ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

שאלה

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

Re: שאלה

שליחה על ידי אביבה »

לא. לא נראה לי הגיוני.
העיקר שתצליחי בלימודייך, בכל דרך שתבחרי.
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה

שליחה על ידי BAGOY »

תודה רבה
מדגרות
ביצה
ביצה

שליחה על ידי מדגרות »

אני מקווה שאת לא מסטלבטת כי לפי הסגנון והשאלות נראה יותר שאת מדגלת קוקוטלים אבל לעניין השאלה למקרה שאת רצינית ולו במעט
אז לשני הזויגים יש זנב אדום זה דבר ראשון
אין לך שום דרך בגאקו בוגרים לדעת את המינם רק מהסתכלות יש כמה סימנים שלדעתי לא תופסים במאה אחוז כך שלא
אבלבל לך במוח הבדיקה היחידה מבחינתך שהיא מדוייקת ונכון לעשות היא
בדיקה של DNA יש מעבדה בשם קרניאלי תרשמי מעבדה קרניאלי בגוגל ותגיעי אליה בקלות (לא יודע אם מותר לשלוח לינקים כאן )
ישלחו לך ערכה סטרילית לצורך הוצאת טיפה של דם מהרגל אם תרצי לברר כיצד עושים זאת תשאלי בפורום
לפי מה שאני מבין נראה לי שאבא לא עשה את הבדיקה הזו כלל יותר נראה לי שבגלל שקוראים לג'אק'ואים שלך קובי ונעה אז הוא חושב שהם זכר ונקבה
גיל הפוריות והגיל בו ניתן להתחיל במצוות פרו ורוו היא 3-4 שנים ולא מתחת לא נורא אם הם יהיו יחד עד אותו פרק זמן אבל אין מצב לגוזלים בטרם עברה התקופה המתאימה
כמובן קן הטלה את חייבת שמתאים לג'אקו ולא למשהו אחר
הכלוב קצת קטן אבל היו דברים מעולם בכל מקרה בכלוב כזה אל תשימי קן הטלה בתוך הכלוב כי זה ממש יהיה מוגזם אלה חיצוני
אם תוכלי להגדיל בשביבות ה150 רוחב 150 או טיפה פחות עומק וגובה בין 120 ל150 יהיה סבבה
דבר חשוב נוסף זה מיקום חדר כמה שיותר שקט לא יותר מדיי בקרבת אנשים לא בסלון למשל לגבי המשחקים שאת משחקת איתם יש שאומרים שעדיף
להשאיר אותם לבד ככל הניתן וכמה שפחות מגע יד אדם איתם וזו גם טענתי כי אחרת הם יכולים לאבד כמעה את הרצון והצורך להזדווג אם כי בהחלט גם מוחתמים
יכולים להתרבות וכיום זו לא תורה מסיניי היידע נמצא בקרב לא מעט אנשים תבדקי אם את בכלל בנויה לעניין זה יכול לשאוב אותך
וכמובן מזון ככל הניתן עשיר בריאות התוכים מהווה פקטור עיקרי לבריאות הגוזלים פוריות הביצה וחוזק הביצה כשתגיעי לעניין
ויש לך כמה שנים לחכות נדבר גם על זה
תודה חיים
מדגרות
ביצה
ביצה

שליחה על ידי מדגרות »

סליחה משהו אחרון ששחכתי
אל תבני יותר מדיי על העובדה שהם מתנשקים או מאכילים אחד את השני
בשבי גם כשיש שני ציפורים מאותו מין בהחלט יכולים לפתח התנהגות שנראית כמו זכר ונקבה
ויכולים להיות שני זכרים ושתי נקבות אז אל תבני על עניין זה יותר מדיי
יכולה רק לקוות וןעל זה לא בונים מגדלים הבדיקה כל כך זולה שממש ממש לא שווה לחסוך בעניין
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה

שליחה על ידי BAGOY »

כמה עולה הבדיקה?
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אביבה »

למרות הסתל
מדגרות כתב:אני מקווה שאת לא מסטלבטת.תודה חיים
חיים, זו נקראת הסתלבטות לשמה. אבל בוא נכבד כיאה לנו, ונזרום עם השואל/ת. ;)
ולשאלתך בעלת צ'ימפו המסכן, הכנסי לאתר של קרניאלי וקבלי את כל הפרטים, כולל מחיר לכל בדיקה
ואפילו מידע על הפאתוגנים הנבדקים.
כשתשלחי את הבדיקה, אם וכאשר תבצעי אותה...אל תשכחי לציין שמדובר בתוכים עם זנב אדום ונטיות הומוסקסואליות. כך שעדיף שיוסיפו גם בדיקת HIV.
בהצלחה.
a2008
ביצה
ביצה
איש קשר:

שליחה על ידי a2008 »

*מצחיק *מצחיק *מצחיק *מצחיק
אולי פשוט תשאלי כבר את אבא שלך(??)עם יש תעודות בריאות ובדיקות מין!?
שום כלוםתמונה
סמל אישי של משתמש
BAGOY
ביצה
ביצה

שליחה על ידי BAGOY »

לאביבה: אני לא יודעת אם הם הומוסקסואלים/לסביות באמת. זו הייתה השערה. אבא שלי הביא לי אותם, אמר שהם אמורים לעשות גוזלים ואני(שלא מבינה בתוכים) חיכיתי וחיכיתי וזה לא קרה. אז חשבתי כל מיני דברים...אולי הם מקולקלים, אולי ספירת הזרע שלו נמוכה,אולי כשהכנסתי אותם הביתה הדלקתי את המזגן יותר מדי על קור עד שקפאו לה הביציות והפכו לכדורי סולרו קטנטנים?
וכן,אחת ההשערות הייתה שאחד מהם הומו/לסבית.. זו תופעה רווחת בכמה סוגים של בעלי חיים...אמרתי אולי גם פה...
אבל אז אמרתם שהם פשוט קטנים..סבבה..אני לומדת.
אגב, שאלתי את אבא שלי כמה פעמים אם הוא עשה להם בדיקה. הוא אמר שהוא בעצמו בדק. אתם אומרים שזה בלתי אפשרי,אז אני לא יודעת מה להגיד. מה, הוא שיקר לי? :oops: אתם יודעים הרבה ואני די חדשה בעסק..
שניר7
ביצה
ביצה

שליחה על ידי שניר7 »

יכול להיות ממי שהוא קנה אז הוא אמר לו שהם זכר ונקבה אבל במדינתנו לא כל אחד אדם ישר ואמין כך שאם אמרו לי שהם זכר ונקבה ואת לא מכירה את אותו אדם אם הוא אמין או לא אז אי אפשר להיסתמך על זה..
ואמרו לך כבר שאצל תוכים אין אברי מין חיצוניים אלה פנימיים!!! אז לא ניתן לזהות במראה.. יש מגדלים מנוסים שיודעים לזהות אם זה זכר או נקבה ע"פ מראה אך גם זה לא בטוח והם מעדיפים לישלוח דגימת דם ולהיות בטוחים!!!!
סמל אישי של משתמש
הגר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי הגר »

שלום לך,
את לא שולחת את התוכים לבדיקה, אלא דגימת דם.
ואם אפשר לשאול אותך שאלה: כשדיברת על לימודים, למה התכוונת? בת כמה את?
כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים..
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”