ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

יומן מסע הרפתקאות עם אמא אווה

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
אווה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

יומן מסע הרפתקאות עם אמא אווה

שליחה על ידי אווה »

למי שמשעמם יכול להפסיק לקרוא בכל רגעתמונה

אז ככה , לא לכל אחד יש אמא עם ראש קצת מסובב כמו לנו, וקוראים לה אמא אווה. היא לא ממש פולניה, אבל גם ממזרח אירופה,
וכנראה זה נותן את אותותיו.
אנחנו ארבע אחים לבית ג'אקו קונגו, יצאנו מארבע ביצים שאמא הביולוגית טרחה להטיל. כיוון שדגרה במסירות אין קיץ , החזרנו לה על
אהבתה כי רבה, שכולנו בקענו שלמים ובריאים. אמא אווה נתנה לה לגדל אותנו שבועיים,תמונה ואז לקחה אותנו תחת חסותה, ושמה אותנו בתנור שקוראים לו אומנת.נעים וחמים שם לא פחות מאשר אצל אמא, למרות שהיא קצת חסרה לנו.תמונה.בכל אופן אמא אווה מטפלת בנו במסירות רבה, בהתחלה האכילה אותנו עם מטרנה של תוכים ארבע פעמים ביום, ולא מזמן עברה לשלוש ארוחות, כי ממש נהפכנו לבריני השכונה.
אנחנו עכשיו בערך בני שמונה שבועות, אבל נראים הרבה יותר מבוגרים.אחד האחים שצעיר ממני ביום-יומיים כבר שוקל 530 ג"ר, שזה ממש הרבה. עכשיו כבר גרים בשני כלובים, שיהיה מקום מרווח לכל אחדתמונה
בכל אופן שאגיע לסיפור, אמא הייתה צריכה להגיע למרכז הארץ לסדר עיניינים ששייכים לבירוקרטיה הקשה שתוקפת את מישרדי הממשלה, והמוסדות השונים.כיוון שידע אי אפשר לתכנן לו"ז לפי רצונה,תמונה החליטה שהיא נוסעת ליומיים.אבל אליה וקוץ בה. תמונה מה קורה עם התינוקות שלה"תמונה, חוץ מאיתנו הבוגרים יש לה עוד שלושה בייביס אלכסנדרונים בכיינים בני שבועיים.תמונה
אחרי התלבטויות רבות החליטה אמא שהיא לוקחת את כולנו איתה לנסיעה הזאת. ההכנות התחילו כבר כמה ימים לפני הנסיעה המתוכננת.
צריך לבדוק לו"ז של אגד, שלא נצטרך לחכות בשום תחנה בחום הזה.צריך לנסוע מוקדם בבוקר לפני שיהיה חמ מדיתמונהכמסתבר בין מה שכתוב באתר של אגד מבחינת לו"ז ובין מה שקורה בשטח זה די מקריתמונהאבל בכללותו הסתדרנו לא רע.
אמא גם הלכה למכולת של הקיבוץ והפכה את מאגר הקרטונים עד שמצא את הקרטון "המושלם" שתוכל לארוז בו את התינוקות שלהתמונה
לנו סדרה קרטון ארוך שיהיה מספיק מקום לארבעתינו, מבלי לשכב אחד על השני, ונשאר עוד מקום לקופסת פלסטיק קטנה לבייביס, שלא נדרוס אותם.אמא שמה ניילון בתחתית הארגז, שלא יתרטב, ויתפרק באיזה שלב, ולא יהיה לנו אפשרות לחזור הבייתה בצורה מכובדתתמונה
על זה הרבה עיתונים ואז הגיע זמננו להכנס למקום.ברור שכל הדפנות היו מחוררות וגם המכסה, שלא נסגר בכלל, אלה נחתכו בו פתחים גדולים לאיוורור.את כל הקוספא היא קשרה עם חבל חזק והיינו מסודרים, וקל לנשיאה.
בבוקר השכם יצאנו לדרך, באוטובוס לעפולה. בתחנה מרכזית בדיוק חיכה לנו הנהג של האוטובוס הבא שיקח אותנו למרכז הארץ.
כשעלינו הוא אמר לאמא שלנו שהיא צריכה לשלם גם עלינו עבור כרטיס.אבל הם לא כלבים או חתולים?טענה אמא.לנהג היה טיעון הרבה יותר חזק תמונהאבל הם בעלי חיים נכון?לאמא שלי הסכימה לקביעה הזאת כי הוא צדק.אבל היא הודיעה לנהג שמכיוון שהיא משלמת כרטיס ויתיק, שזה חצי מחיר, גם עבורנו היא תשלם רק עבור כרטיס כזהתמונה בלי ויכוחום סגרו את העיניין, ויצאנו לדרך.מזל שיש מזגנים באוטובוסים, הרגשנו נהדר, והנסיעה עברה בשלום. כשהגענו השמש הייתה כמעט באמצע דרכה היומי ומזה היה חם .תמונה
למזלינו אסף אותנו בן משפחה, וצ'יק-צ'אק הגענו לבית, מצאנו מקום מקלט מהחום, ויכולנו ללכת לישון בשקט.
אמא התרוצצה ביומיים הבאים בין המשרדים, עד שטענה שהיא התקצרה בכמה סנטימטרים תמונהברור שלא שכחה להאכיל אותנו הרי יש לה את פן של האמא הפולניה תמונה.ביום שישי בבוקר התחלנו בחזרה הבייתה, וכאן עלינו על המוקש של אגד, כי מה שפורסם ומה שקרה זה מקרי ביותר.בכל אופן גם הנסיעה הזאת עברה בשלום, ומה שהיה מעניין הנהג הזה בכלל לא רצה שגם אנחנו נקנה כרטיס, אז נסענו חינםתמונה
ושוב היה לנו טרמפ הבייתה, וכך הגענו בשלום.זאת הייתה ממש הרפתקה לעיניין. יצאנו, נהנינו, וחזרנו בשלום.איו כמו אמא שלנותמונה תמונה

