ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

פורום קניה ומכירה - עדכון

המקום להערות,הארות,הצעות,שאלות בנושא תפעול האתר ומדריכים.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

פורום קניה ומכירה - עדכון

שליחה על ידי uzibu »

חברים יקרים,

מעתה פורום קניה ומכירה (פורום בונוס לחברים פעילים \ תורמים) הפך מעתה לפורום באישור בלבד.
לצורך הדוגמא בלבד, התנהלות מערכות לוחות פרסום -יד 2, WIN, אי באיי וכו'.

האישור יהיה ידני ע"י צוות האתר ובהתאם לשיקולו.

הדרך הנכונה לפרסם בכדי לקבל אישור פרסום:
- כותרת אינפורמטיבית.
- פרסום חדש (אם קיים פרסום שלכם באותו נושא והנכם מעוניינים בחדש מסיבה מסויימת יש לפנות להנהלה).
- במידה וקיים פרסום רלוונטי יש להקפיץ לפי הכללים ולא לפתוח חדש ו\או להגיב.
- יש לפרסם עד 4 תמונות (שונות\מוצר שונה\הדגמות).
- יש לפרסם סרטון אחד בלבד.

שלילת פרסום:
- סחר כמצויין לא יקבל אישור - לאישור יש לפנות בדרך המצויינת כאן.
- פניות בנושא "מדוע לא פורסם?" לצוות האתר ב-24 שעות מרגע הפרסום.
- חבר שיפרסם או ירמוז בכל פורום אחר זכותו לפרסום בקניה ומכירה תשלל
לדוגמא: פרסום תמונה עם לוגו, סרטון עם פתיח, ציון כגון: "יהיו גמולים עוד שבוע", "נמכרו 4 נשארו 3" וכו'

אישור הפרסום (במידה וישנו כזה) יתבצע בין חצי שעה לשעה אך יתכנו עיקובים.
פניות בנושא הפרסום וברורים: UZIBU

הערות, הארות, הצעות, שאלות יתקבלו בברכה.
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
סמל אישי של משתמש
עידו
פלומה
פלומה
שם פרטי:: עידו

Re: פורום קניה ומכירה - עדכון

שליחה על ידי עידו »

רעיון נחמד.
עם אני רוצה להקפיץ את המודעה. לא צריך אישור נכון?
תמונה
סמל אישי של משתמש
shiponix
גוזל
גוזל
שם פרטי:: דיויד

שליחה על ידי shiponix »

אני לא כל כך סגור על חלק מהפרטים פה.
נתחיל מהנקודה בעניין פרסום בפורומים אחרים,
אם פרסמתי תוכים למכירה בפורום מתחרה, אוטומטית אסור לי לפרסם גם בפורום הזה?

נ.ב.
רצוי לפרסם את העדכון הזה גם ובעיקר בפורום קנייה או מכירה. באתי לכאן רק כי נתקלתי במודעת האישור אחרי שכבר שלחתי עדכון להודעה קיימת.
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

1877 כתב:אני לא כל כך סגור על חלק מהפרטים פה.

דיויד היכן קראת שכתוב פירסום בפורום מתחרה? אני מחפש ולא מוצא.

כתוב : "- חבר שיפרסם או ירמוז בכל פורום אחר זכותו לפרסום בקניה ומכירה תשלל
לדוגמא: פרסום תמונה עם לוגו, סרטון עם פתיח, ציון כגון: "יהיו גמולים עוד שבוע", "נמכרו 4 נשארו 3" וכו'.

ואני אסביר. אין לנו כל קשר לפירסום באתרים אחרים כמובן וזה לא מענייננו מי מפרסם איפה וכמה.
כל הדיונים מדברים על פירסום באתר Tukinfo ובפורומים השונים שלו.
מעולם לא השתמשנו בכוחנו להורות לחברים היכן לגלוש והיכן לפרסם , בעבר היו גם אתרים שנהגו כך בארץ לרוע המזל.

דוגמאות על מה אנחנו מדברים יש למכביר, כיצד במעטה של שיתוף החברים בפורום מגדלים מקדמים מכירות. המטרה
היא לשמור על הפורומים השונים נקיים מפירסום גלוי ונסתר. לנקז את הפירסום לפורום היחיד שעוסק בקניה מכירה כאשר
גם בו על הפירסומים השונים ינתן דגש.

אם תציין מהם יתר הפרטים שאינם מובנים לך תקבל גם להם מענה.

בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: בן

שליחה על ידי Ben »

1877 כתב:אני לא כל כך סגור על חלק מהפרטים פה.

