ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

אסון הכרמל

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

Re: אסון הכרמל

שליחה על ידי שירלי87 »

3552 כתב:בתור סוהר לשעבר הכרתי 3 מההרוגים...שירתו איתי..
צר לי לשמוע.. תמונה

ארז צודק קראתי עכשיו.. אבל מעניין, הטייס ב11 בבוקר ראה מקור אחד בלבד של שריפה, ממש ליד עוספייה.. אולי בהמשך הציתו אבל זה התחיל משם לפי מה שראיתי..
ובדרך הביתה ראיתי גם בביאליק שריפה.. מה יהיה :\
סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

וזה רק מתגבר. הגשם כל כך נחוץ עכשיו.. זה הופך להיות יותר מפחיד מרגע לרגע.
תמונה
asaf275
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: אסף

שליחה על ידי asaf275 »

היי אני גר די קרוב לשריפה אבל הבית שלי בסדר,יש המון אש האש רק מתגברת ומחכים למחר למטוסים,עד אז רק ה' יכול לעשות משהו כי המטוסים לא עובדים בלילה והכבאים לא יכולים כמעט להשפיע על האש כי הוא בעוצמה חזקה..
עצוב אבל זה האמת
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

לא פינו אתכם? נראה לי מסוכן להישאר שם.. מקווה שישתלטו על השריפות בהקדם
asaf275
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: אסף

שליחה על ידי asaf275 »

פינו את דניה אני די קרוב לדניה(10 דקות נסיעה) אני לא בסכנה,רק מסריח מאוד ועד לפני 4 שעות היה גם רעש לא פוסק של מטוסים,המון!
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

זה פשוט נורא האש לא פוסקת ורק מתגברת. עכשיו היא כנראה גם תתפשט לאיזור אוניברסיטת חיפה... חייבים לתפוס את המציתים האלה אחרת כל המדינה שלנו תבער! כל הכרמל שלנו הלך פייפן!!! אחד המקומות היפים שהיו לנו... אני פשוט מסתכלת על הטלויזיה רואה את התמונות ואת האנשים הכל כך צעירים שמתו וכל החזה שלי מתמלא מועקה.. רק שיירד כבר גשם ושייפסק הטירוף הזה.
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
אסף רחמים
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: דרום
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי אסף רחמים »

עצוב עצוב, נקווה לטוב שה' יעזור שירד גשם שיעצור הכל, חבל חבל למה כל ההרס הזה בעולם.
עידו אדלר
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: idodo26

שליחה על ידי עידו אדלר »

שימו לב כל הדלקות הם ליד כפרים דורזים לא אומר לכם משהו?
זה שאתה נושם זה לא אומר שאתה חי
גילהסי
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי גילהסי »

עידו, הכפרים דלית אל-כרמל ועוספייה הם כפרים בהם רוב האוכלוסיה הם בעצם דרוזים המשרתים בצה"ל ותומכים במדינה. אני ממש לא מאמינה שהיתה הצתה על רקע לאומי מצידם (אם זו היתה כוונתך).

עצוב מאוד והלב כואב למראה האסון הגדול הזה. כל ההרוגים שנשרפו חיים וביניהם נער בן 16 שהתנדב, כל הנפגעים ששוהים במצב קשה בבתי החולים עם פגיעות קשות מאוד. כל צוותי ההצלה שפועלים תוך סיכון חייהם יומם ולילה ובקושי עוצמים עין על מנת לעצור את הטירוף של השריפה הנוראית הזו, שנראה שלא תיגמר לעולם. כל בעלי החיים ששוחררו עקב החשש לחייהם (הסוסים בבית אורן) ואני מקווה שהצליחו לברוח ולשרוד, כל בעלי החיים שנעזבו עקב פינוי המשפחות, כל החיות בחי-בר שבוודאי חיות בתחושת פחד ואימה והמזל שהצליחו להוציא אותם לפני שהחי-בר נשרף. הבתים שנהרסו ונשרפו - תושבים חוזרים לביתם ורואים את כל ההרס והאובדן, וכמובן כל הכרמל, אחד האיזורים היפים והירוקים של מדינת ישראל, הכל נשרף. פשוט לא להאמין.
מכעיס מאוד לשמוע, במיוחד עכשיו כשהכרמל בוער, על אנשים מטורפים שמציתים בכוונה אש במקומות שונים בצפון. מעורר גועל לשמוע על שמחה לאיד במספר כפרים ערביים שונים.
מקומם מאוד לדעת שהיה אפשר למנוע או להפחית את כל ההרס והחורבן הזה לו היו מטפלים בזמן בדרישות הכבאים לתוספת כח אדם ומשאבים. כל האטימות, הבירוקרטיה והמחדלים פשוט מרגיזים.

מחמם מאוד את הלב לראות את כל הנכונות והסיוע הרב שמדינות אירופה נותנות לנו, גם כאלו שלא התבקשו ומיוזמתן הציעו ונתנו עזרה. לראות את כל המטוסים שחגים מעל האיזור כל היום, לראות את הכבאים הבולגריים שעובדים יחד עם הכבאים שלנו מול התופת. נכון שגם מדינת ישראל תמיד נרתמת לעזור, אבל שום דבר לא מובן מאליו, וההיענות הגבוהה והמהירה לעזרה, גם ממדינות כמו מצרים, תורכיה וירדן, מפתיעה ומשמחת מאוד, במיוחד כשאנו חושבים שכל העולם תמיד נגדנו.

אז נקווה כולנו שהכל ייגמר מהר, שכולם יחזרו בשלום ושירד סוף כל סוף גשם!
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

שליחה על ידי Niv »

באמת עצוב ..
יקיר סויסה ז"ל, משפחה שלי.
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”