ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

ביצים לא פוריות

פורום ציפורי שיר ונוי הינו פורום שיהווה מלבד מענה לשאלות של חברי הקהילה
מאגר מידע על סוגי הציפורים השונים.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
איהאיה
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: איה

ביצים לא פוריות

שליחה על ידי איהאיה »

שוב עם האורזיות .. הם לא מפסיקות להטיל כמו שאומרים לא מבזבזות זמן .. יש לי אומנם רק זוג אחד אבל הם אוכלות את הביצים כי הביצים לא בוקעות פשוטט.. ובדוק שזה זכר ונקבה הנקבה הטילה עוד ביצה אתמול והיא בהריון שוב אני לא יודעת מה לעשות אני חושבת שזה כבר מסוכן היו להן כבר הרבה הטלות אני רוצה להוציא את הטא הטלה אבל אני לא יכולה כי יש שמה ביצים ואולי הביצים האלה פוריות?!? לגבי מזון אני מביאה לאורזיות את אותו המזון שאני מביאה לתוכונים שלי תערובת מזון ביצים קצת אגוזים גזר מפפון וכו'.. והתוכונים מטילים יפה וגם הביצים בוקעות ויש עכשיו גוזלים קטנים חמודים בוקע כל יום גוזל יש 3 גוזלים ועוד שתי ביצים.. אבל לאורזיות כלוםם יש לכם רעיונות למה?!? הטלה תמיד יש להם שמה ביצים.. לכן אני לא יכולה להוציא אותו

מה נראה לכם שאני צריכה לעשות ? או לא לעשות כלום!?!!?
איה מ
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: ביצים לא פוריות

שליחה על ידי eli_lea »

כיצד את בטוחה שמדובר בזוג? באורזיות קצת קשה לראות מי זכר ומי נקבה אלה אם ממש ראית את הזכר מקפץ ושורק שריקות.
האם ראית שהזכר מקפץ כך ושורק שריקות חיזור? האם ראית זיווגים?
איהאיה
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי איהאיה »

כן פעם אחת הסתכלתי מהחלון וראיתי את הזכר קופץ ומתקרב אל הנקבה איזה חמוד חחחתמונה
איה מ
phantomf4
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אלון

שליחה על ידי phantomf4 »

מצטרף לשאלות של אלי ובנוסף הייתי מציע להוציא את הקן לצורך מנוחת הנקבה ולראות מה קורה עוד חודש

בהצלחה
תמונה
השמים אינם הגבול
איהאיה
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי איהאיה »

כן.. אני רוצה להוציא אבל יש בו ביצים כל הזמן והיא בהריון עכשיו אז אני לא יכולה...
איה מ
phantomf4
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אלון

שליחה על ידי phantomf4 »

נסי בזהירות לבדוק את הביצים בעזרת פנס קטן וטוב אם הן מופרות
ומה שבעצם אנו רוצים לראות אלו הם נימים של דם לאחר שלושה או ארבעה ימים וזה אומר שבמידה
ויש נימים הביצים מופרות ובמהלך הזמן הביצה תהיה יותר אטומה ופחות אור יעבור דרכה וכך נדע שישנה
היתפתחות חיובית של העובר במידה ולא יש לזרוק את הביצים ובמקרה הספציפי שלך להוציא את הקן
לגמרי למנוחת הנקבה

בהצלחה
תמונה
השמים אינם הגבול
איהאיה
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי איהאיה »

תודה רבהתמונה
איה מ