ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קניית תוכי לילד בן 7

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
אב2
ביצה
ביצה

קניית תוכי לילד בן 7

שליחה על ידי אב2 »

שלום לחברי הפורום
אני מעוניין לקנות לבן שלי בן 7 תוכי .
קיבלתי ממגדל המלצה על תוכי גרין ציק ולאחר שקראתי עליו קצת הבנתי שהוא נוח לגידול וידידותי , יש לי מספר שאלות ואשמח לקבל את עזרתכם.
1. ראיתי ביד 2 מודעה על גרין ציק בן 8 חודשים למכירה , האם מעבר של תוכי בין מטפלים יכול לשנות את התנהגותו ? האם הוא נקשר לבעליו אם כן מה הדרך הנכונה להרגיל אותו למטפל חדש?או שעדיף מראש להשיג גוזל צעיר מלכתחילה?
2. מטבע הדברים אנחנו עובדים ביום ומגיעים חזרה הבייתה בשעה 17:00 בערב , עד אז התוכי לבד , מה המשמעות?
אני מודה לכם מראש על תשובותכם
אבי
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: קניית תוכי לילד בן 7

שליחה על ידי eli_lea »

1. בוודאי שיכול לשנות התנהגות, תוכי נקשר לבעליו ומתרגל לסביבה בה הוא חי ונמצא, מתרגל גם לאורח חיים מסויים אצל המגדל שאולי לכם לא יתאים, כמו למשל להמצא מחוץ לכלוב בכל שעות היום וכו'. עדיף תמיד לרכוש גוזל בשלבי הגמילה הסופיים כשהוא אוכל באופן עצמאי.
2.אין בעייה, מה שצריך זה לאפשר כלוב מרווח ותעסוקה כגון צעצועים שונים עם תחלופה גבוה ביניהם. ישנם צעצועי חיפוש וצעצועים ללעיסה שמתאימים לתוכי.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”