעים, ניצוי וכו'.
אבל עדיין גם מי שמבין טען שהפעם "אין מבחר" וש"הרבה מגדלים לא באו השנה".
והכי חשוב, התערוכות למבינים בלבד?
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תודה רבה רפי על ההתייחסות , אני שמח שאנו דנים בנושא בצורה רצינית נטולת כעסים ,בסך הכל
לאחר דבריך וקריאתם יתכן שאחרים יראו את הדברים הטובים הגלומים בחברות שאני לא ציינתי,את שכתבתי
כתבתי לא רק בשמי אלא מתוך ידיעה שחברים נוספים חושבים כך.
אני לא הייתי בתצוגה וכנראה שגם עוזי נפל ביום בו לא היית ולא היה מי שידריך, אך אם בכל זאת זה נעשה אני מתנצל, כנ"ל
לגבי המים והקפה ששוני ועוזי חשו בחסרונם.

שיפור בית הגידול של החברים זהו דבר נפלא , אני יודע שהרבה מגדלים עוסקים בגידול ציפורים כתחביב ושאר היום העמוס שלהם
אינו מותיר להם זמן רב נוסף , הזמן המועט שנותר מספיק בדיוק להעלאת הודעת מכירה או שניים באתר כזה או אחר.
שלא תהיה אי הבנה איני אומר את דברי באופן כוללני כי ישנם יוצאים מן הכלל , בכל זאת כך זה עובד אצל רוב רובם של המגדלים.

הייתי רוצה מאוד לראות את התותחים שמבינים בכל ציפור שיר או אחרת ומבדילים בין ציפור לציפור אם זה בעמידה בגודל המקור
או הראש עושים גם מאמץ ומרעיפים מהידע שיש להם לטובת מגדלים מתחילים.
רישום מספר הטלפון שלך והצעת העזרה שלך עשתה לי משהו ומשהו טוב , אני בסך הכל מקווה שירבו כמוך.

לסיום אתייחס להערתך הכל כך נכונה וצודקת :"מבחוץ קל מאוד להעביר ביקורת,החוכמה היא להכנס ,לעזור ,להציע ולשפר"
אני חושב שבתקופה שהאתר קיים חברים למדו להכיר את התנהלותו ואת יושרם של המנהלים והעוסקים במלאכה , מטרתנו העיקירית הינה להעביר רשמים ולנסות ולגרום לשיפור בכל התחום , תמיד ניתנת במה לכל דורש להאיר את עיננו ובמידה וטעינו אין לנו כל בעיה להתנצל.

לידיעה כללית, אתרנו פנה לחברי האגודה בהצעת עזרה (בעצתו של אלון ) ללא בקשת תמורה,הצענו את עזרתנו באחד הדברים שאנחנו מתמחים בו והוא בניית אתרים ופירסום ,לא קיבלנו מענה והאגודה פנתה לכיוון משלה.כך שאנו חשים שניסינו לעזור ולא נשארנו מבחוץ.

לסיכום רפי,אני שמח שאתה איתנו ומאמין שעוד נלמד לא מעט מחבר ששלושת הציפורים שלו זוכים במקום הראשון .
אתה מוזמן בהחלט להעלות תמונות מבית הגידול שלך , ליצור לך גלרייה עם כתובת אינטרנט משלך לתצוגה או מסירה למתעניינים
או לפרסם את הציפורים למכירה , אני מרגיש שאני מתחיל להתאהב ומאמין שעוד רבים כמוני.
phantomf4
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אלון

שליחה על ידי phantomf4 »

למען האמת אני שמח שרפי חלק מאיתנו כיוון שלא יכולתי לומר בצורה מדוייקת
את מה שהוא כתב, ואלי ידידי אני מקווה שגם אתה תידבק במחלת גידול קנרים
ומי יודע אולי גם תיזכה. שוני ורפי חברים יקרים אני מקווה מאוד שתמשיכו ליתרום עוד בעתיד
תמונה
השמים אינם הגבול
שלח תגובה

חזור אל “ציפורי שיר ונוי”