ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הנהגה שלמה התרסקה- מגיע להם?

פורום בו כולנו מדברים על הכל חופשי.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

Re: הנהגה שלמה התרסקה- מגיע להם?

שליחה על ידי נטליקי »

תודה רבה לאה אין עליך.

תאמיני לי שאני גם מעריכה אותך המוןתמונה
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

נראה לי שסיכמתם אבל חשוב לי להוסיף משהו, ראש הממשלה הפולני פעל המון לטובת היהודים בפולין, דיבר לזכות ישראל והיהודים,
היה אחראי לשיתופי פעולה רבים בין שתי המדינות ובכללי היה איש חביב וטוב לב (בהתבסס על כל העדים שדיברו עליו, פולנים וישראלים)

מעבר אליו, לא בטוחה כמה מהאנשים שהתרסקו פעלו נגד יהודים במלחה"ע ה 2 עד היום... אבל כך או כך, אסון ברמה כזאת למדינה שלמה, להגיד שהגיע להם, לדעתי ממש לא.

סליחה שאני מעבירה נושא אבל זה מאוד מזכיר לי הערות אחרי אסון 11/9, היו הרבה ישראלים שאמרו "מגיע להם, עכשיו הם יודעים איך אנחנו מרגישים שנים".. משהו השתנה מאז? הם "הבינו" ומצבנו\מצבם נהיה טוב יותר? בסך הכול הצדקנו מעשה טרור, ומוות של אנשים חפים מפשע.
כאן המקרה שונה, כי זה היה תקלה של הטייס (לפחות ככה הרוסים אומרים, כל עוד פוטין ראש החקירה גם אם זו קונספירציה בחיים לא יעלו על זה..) אז אי אפשר להאשים מישהו באסון, אבל זו עדיין טרגדיה עצובה וכואבת.

עצם זה שכל ההנהגה הפולנית הגיעה לרוסיה לטקס לזכר הטבח שהרוסים עשו לפולנים, מראה שהם "סלחו ופניהם לשלום", שהם שמו מאחוריהם את העבר ורוצים להתקדם הלאה לעתיד בטוח יותר, לוודא שדברים כאלה לא יקרו שוב. הם לא שכחו, אבל הם בחרו התקדם.

אני חלילה לא משווה את השואה לטבח הזה, אבל לדעתי עם הזיכרון צריך לנסות להתקדם ולגשר. אחרת לא יהיה שלום בשום מקום.

יום השואה הוא טעון ברגשות אבל כמו שאנחנו זוכרים את הזוועות שקרו לנו, אסור לנו לשכוח צלם אנושי. זה מה שמבדיל אותנו מ"הם", אחרי הכל.

צריך להימנע מכעס ורגשי נקמה, עתיד ורוד זה לא יביא. מ"עין תחת עין" כולם יוצאים עיוורים..

אני לא שופטת או מבקרת אף אחד שהגיב כאן, רק נותנת את דעתי בנושא

וסליחה על החפירה (זה עוד אחרי שקיצרתי שורות..)תמונה
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

צודקת שירלי. מכבדת את דעתךתמונה
תמונה

סמל אישי של משתמש
ALOONN
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי ALOONN »

בכלל לא מגיע להם הנשיא קצ'ינסקי היה ידיד אמת של ישראל.

http://www.haaretz.com/hasite/spages/1161988.html
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

צודק עכשיו ראיתי..
תמונה

שלח תגובה