נ.ב.
רצוי לפרסם את העדכון הזה גם ובעיקר בפורום קנייה או מכירה. באתי לכאן רק כי נתקלתי במודעת האישור אחרי שכבר שלחתי עדכון להודעה קיימת.
הכוונה לפורומים אחרים בתוך תוכיאינפו (מגדלים,בית הגידול שלי וכו) ולא באתרים מתחרים .
תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
shiponix
גוזל
גוזל

שליחה על ידי shiponix »

בגלל זה זה היה נראה לי מוזר. חשבתי שב-"פורומים אחרים" הכוונה לאתרים אחרים.
אולי יהיה במקום להוסיף את המילה "באתר" אחרי "בכל פורום אחר"...

בתור מגדל, לצערי, באופן אירוני למדיי, אין לי תוכי אחד ששייך לי מלבד אלה שבלהקה בחוץ.
המשמעות די ברורה, כל תוכי שאצלם ואעלה לאתר הוא תוכי למכירה.
זה קצת מרגיש כאילו לא משנה כמה אני מנסה ללכת לפי התדרוך שלכם .. תמיד אני יוצא לא בסדר.
לא כי זה באופן אישי אלי - אלא כי זה תמיד נוגע לדברים שאני עושה.
בסופו של דבר זה מצמק את הנוכחות שלי פה באתר, אין לי הרבה מה להציע חוץ ממה שאני מוכר.
תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

ישמע "בוטה" אבל בהחלט אין לך מה לעשות כאן.
קהילת תוכים מידע ומכירות אינה המקום להציע רק מכירות. רק מכירות זה יד 2 ודומיו.
מכירות כאן זה בונוס לחברים פעילים. וסוג המכירות גם לחברים פעילים הינו בהגבלה, דהיינו שאינו סחר.

זה שאתה בוחר לכתוב שאין לך מה להציע בזמן שאתה יכול להגיב לחברים, לכתוב מאמרים, לתרגם
מאמרים ו\או לתרום בכל דרך אחרת - דהיינו לקבל אבל מה פתאום לתת? להרויח בזכות האתר, אבל
שחלילה האתר לא ישגשג ויצמח (שלא נדבר בכלל על האסון שיהפוך אולי להיות רווחי!) אומר את הכל.
UziDesign
סמל אישי של משתמש
עידו
פלומה
פלומה
שם פרטי:: עידו

שליחה על ידי עידו »

אני לא מבין משהו אחד.
עם אני מעלה תמונות עידכון, ועל התמונה אני שם לוגו.
זה לא שונה עם אני לא ישים לוגו כי בכל מקרה האנשים ידעו על מי לפנות.
בין עם יהיה ובין עם לא מכיוון שהם יפנו על האדם שפרסם (לכאורה אני).
תמונה
סמל אישי של משתמש
shiponix
גוזל
גוזל

שליחה על ידי shiponix »

עוזי,

האם אני לא מגיב באתר, עוזר ומשתתף בו מעבר לפעילות שלי כמגדל?
מה שאתה אומר זה שאם אני אלך, הנוכחות שלי לא תחסר ברמת הקהילה בכלל?
שבתכלס חוץ ממי שקונה ממני תוכי בפועל את אף אחד לא מעניינים לא הסרטים שלי, ולא לראות מה קורה אצלי בבית הגידול?
ושבעצם המשמעות ההפוכה היא גם נכונה, אתה החלטת בשבילי שהפונקציה היחידה שאני רואה בלחלוק משהו כאן היא כסף?

לפני שהתחלתי להיות עסוק, לסיים תואר בין השאר, כתבתי מאמר והעלתי אותו לאתר (באופן בלעדי לכם ולא בשום אתר אחר - עוד סירבתי כשרצו להעלות אותו במקום אחר), גם זו פעולה שלחלוטין אפשר לקשר אותה לגמרי באינטרסים ברורים שלי... ובכל זאת היא קרתה בלי שום קשר לשום הפעלת לחץ מהכיוון שלכם ולגמרי מיוזמתי האישית...
לא אני ביקשתי להיות מנהל... ובכל זאת הפכתי לאחד.. ונכון שזה הסתיים ובצדק כי לא עשיתי כלום (אתם עושים הכל, זה היה מיותר והסכמתי איתכם לגבי זה) ... גם זה נעשה מנק' הנחה ש-"אין לי מה לעשות כאן" ?? ..

לפני פחות או יותר שנה ניהלנו אני ואתה את השיחה הזאת וכשאני אמרתי לך שמבחינתי אני גם נהנה לבוא לאתר הזה ושבאמת שמה שאני עושה זה בעיקר מתוך תחביב ואין לי כוונה להפוך לסוחר עצום (עובדה, זה לא קרה, במשך חצי שנה אחרי השיחה הזאת כל מה שעבר פה היו שלושה תוכים).. אמרת לי, ואני זוכר את זה עד עכשיו במדוייק, ש-"אני עושה ממך מטומטם".. ועדיין צר לי אם זה מצטייר ככה אבל כשאתה בא אלי ואומר לי "אין לך מה לעשות כאן"? אתה עוד פעם שוכח ומעביר מסר ברור ששמבעד לייחוס שלכם לשימוש שלי באתר עומד הייחוס שלכם אלי כאדם..