שבת שלום לכולםתמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

Re: יומן מסע הרפתקאות עם אמא אווה

שליחה על ידי Niv »

אווה איזה סיפור...
ילדים לתפארת,ואמא בכלל.
שבת שלום גם לך;)
phantomf4
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אלון

שליחה על ידי phantomf4 »

וואו מעניין תמונה
תמונה
השמים אינם הגבול
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אני קראתי הכל ,מומלץ ביותר תמונהאכן מסע הרפתקאותתמונה
rokokokn
פוקח עיניים
פוקח עיניים
אזור מכירה: יבנה

שליחה על ידי rokokokn »

בארץ הפלאים של אווה {עליזה} חחחח
תמונה
stam
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי stam »

סיפור יפה:)
ואת לא אמורה לשלם כסף על התוכים, אמורים לשלם רק על כלבים גדולים
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

הנהג ממש לא בסדר גם לדעתי,גביית כסף עבור קופסא עם גוזלים זו חוצפהתמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

אחלה סיפור :) והנהג בהחלט לא בסדר.. אני מקווה שאם הם שילמו לפחות ישבו בנוחות על כסא כמו קינגים.
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
סמל אישי של משתמש
אווה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אווה »

עוזי הצחקת אותיתמונה
אחרי ששילמתי והתיישבתי אמרתי לעצמי, שהיום אני לא אהיה אדיבה, אם האוטובוס יתמלא, ומישהו ירצה לשבת במקום
הקופסא עם הגוזלים. החלטתי להגיד ששילמתי כרטיס גם עבורם והמקום לא פנויתמונה זה לא נראה לי כל כך יפה בעיניי,( כי אני עדיין קמה ומפנה מקום למישהו מבוגר ממני) אבל אמרתי היום לא.
מה אתם רוצים החבורה קיבלה כרטיס עם הדגשה "בעלי-חיים".מה אני אלך להתוכח עם הנהגתמונה.שיהיו בריאים.תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אביבה »

גוזלים שלי, בורכתם באמא מדהימה ופולניה למהדרין מן המהדרין.
למרות היותה הונגריה זורמים בדמה גנים פולניים מובהקים לחלוטין.

רק אחת כאווה תעשה מבצע שכזה ואווה, אם מותר לי להלשין עליך (מי שואל בכלל )....
זו לא הפעם הראשונה שגוזלים חורשים איתך את הארץ.
ישנם גוזלים שזכו אפילו ללכת להצגה ב"קאמרי" או ב"הבימה" (אני לא ממש זוכרת) וספגו כבונוס גם מעט קולטורה,
בנוסף למסירותה ואהבתה הגדולה של אווה אליהם.

אוולינה, זוכרת את שסיכמנו בינינו היום?
בגלגול הבא אני אצלך ושלא תעזי לחשוב על האפשרות האחרת....תמונה

אני אוהבת אותך, אוולינה. תמונה
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”