ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

נושא פמיניסטי או שאלה של טעם טוב?

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אווה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

נושא פמיניסטי או שאלה של טעם טוב?

שליחה על ידי אווה »

בדרך כלל לא מעסיקים אותי נושאים פמיניסטיים.הפעם ממש הרגיזו אותי, וכיוון שכך חייבת להגיב.
אשמח לשמוע את דעתכם.

http://news.msn.co.il/news/Yellow/Inter ... 084537.htm

וזו תגובתי:

בוחרים את מלכת היופי של הפרות

והפעם לא מדובר בבדיחה על חשבונן של נשים לא רזות, אלא בטקס בחירת מלכת היופי של פרות ישראליות

הערה חסרת טעם ומעליבה לגבי נשים שבא מפי מישהו שקורא לעצמו עיתונאי
(סליחה אם העלבתי את כבודו)

למה כשעושים תחרות כלבים, חתולים או סוסים הפרסום עובר בלי הערות מיוחדות, ולא לגבי תחרות הפרה היפה והאסוציציה ורמז הגס והברור בכוונה לנשים לא רזות, לפי העיתונאי הנכבד.
גם לכלבים, חתולים וסוסים בתחרות יופי יש קריטריונים מסויימים שהם צריכים לעמוד בהם.
מה ההבדל ביניהם והפרות??בחו"ל זה מקובל, ואפילו יש תחרות יופי של פרים! האם מישהו היה מעלה בדעתו לכתוב הערת הבהרה שלא מתכוונים למצ'ואים?? תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
lea
פוקח עיניים
פוקח עיניים

Re: נושא פמיניסטי או שאלה של טעם טוב?

שליחה על ידי lea »

אווה כתב:בדרך כלל לא מעסיקים אותי נושאים פמיניסטיים.הפעם ממש הרגיזו אותי, וכיוון שכך חייבת להגיב.
אשמח לשמוע את דעתכם.

http://news.msn.co.il/news/Yellow/Inter ... 084537.htm

וזו תגובתי:

[BLOCKQUOTE]
בוחרים את מלכת היופי של הפרות

והפעם לא מדובר בבדיחה על חשבונן של נשים לא רזות, אלא בטקס בחירת מלכת היופי של פרות ישראליות

הערה חסרת טעם ומעליבה לגבי נשים שבא מפי מישהו שקורא לעצמו עיתונאי
(סליחה אם העלבתי את כבודו)

למה כשעושים תחרות כלבים, חתולים או סוסים הפרסום עובר בלי הערות מיוחדות, ולא לגבי תחרות הפרה היפה והאסוציציה ורמז הגס והברור בכוונה לנשים לא רזות, לפי העיתונאי הנכבד.
גם לכלבים, חתולים וסוסים בתחרות יופי יש קריטריונים מסויימים שהם צריכים לעמוד בהם.
מה ההבדל ביניהם והפרות??בחו"ל זה מקובל, ואפילו יש תחרות יופי של פרים! האם מישהו היה מעלה בדעתו לכתוב הערת הבהרה שלא מתכוונים למצ'ואים?? תמונה

[/BLOCKQUOTE]

היי אווה, תמונה

מה לא עושים למען הרייטינג?!?!

נראה לי שהכתב סובל מחוסר ביטחון ביכולתו לעניין את הקוראים ללא הערות מיוחדות שכאלה.
כנראה שהמוח שלו מורכב בעיקר מסיליקון.
דברי חכמים
"אל תחפש את הדרך אל האושר, חפש את האושר שבדרך" (אלמוני).

תמונה
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

שליחה על ידי Niv »

דרך אגב אני הייתי חולב פרות...בגיל 9!
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”