ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הודעה 2

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

פשושית
בקיעה
בקיעה

הודעה 2

שליחה על ידי פשושית »

אתם מסכימים לי לכתוב מסר אישי אבל רק למי שאני מכירה את הגר אני מכירה ואת אביבה אני מכירה ואת לאה אני מכירה ואפילו יש לה 2 אייסים
מקולקל לכם האינטרנט למה אתם לא בבית הכלתם לטייל בשדה ובקניון?

תמונה
סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

היי קרן!!!
איזה כיף לראות אותך פה..
הייתי אצל אמא שלי כל היום, עכשיו אני כאן.
מה שלומך? מה שלום טופי? איך עבר השבוע המלא הראשון שלך?
פשושית
בקיעה
בקיעה

Re: הודעה 2

שליחה על ידי פשושית »

הגר תודה רבה רבה שאת בבית יופי לי מאוד שמח לי את יודעת שקודם כותבים שלום ואחר כך ממשיכים לכתוב עוד את אומרת היי גם אני יכולה את מסכימה לי?
אני יודעת שאת כבר גדולה גילית לי שאת גרה עם ביטון והכלב יניב גילה לך שהכלנו לטייל עם אפרת? היה ממש כייף מאוד קטפתי פרחים והכנו זר את יודעת שאני מאוד אוהבת להיות
תורנית? וזה לפי תור והייתי תורנית בארוחת בוקר ממש כייף ושוש גם כבר חברה שלי בלילה היא אומרת לי קרן אל תבכי יהיי בסדר יש לי מלא מלא סודות וגם את יודעת שאולי טופי חולה זה עצוב מאוד
סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

היי קרן.
כן, את יכולה להגיד "היי" זה כמו להגיד שלום.
אני שמחה לשמוע שטיילת עם אפרת ויניב, איפה טיילתם? הדבר הכי יפה זה זר פרחים שקוטפים, אבל את יודעת שאסור לקטוף הרבה כי אז לא ישאר לכל מי שרוצה לראות אותם..
אני שמחה גם לשמוע שיש לך חברים, וששוש חברה שלך, זה היה ברור שתכירי חברים.
מה קורה עם טופי? מה יש לה?
פשושית
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פשושית »

היי שלום הגר
את יודעת שאני יובל המבולבל?אני שכחתי להכין לך יצירה אל תהיי עצובה אני אכין לך 2 אחרי שאני אכתוב טוב? אני לא קטפתי הרבה רק קצת הרבה ושאלתי קודם רשות כי הטבע חשוב מאוד אפרת הסבירה לי את יודעת שיניב נתן לאפרת נשיקה בפה צחקתי מאוד את יודעת ששוש באה רק בלילה בחושך?ואת יודעת גם שאני ויפעת תאומים? טופי כבר לא חברה שלי היא לא אוהבת אותי יותר טופי החליפה אמא אבל אני הייתי אמא שלה ראשונה נכון הגר?עכשיו אני אכין לך 2 יצירה שאני לא אשכח
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה שכחתי עוד שאלה למה אביבה ולאה לא בבית? הם נסעו לאמא שלהם?
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אביבה »

פשושונת שלי,
מה שלומך? רק עכשיו נכנסתי למחשב ומאוד שמחתי לראות שאת כאן, איתנו.
שלחתי לך מסר אישי.
פשושית
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פשושית »

היי שלום אביבה
הלב שלי לא יושבת בשקט הוא קופץ מאוד הוא מאוד שמח שכתבת לי מסר אישי וגם הלב שלך יהיי שמח בגלל שאני כבר שלחתי לך המון סודות אני חושבת שהגר עוד פעם לא בבית היא נוסעת לאמא שלה את יודעת שטופי החליפה אמא?
תמונה תמונה תראי את האייקונים האלה הם מפחידים אותי
את האייקון הזה אני הכי אוהבת תראי אני כותבת והוא בא איתי ללללללללללללללתמונה
סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

למה את חושבת שטופי לא אוהבת אותך? אני בטוחה שהיא כן אוהבת אותך, היא צריכה להתרגל..
למה היא חולה? מה יש לה?
פשושית
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פשושית »

היי שלום הגר
מה את עוד פעם בבית את רצה לאמא וחוזרת?אסור לרוץ במזדרון טופי החליפה אותי בשירה בגלל זה היא חולה היא שכחה שאני אמא שלה והלכה לשירה וטופי לא מתעניינת בי ואני ברוגז עם שירה ואני לא אספר לה סודות ואני אתן לטופי תפוח בלי רשות.
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה
סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

למה את ברוגז עם שירה? היא מטפלת בטופי כשאת לא בבית, לא? את צריכה להגיד תודה לשירה..
תתני לטופי פלח מהתפוח, ותשחקי איתה, עד שהיא תיזכר ותתעניין בך
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”