ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

חבר שהתמכר

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

Re: חבר שהתמכר

שליחה על ידי Niv »

4858 כתב:תקשיב עידו מה שאתה בפרטי או שישאר בפרטי או שתפתח פה הכל תעשה מה שבא לך אני בחיים לא הייתי מספר על חבר להורים שלו יש לי את הדרכים שלי לפתור בעיות וזה לא אומר ככה לצאת ילד כזה ללכת להורים איפה אתה חי אתה חושב שישארו לך חברים אם בכלל יש לך???
תכלס גם אני בבראש הזה ..
בכול מקרה גם אני הייתי מכור לווינר, עכשיו אני מכור לאהבה תמונה
סמל אישי של משתמש
עידו
פלומה
פלומה
שם פרטי:: עידו

שליחה על ידי עידו »

גם אתה בראש שלא ישארו לי חברים עם אני מנסה לעזור להם?
מה שנשאר לי להגיד לשניכם..תיהיו בריאים אתם והחברים שלכם...תעשנו..תשתו..תעשו מה בראש שלכם...אולי לאחד מכם יהיה שכל לעזור לחברים אחרים...ולא להגיד שתשארו בלי חברים...

ועוד משהו נתן....כן..אין לי הרבה חברים....יש לי אחד....אבל הוא החבר הכי טוב בעולם...אחד שעוזר לי בהכל....ואתה משהו?...ממש טוב לי ככה..
אבל באמת...ממש ממש טוב לי ככה...
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

1715 כתב:חייב להגיד....שמה שהוא אומר עכשיו...מעצבן אותי ברמות...ואני יסביר למה...
הנה דוגמא לילד שאומר שלא היה עוזר לחבר...אלא יושב בצד ולא עושה כלום..רק כדי שהוא ישאר חבר שלו..
עכשיו..זה מראה כמה שאתה חלש...שאתה לא מוכן "להסתכן" להפסיד חבר בתמורה שתעזור לו לא להרוס את החיים שלו?
ועוד דבר קטן...(כן..אני חצי אשכנזי..כמו שנתן הגיע למסקנה הזאת לבד).....האיומים שלך עליי בפרטי...והאמירות שאני אשכנזי מלשן...בגלל שכתבתי פה בנושא במקום בפרטי..לא מזיזים לי....אבל בן אדם כמוך לא צריך להיות בפורום....ילד טוב בנושאים אבל בפרטי...עבריין מקלדת...

אלי..הייתי חייב לכתוב את זה..מעצבן אותי ברמות אנשים עם התנהגות כזאת...

עידו יפה שהיית חייב לכתוב, כרגיל, במקום להשתמש בכפתור דיווח ולהתנהג בבגרות אתה בוחר את הדרך הקשה, בזמן ההשעייה
תחשוב על זה.

נתן, קיבלת אזהרה , כבד את פותח הדיון ואת חברי הקהילה להבא .
סמל אישי של משתמש
אדיר_10
גוזל
גוזל
שם פרטי:: אדיר

שליחה על ידי אדיר_10 »

יש לי הרבה חברים שמעשנים ושותים
כשזה מגיע לרמה מוגזמת אני מעיר להם ושיעשו אם זה מה שבא להם
החיים שלהם בתכ'לס וזה לא ענייני מה הם עושים או לא עושים זה כבר עניין שלהם
אני באמת לא ילשין על חבר כי הוא חבר ואני לא ירצה לסבך אותו
אם תלשין להורים שלו או אפילו תיקח לו פעם את הבקבוק מהיד זה לא יגרום לכלום
פשוט הוא צריך לעשות סוויץ במוח אחרת לא משנה מה תעשה לו יקרה כלום וקרה שעזרתי לחבר לצאת מהתמכרות לסיגריות ועשיתי את זה בדיוק בדרך שאמרתי
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

הדבר הטוב ביותר זה לנתק מגע, אם מדובר במעשים אסורים כגון עישון (סמים) ושתיית אלכוהול המשך החברות והקירבה יכולים להזיק לך באופן ישיר.
ישנו פיתגם שאומר "אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה" עליך להעביר מסר ברור שאומר " לא מתאים לי , או שתפסיקי או שדרכינו תתפצלנה" הליכה/יציאה עם חברה שמעשנת או שותה או נושאת על גופה סמים יכולה לגרום לך להיות שותפה מלאה והחיבור בינך לבינה יהיה כאילו את משתמשת בעצמך.
החוכמה היא לא להיקלע ולהיות בחברה לא ראויה, נכון שזה לעיתים כואב להיפרד מחבר קרוב אבל המחיר שמשלמים על המשך החברות עלול להיות גדול במיוחד לאור העובדה שאינך שותפה פעילה אלא רק "מתלווה".

