ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קוקוטייל מסרב להגמל

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
lejtman
בקיעה
בקיעה

קוקוטייל מסרב להגמל

שליחה על ידי lejtman »

שלום,
כפי שחלקכם יודעים יש לי 2 גוזלים של קוקוטיילים. האחד כבר עוד יומיים בין חודשיים והשני קצת יותר צעיר.
הצעיר יותר (ואן-גוך) כבר בשלבי גמילה מתקדמים, ואילו הבוגר מסרב להגמל!!
אני לוקח את שניהם פעם ביום-יומיים ל"שיעור פרטי" בלאכול. שניהם אוכלים בדיוק באותה הצורה, אך כאשר אני מחזיר את הקוקוטייל הבוגר לכלוב- הוא לא אוכל!!! (יש נגישות מלאה לכלי האוכל).
בנוסף הקוקוטייל שמסרב להגמל שותה כמויות גדולות של מים.
מחפש תשובה לבעייה!

נ.ב.
לרמי- אם לאמא של הגוזלים יש כתם צהוב על הראש, ולזכר אין. כאשר יוצאים צאצאים- אם יש או אין את הכתם הצהוב- זה מעיד על המין של אותו צאצא (יש לי אחד עם הכתם ואחד בלי הכתם).

תודה רבה לעונים!!!! עמית.
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

Re: קוקוטייל מסרב להגמל

שליחה על ידי Niv »

שים להם מזון רך בכלוב..
ולא לאטט תעשה זאת בהדרגה.
rokokokn
פוקח עיניים
פוקח עיניים
אזור מכירה: יבנה

Re: קוקוטייל מסרב להגמל

שליחה על ידי rokokokn »

לרמי- אם לאמא של הגוזלים יש כתם צהוב על הראש, ולזכר אין. כאשר יוצאים צאצאים- אם יש או אין את הכתם הצהוב- זה מעיד על המין של אותו צאצא (יש לי אחד עם הכתם ואחד בלי הכתם).

שאלה יפה
בחלק יש קשר וחלק אין קשר. אין חוק מכריע לכאן או לכאן {אצלי אני מקיר את הזוגות ויודע מה אומר הצבע לגבי מין אבל אין 100 אחוז הצלחה }

לגבי הגמילה
כל עוד שהוא דורש אוכל תן לבחור. זה לא יכול לפגוע רק להועיל .
מים עדיף לברחיק המבחור .על מנת שלא ימלא את הזפק רק עם מים .
ולאפשר לו רק לאחר שיתחיל לנשנש .{ואם יש צורך לבודד תבודד אין לך ברירה אחרת .}
בהצלחה .
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”