ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

התוכי שלי מגדל דברים בסביבת המקור והעין

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
חדת פוני
ביצה
ביצה

התוכי שלי מגדל דברים בסביבת המקור והעין

שליחה על ידי חדת פוני »

אוקי יש לי תוכון קטן בשם אפון ויום אחד פיתאום הוא החליט לפחד ממני והתחילו ליגדול לו מין דברים על המקור והוא התחיל לצלוע ולא לעוף ועבר חודש חודשיים חשבתי שאולי הוא נקע משו וזה יעבור אבל היום בדקתי וראיתי שכמעט כל המקור מכוסה בחומר הנקודותי הזה ואני מאוד דואגת ואמא שלי לא מרשה לי לקחת אותו לוטרינר כי הוא תוכון שעלה לי 40 שח ווטרינר עולה 300 לביקור והתרופות (אם צריך) עוד 100 וכו וכו... אני ממש דואגת האם הוא יחייה???? יש לו טראומת מקור??? מה זה????? *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry *cry
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: התוכי שלי מגדל דברים בסביבת המקור והעין

שליחה על ידי eli_lea »

מצטער אבל אי אפשר לעזור לך בהתכתבות. נסי לשכנע את אמא שלך שזה לא משנה אם התוכון עולה 40 או 1000, זה בעל חיים שחשוב לך מאוד ויש לו אותה נשמה כמו לתוכי יקר יותר. ביקור אצל וטרינר לא עולה 300 ש"ח.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תעלי תמונה של המקור
חדת פוני
ביצה
ביצה

שליחה על ידי חדת פוני »

תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

יתכן שמדובר בטפילים, טיפול פשוט אצל וטרינר יכול לפתור את זה. במידה ולא יקבל טיפול זה ילך ויתפשט. תבקשי מאמך שתתחשב ותעזור לך לטפל בתוכי, אולי בתמורה תציעי לה שתעזרי לה יותר בבית או תבצעי מטלות שלה. אני מעריך שוטרינר טוב לא יקח יותר מ 150 ש,"ח ואפילו פחות אם תראי לו תמונה והוא יתן לך טיפול לתוכי.
בינתיים תנסי למרוח לתוכי שמן זית מסביב למקור ואל המקור פעמיים שלוש ביום, תרחצי ידיים היטב במים וסבון בכל פעם שאת מורחת לו. שימי לב זה לא טיפול וצריך לפנות לוטרינר.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”