לרוב חברים שהכרנו די טוב ושהתחילו להשתמש באלכוהול או סמים יהפכו לפתע לבלתי צפויים, אתן לך סיטואציה שהינך יכולה להיקלע אליה.
חברתך שמעשנת מבקשת לעשות סיבוב בעיר, טיול תמים , תוך כדי היא נפגשת עם סוחר סמים לרכישת סם, היא כמובן לא ידעה אותך שזה מה שעומד להיות כי יתכן מאוד שלא היית הולכת איתה, תוך כדי שאת לא יודעת מה לעשות עם עצמך מופעים בלשים ועוצרים אותכם.

לא יעזור לך שתספרי "שלא ידעת או "שרק הלכת איתה לטיול" וכו'. את שותפה מלאה לרכישת הסם בדיוק כמוה. פתיחת תיק במשטרה
לא יאחר לבוא.
סיטואציות אני יכול להביא בלי סוף, ולכן אני טוען שיש לנתק מגע. למצוא את החברה המתאימה לך ולפעול בצורה מושכלת כדי שלא להגיע למצבים שקשה לצאת מהם ויכולים לגרום לך נזק בעתיד.
natan
גוזל
גוזל
שם פרטי:: נתן

שליחה על ידי natan »

בסדר לא יודע התחיל לקלל אותי ואת חברים שלי אם תסתכל בשיחה איך זה התחיל הוא בא והתחיל לקלל וגם אמרתי לו לא שאני לא יפתור שיש לי דרכים לפתור ולא צריך ללכת להורים אבל כבר לא משנה לא קשור לאשכול

עריכה:
גם הוא כותב מהשיחה רק חלקים שבא לו לא הכל
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

נתן כנראה שלא הבנת אותי, הדיון לא עוסק בך ובעידו ובטח שלא בויכוחים שלכם ,זה פשוט לא מעניין אותי .בפעם האחרונה לא על גבי הפורום!
natan
גוזל
גוזל

שליחה על ידי natan »

טוב מצטער בנוגע לפורום אני אומר שאם אתה רוצה לעזור למישהו להפסיק צריך כל היום להציק לו זה להגיד לו תפסיק כבר עם זה אתה יוצא לא טוב ככה וזה כל היום רק כל החברים שלו מקללים אותו זה אפילו קצת מביאים כאפות אבל זה לא מתאים למקרה פה אפילו מישהו יגיד זה לא טוב זה אלימות לא יודע מה זה השיטה הכי טובה לא ייקח לו הרבה זמן להבין רק חשוב כל הזמן להסביר לו שמתנהגים אליו ככה רק בגלל שהוא מתנהג איך שהוא מתנהג ישר מפסיק וגם מבין טוב לא לעשות את זה
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

אלי קודם כל אתה צודק בהחלט אבל תרשה לי לחדד כמה נקודות:

אני בחיים לא אגרר לדברים כאלה. יש לי אופי חזק ואני יודעת לשלוט בעצמי, בבית כל הזמן הטיפו לי שזה לא בריא, ולא לנסות, וכשאני הולכת למועדונים ומישהו מציע לי שתייה לא לקחת (כי עלול להיות בזה חלילה סם אונס), בקיצור, אני ממש מודעת. מהבחינה הזאת ההורים שלי סומכים עלי כי הם מכירים אותי (אני חננה בדברים האלו) ואני לא דואגת כי אני יודעת שאני לא כזאת. אני בעד לנסות, ואני מודה שגם ניסיתי ופשוט נגעלתי. אני לא מסוגלת להיות ליד מישהו שמעשן כי הריח דוחה אותי אז בוודאי שאני לא אהיה מסוגלת להכניס את זה לגוף שלי ולנשום את זה מדי יום. אם זה מה שטוב לה שיהיה לה לבריאות , אני עדיין אוהבת אותה כי היא חברה שלי והיום יש כל כך הרבה שמעשנים שזה לא כזה "חריג" שיהיה לך חבר שמעשן, אבל שוב, אני לא אפסיק להזהיר אותה!

שנית, אני לא עושה "טיול תמים בעיר". אני קודם כל שואלת לאן הולכים ומסתכלת לאן הולכים, אם אני לא יודעת לאן הולכים אני פשוט לא באה! אצלנו "בחבורה" אין דבר כזה לעשות סיבוב בעיר, קובעים שעה ומקום ללכת אליהם. אם היא תגיד לי "סיבוב תמים בעיר" אני פשוט לא אסכים. ככה זה אצלנו והיא מודעת לזה.

תמונה
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
natan
גוזל
גוזל

שליחה על ידי natan »

דברי עם עוד חברות שלך ושלה לנסות מה שכתבתי מלמעלה
שלח תגובה