ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קעקוע גב עליון- צריך רעיונות

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
shai69
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

Re: קעקוע גב עליון- צריך רעיונות

שליחה על ידי shai69 »

עידו....מניסיון תקשיב להורים שלך..ככה עדיף , יבוא היום שתוכל לעשות קעקועים, וזה לא כזה מומלץ,
לי יש 7 על הגוף ואני מצטער על כולם... ולהוריד אחד מהם עלה לי בלייזר מעל 8000 ש"ח.. אז תהיה רגוע
ןתעשה רק אחרי שתהיה בטוח במיליון אחוזים..בהצלחה.
תמונה
סמל אישי של משתמש
aliav56
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי aliav56 »

עידו כמו זה שכתב לפני תמתין עים הקעקוע עד לאחר צבא ואז תחשוב טוב מה אתה רוצה מעצמך כי החשיבה שונה עים הזמן
נשמע משעמם אבל זה המציאות, לי היתה אותה בעיה עים ההתלהבות שלי ואז החלטתי שאעשה את הקעקוע לאחר צבא
ושסיימתי צבא החשיבה והעשיה שלי היו שונות בתחליט כי אתה חושב בוגר יותר ויודע יותר טוב מה אתה רוצה ובלי להתחרט,

תמונה
סמל אישי של משתמש
zoriel
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: :]
איש קשר:

שליחה על ידי zoriel »

אלי מה שכתבת (בלי להגזים) ממש צמרר אותי..
אני חושבת שכל אחד כתב דברים נכון מאוד. בלי להתייחס לעובדה שאני ממש נגד קעקועים (מכל מני סיבות: הזמן עובר והקעקוע כבר לא מתאים לגיל, לעמדות ולמחשבות, נמאס כבר ממנו רוצים לשנות לגוון...)
בכל מקרה עידו אני ממש לא ממליצה לך לעשות וכן להקשיב להורים שלך לפחות בגיל הזה, תאמין לי אתה לא תצטער. ובלי שום קשר תדבר אליהם יפה ותכבד את החלטות שלהם (זה היה ממש לא לעינין מה שכתבת בפייסבוק) אני כמובן לא רוצה להתערב או ל"חנך" אותך, אבל מאוד הפריע לי לקרוא את זה.
זה נכון שרוצים משהו כ"כ חזק אז חייבים להשיג/ לקבל אותו (ובנינו למי זה לא קרה פעם) אבל תתאפק בסבלנות ותחכה לזמן המתאים ואני בטוחה שאם תחכה קצת ותעשה את הקעקוע בהסכמה מלאה של ההורים שלך וכמובן בהשלמה שלך עם ההחלטה תרגיש יותר טוב עם זה.
סורי על החפירה ובאמת שלא רציתי לפגוע בך , אם פגעתי :)
בהצלחה ++
תמונה
"If you never try, you'll never know"
תמונה"לשמוע את הלב ואחריו ללכת "
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

236 כתב:לי יש 7 על הגוף ואני מצטער על כולם... ולהוריד אחד מהם עלה לי בלייזר מעל 8000 ש"ח..
מכירה אנשים שעשו אחד והתחרטו.. אבל 7? כולם היו ברגע אימפולסיבי?...תמונה

כולם כתבו דברים נכונים, עם הזמן הרבה דברים משתנים. אני חושבת שלחכות לצבא זה הכי נכון, גם כי אתה פחות או יותר מתעצב כבר
כבוגר וצורת החשיבה שלך ונקודת המבט שלך על דברים מסויימים נקבעת. מה גם כמו שכתבתי, בגיל מוקדם הגוף עדיין משתנה..
אליאב נתן לך דוגמא שהוא בגיל הזה החליט שלא התאים לו, הבחור מלמעלה כתב שיש לו 7 ועל כל אחד הוא מתחרט.
אני לעומת זאת רציתי גם בגיל 16, הדבר היחיד שהרשו לי זה נזם.. אמרו לי שאם אני אמשיך לרצות קעקוע עד גיל 18 אז ירשו לי
(בתקווה שעד הגיל הזה הרעיון יעבור לי)
בגיל 18 עדיין רציתי ולא היה לי רעיון שנסגרתי עליו.. בסוף שנה אחרי זה בצבא עשיתי קעקוע ראשון.
יש לי 3 קעקועים, אחד דיי גדול. על אף אחד אני לא מצטערת. בעיניי זה יפה, יש אנשים שמתלהבים, יש אנשים שאומרים שזה יפה
אבל גדול מדי, יש זקנות באוטובוס שמרימות גבה. כל תגובה משעשעת אותי ואני מקבלת אותה בכיף.

