ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

זוג קוקטילים מחוברים ועובדים, הזכר כל הזמן תוקף את הנקבה.

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
welter
ביצה
ביצה

זוג קוקטילים מחוברים ועובדים, הזכר כל הזמן תוקף את הנקבה.

שליחה על ידי welter »

היי,

יש לי זוג קוקטילים שכבר עשו סבב מוצלח אחד עם 3 גוזלים יפים ובריאים כשכל הביצים היו פוריות ועכשיו נכנסו לסבב נוסף ונכון לעכשיו יש כבר 2 ביצים.
אני שם לב שכבר כמה שבועות הזכר לא מפסיק לתקוף את הנקבה וזה הגיע למצב שכבר שאין לה ניצוי מסביב לאוזניים והן חשופות לגמרי והיא נראית ממש רע בגלל זה. אני לא יודע מה לעשות במצב הזה. הוא פשוט לא מניח לה וגם שהיא בתוך התא הטלה ודוגרת הוא הרבה פעמים מעיף אותה משם בנשיכות וכוח ודוגר בעצמו. אני מצרף כאן סרטון שתראו במה מדובר.
https://streamable.com/7m7aw

2 התוכים הם האכלת יד למרות שהזכר מקולקל קצת, הוא מיד נושך ממש חזק שאני מכניס יד בתוך הכלוב אבל מחוץ לכלוב הוא מתנהג רגיל,עולה ליד ולא נושך בכלל.

אשמח לעזרתכם.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: זוג קוקטילים מחוברים ועובדים, הזכר כל הזמן תוקף את הנקבה.

שליחה על ידי eli_lea »

יתכן שהזכר מעוניין להזדווג עם הנקבה והיא מן הסתם לא מוכנה מאחר והיא דוגרת. ראשית הייתי עושה מחיצה ומפריד ביניהם לתקופה קצרה, הנקבה תמשיך לדגור ותדאג לעצמה . אחרת יתכן מאוד שהנקבה תיפצע והזכר אף עלול להרוג אותה.
תפריד ביניהם ברשת ולאחר מספר ימים תנסה לחבר שוב ותראה את התגובה.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”