ואני לא חושב שהצדקתי את זה.. כשאנשים שואלים אותי לאן הכי כדאי לבוא אני במפורש אומר שלכאן וזה בעוד שבאתרים אחרים מתנהל "בית בושת" מבחינת פרסום מסחרי וכאן החוקים מגבילים ומקשים יותר ויותר מיום ליום... והכי מצחיק שבתכלס אין לי כזאת בעיה גדולה עם השינוי החדש כי בהשוואה לקודמיו הוא עוד קטן... השאלה אם, וכבר ענית עליה פחות או יותר, אם תחושתי שהחוקים האלה משמעותם שאני מפריע לכם בדרכם.. ועם כל חוק כזה שיוצא אני יותר ויותר מרגיש שזה נגדי... יותר ויותר מרגיש לא רצוי.. יותר ויותר מרגיש שלא משנה כמה אני אשתדל להיות חלק מהאתר אתם עדיין תבואו אלי עם משפטים כמו "חס וחלילה שיהיה רווחי" כאילו אני עם האין כסף בבנק שלי אמור להתנצל על זה שיש איזשהי פונקציה כלכלית לנוכחית שלי פה.. ואז אתה מתקשר אלי כדי להעביר לי לקוח.. ואני אומר לעצמי "זה הכל בראש שלך".. ואז אני חוזר לפה והופ.. "אין לי מה לעשות כאן"...

ועכשיו אחרי שקראתי את כל מה שכתבתי ונרגעתי. אני גם אוסיף ואומר. לא הכל שחור ולבן ואתם מתעקשים לעשות את זה ככה. עם כל חוק שמגביל אני הופך להיות יותר ויותר מוגבל, נדרשת ממני בחירה יותר ויותר בעייתית של אם להיות כאן או לא ותחת איזה תנאים. ואני אומר, שאם רק הייתם משאירים קצת יותר מרווח, בכל זאת אנחנו לא מליון איש ואפשר לתת יחס אישי לכל מקרה ומקרה. כי מה שאני מנסה להעביר הוא שזה עניין יחסי.. אני נותן כמה שאני יכול לתת.. אני למעלה משנה מגדל ואף אתר מתחרה שלכם לא קיבל ממני הערכה והאהבה כמוכם.. חלק מזה זה כי אני מעריך את מדיניות הניהול שלכם ואת הקפדנות. ואת כמות הסבלנות המזעזעת של אלי כלפיי גולשים ואת רמת ההשקעה של עוזי בלשבצר לאתר הזה את הצורה. אני לא רוצה לבחור שחור או לבן. ואם אני, כחבילה, לא מספיק טוב, אז בואו נודה בזה ביחד וזה לגיטימי וככה אני לא אצטרך לתהות מה אני מפספס כל פעם שיוצא חוק ומתארים בו בדיוק את מה שאני עושה...
תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

ראש קטן זה הרגל, להבין מה שאתה רוצה להבין או להציג כתוב במשהו אחר אתה כבר מומחה בזה, אז הנה ההסבר לטענותייך:

בנושא שאין מה לעשות כאן באתר:

אתה הוא זה שציינת:
בסופו של דבר זה מצמק את הנוכחות שלי פה באתר, אין לי הרבה מה להציע חוץ ממה שאני מוכר
לחברים שאין להם מה להציע חוץ ממכירות אין להם מה לעשות פה באתר. זה מה שכתבתי ללא התייחסות למה שאתה עושה
או לא עושה אלא בפרוש לאמירה שלך שחוץ ממכירות אין לך מה להציע.

בנושא הכסף וחשבון הבנק שלך:

אני לא מדבר על כסף. איפה כתוב כסף? אני כתבתי:
"לכתוב מאמרים, לתרגם מאמרים ו\או לתרום בכל דרך אחרת" זה שבחרת לכאוב את נושא הכסף, זה בעיה שלך ולא של קהילתינו.
בנוסף, אם אחליט שאני רוצה כסף זו זכותי כמו כל אתר אחר שדורש תשלום עבור שרות... לא נאה? אל תבקש את השרות. חשבון
הבנק שלך לא רלוונטי עבורי וממש לא מעניין אותי.

כללי:

אתה בעצמך מציין שלפני שהיית עסוק (תואר) פרסמת מאמר... אבל אתה לא עסוק בשביל להציף בכל מקום ע"ג הפורום "ולא להבין את
החוקים והכללים". זו בחירתך וזכותך, יחד עם זאת בחירתי וזכותי לא לקבל ולאפשר זאת.

