ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

זה להגר

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

קרן,
אין לך מה לדאוג,
את עוד תכירי את כל הילדים שם, ואני מאמינה שהרבה ירצו להיות חברים שלך כי את מקסימה ומיוחדת.
את לא צריכה לקחת איתך את טופי, כי אולי המורים לא יסכימו שתכניסי אותה לכיתה, ואם היא תהיה איתך כל הזממן, לא תוכלי להכיר חברים, כי הם יצאו לשחק בחוץ, ואת תשארי עם טופי.
אני לא יודעת כמה זמן יעבור עד שתישני שם, אולי תשאלי את יניב או את אמא שלך, הם אולי יודעים.
את בטוח תחסרי לטופי כמו שהיא תחסר לך, אבל אז יגיע יום שישי ותכלי להיות איתה כל השבת..
מי יטפל בטופי כשתשני בפנימייה?
פשושית
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי פשושית »

הגר תודה רבה רבה
את זה אני יכולה להבין אני חייבת לצאת כי יש שם כלב שמותר לשחק איתו בכדור ולא משחקים בכדור בכיתה שאלתי את אמא שלי אבל היא רואה טלויזיה ואמרה לי ללכת למחשב ויניב אמר לי שאת צודקת ואני צריכה להקשיב לך ובהדרגה זה עד ליום ראשון שאחרי יום שבת ויניב לא הולך לצבא הוא בחופש ומחר אנחנו ניסע לפינת חי ואנחנו נאכל שם בצוהריים ונחזור
ואני אספר לך איזה חיות ראיתי ועכשיו אני צריכה ללכת לישון שיהיי לי כוח לפינת החי
את חברה שלי?את יודעת שיניב צוחק?
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

Re: זה להגר

שליחה על ידי אביבה »

פשושית, הימים והלילות הראשונים אולי לא יהיו לך נוחים עד שתתרגלי. תראי שלאחר שתתרגלי למקום,
לחונכים ולילדים, יהיה לך שם נעים, כיף ונחמד ותרצי לחזור אליו.
לאחר שתשובי היום מהפנימיה עם יניב, שתפי וספרי לנו את כל שעבר עליך היום.
אנחנו תמיד נהיה כאן בשבילך ובכל מה שתבקשי, ונשמח לחלוק איתך את חוויותיך מהפנימיה.
שיהיה לך יום נעים, שבוע נפלא והרבה הצלחה בדרכך החדשה. תמונהתמונהתמונה

תמונה
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”