בכל מקרה אני מרגישה עם זה טוב, זה לא מפריע לי באופן כלשהו בהתנהלות חיי, זה לא מונע ממני דברים, אני נהנית להסתכל
על השניים שאני מסוגלת לראות, והשלישי לא מפריע לאף אחד.. אין לי שום חרטה.

כשתגיע לגיל בוגר יותר אני בטוחה שתראה דברים אחרת - או שתחליט שזה לא בשבילך, או שעדיין תרצה את זה ותבין כמה זה חשוב
לך\כמה אתה רוצה את זה, ואז יקטנו הסיכויים שתתחרט. לדעתי לפחות.

בקשר להורים, בגיל 16 אם לא היו מרסנים אותי הייתי עושה הרבה שטויות שכן הייתי מתחרטת עליהן. וגם אם לא הייתי מתחרטת, לפחות
הם נתנו לי זמן לחשוב על זה ועל ההשלכות. לדעתי אין לך מה לכעוס או להאשים את ההורים, מגיע להם תודה שאכפת להם ממך.
הורים שנותנים חופש לילדים ולא משמשים להם מורי דרך, אלה הורים גרועים לדעתי.

קח את זה בקלות, שבת שלום תמונה
סמל אישי של משתמש
יהודה גבריאל
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יהודה

שליחה על ידי יהודה גבריאל »

לא חבל ככה סתם להשחית את הגוף גם עם היו משלמים לי לא ההיתי עושה נקודה של קעקוע
תמונה
הולך אדם הולך והוא כנר דועך
ואין שואל ואין יודע למה זה ואיך
עצב בעינייו ועצובים שיריו
קרב יומו זאת יודע והוא סופר ימיו
קורא ואין עונה לאלוהים פונה
עד אנא יתענה.

עמוק בלב יודע דבר לא יעזור
עמוק בלב יודע כי אין כי אין מזור.
סמל אישי של משתמש
עידו
פלומה
פלומה
שם פרטי:: עידו

שליחה על ידי עידו »

שוב פעם..זה לא השחתה של הגוף.
זה אומנות מהלכת...
תמונה
סמל אישי של משתמש
zoriel
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: :]
איש קשר:

שליחה על ידי zoriel »

כל אחד והראיה שלו ;)
תמונה
"If you never try, you'll never know"
תמונה"לשמוע את הלב ואחריו ללכת "
סמל אישי של משתמש
דקל
ניצוי חלקי
ניצוי חלקי

שליחה על ידי דקל »

שירלי אפשר לדעת איזה קעקועים יש לך?תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

שחור לבן תמונה אני לא אתאר כי במילא תדמיין את זה אחרת מהמקור.. אז הראשון מעין טרייבל בינוני בגב תחתון
השני בינוני ברגל ימין והשלישי גדול ברגל שמאל - שניהם ציורים.

נכון שלכל אחד יש ראייה משלו, טעם משלו, ודעות משלו. אבל על עובדות אי אפשר להתווכח - "השחתת גוף" זה לא..
כשהולכים לאמן שגם מקעקע, בעל ניסיון ואמין, מקבלים את מה שרוצים, ונשארים מרוצים. זו אומנות.

לצערי יש הרבה שהולכים לכל אחד ועושים קעקועים זולים רק כי זה נראה להם מגניב באותו רגע.
שהקעקוע דוהה אחרי שנתיים ומאבד צורה, או נדחה ע"י הגוף, ובמילים אחרות נראה זוועה אחרי זמן מה, כי המקעקע לא ידע מה הוא עושה,
ובמקרים גרועים יותר - מזהם את העור ומשאיר צלקת, יש להאשים רק את האדם שלא בירר קצת יותר אצל מי הוא מפקיד את הגוף שלו.

וראיתי המון אנשים כאלה, שנראים כאילו ילד בן שנתיים צייר להם על הגוף. על זה אפשר להגיד "חבל", ו"השחתת גוף". צודק מאה אחוז.
risto
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: ....

שליחה על ידי risto »

לדעתי מיותר לחלוטין לקעקע את הגוף בקעקועים .
ועושים את זה רק מסיבה אחת של תשומת לב .
אני אישית מכיר המון מקועקעים וכולם אישרו זאת .

עפ"י הדת ,אסור בתכלית האיסור :

"וכתובת קעקע לא תתנו בכם",

קישור של כמה שורות על קעקוע שממליץ בחום שתכיר :

http://www.hidabroot.org/ARDetail.asp?BlogID=111684
שלח תגובה

חזור אל “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”