אתה רושם שאנחנו פנינו אלייך לניהול ואני אומר תעבור על ההודעות הפרטיות.. כמו כן אתה מציין שאנחנו עשינו ואתה לא והצדקת.
אתה שוב ושוב חוזר על חוסר זמן, חוסר עשיה - רוצה לקבל, לא רוצה לתת ובא בטענות.

כתבת בתוגבתך "שאני עושה זה בעיקר מתוך תחביב ואין לי כוונה להפוך לסוחר עצום" ואני שואל.. מה מעניין אותי סוג הסוחר ודרך
הסוחר. סוחר משמע מכירה לשם רווחים.

בנושא ההפניות שלך, אתה לא עושה לי טובה כשאתה מפנה אנשים לכאן. אתה מוזמן להפסיק להפנות. אני מסתדר טוב מאוד, תודה!
איך כתבת? "בעוד שבאתרים אחרים מתנהל "בית בושת" מבחינת פרסום מסחרי וכאן החוקים מגבילים ומקשים יותר ויותר מיום ליום"

אני גאה להיות מגביל וקשה ולא בית בושת! כפי שאתה מציין.

אתה כותב אחרי שנרגעת, שההגבלות מקשות על בחירתך אם להשאר כאן או לא.. אני אומר אל תשבור את הראש, לך לאתרי הבושת.

הקביעה שלך של אנחנו לא מליון ואפשר לתת יחס לכל אחד היא חצופה, אנו מתנדבים כאן גם מזמננו גם מכספינו ועושים הכל בכדי
שהקהילה תהיה מספר 1.. ונחש מה? אנחנו מספר 1! אתה לא תיתן מזמך כי אתה עסוק, תנצל את הבמה לפרסם ככל שרק נאפשר
ותבוא בטענות ותגיד גם כיצד נכון להתנהל.

כמו כן, אני לא מבין למה בכל פעם שיוצא חוק לי ולך יש שיחה של "זה בגללי" ,"אני כחבילה לא מספיק טוב" וכל מיני משפטים של
"למה, מה עשיתי". הקהילה לא סובבת סביבך ולא הכל בגללך ובטח שלא בזכותך. אני לצערי לא פסיכולוג (מאוד רציתי) ובטח שלא
גננת (לא רציתי). כמו שציינת בעצמך אני מתקשר אלייך (ולא פעם) להעביר אלייך לקוחות. אז מה הכל קשור אלייך?

למה אני צריך להרגיש שאני צריך לתת דין וחשבון?
כמה שעות ביום אנו משקיעים מזמננו הפרטי לתת מענה מקצועי ואדיב לחברים ותגובות מהירות כמעט מידיות?
כמה עולה לנו להחזיק את השרת בכל חודש אתה יודע?
כמה חברים עוזרים להחזיק את האתר בכך שהם תורמים X ויש להם אפשרות פרסום כזו או אחרת בעוד אתה עושה זאת בלי לתרום?
למה מפרסמים ישלמו בכל חודש עבור פרסום ואתה רוצה "רק לפרסם בלי לשלם ומעבר לזה אין לך מה לתת"?

תגובתי לשאלותייך בתחילה:
האם אני לא מגיב באתר, עוזר ומשתתף בו מעבר לפעילות שלי כמגדל?
תעבור על ההודעות שלך, בעצם כולם מזומנים ללחוץ בפרופיל שלך "הודעות של משתמש זה" ולהביע דיעה.
מה שאתה אומר זה שאם אני אלך, הנוכחות שלי לא תחסר ברמת הקהילה בכלל?
תורגש. חוסר ההצפות שלך בנושא הפרסום בהחלט יורגשו. יחסרו? לא. ובדיוק בגלל זה "צצות הגבלות".

מדהים אותי מחדש לאיזו רמה אפשר להגיע. כמה אנשים חושבים שעובדים אצלהם או חייבים להם הכל. חזרנו לא מעט פעמים.
תוכים מידע ומכירות נפתח בכדי לקדם את ענף בעלי הכנף בארץ! לתת מידע ומענה לכל חפץ! אנחנו לא במת פרסום, אנחנו
לא רודפי תגובות ונושאים.

בסדר לנו שלא יהיו תגובות. בסדר לנו שיהיו מעט חברים או שאתר זה יהפוך לאתר מידע. נשמח יותר אם זה לא יהיה כך,
אך סדרי העדיפויות שלנו קודמות לכך. באתר זה הדברים יתנהלו לפי ראות עיננו ודרכנו וכל אחד מוזמן לעשות את בחירתו.
75 אלף גולשים באתר תוכים לא טועים. יש תגובות, יש נושאים ויש אחלה קהילה אני גאה! מה לעשות שלפעמים יש קומץ
של אנשים שחושבים שהם "מיוחדים" ולהם מותר ומגיע הכל.

כאן נגמר הדיון בנושא - לפחות איתך.
UziDesign
נעול

חזור אל “על האתר”