ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

השמועות נכונות! תודה לאלי על תוכית ג'אקו נהדרת

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
Itaykremer
ביצה
ביצה

השמועות נכונות! תודה לאלי על תוכית ג'אקו נהדרת

שליחה על ידי Itaykremer »

לכל קוראי הפורום:

ברצוני להצטרף לגל ההמלצות על אלי בתור מגדל ג'אקו.
אני מתעניין בקניית תוכי כבר למעלה מ-3 שנים. חיפשתי מגדל טוב ואיכותי וחשוב היה לי שיהיה אדם נעים שניתן יהיה להתייעץ איתו גם לאחר הקניה.
חיפשתי במהלך 3 השנים הללו הרבה מאד והייתי בעשרות חנויות ואצל המון מגדלים. רובם נראו נחמדים מאד ועשו רושם טוב, אבל אני מודה שאלי היה יחיד במינו.
לפני חודש וחצי אשתי היקרה ואני החלטנו שהגיע הזמן לרכוש תוכי, כי אם לא עכשיו, אז לעולם לא.
התקשרתי לאלי והוא באדיבות הזמין אותנו לביתו, ובתנאי שיש לנו זמן ואנחנו לא לחוצים.
למה צריך זמן בשביל לקנות תוכי?
לפני שניגשנו לבחור גוזל (היו 3 נקבות, כולן עברו בדיקות מין ומחלות) אלי הושיב אותנו במשך שעה שלמה והסביר, דיבר הדגים שאל ורצה לוודא שאנחנו מבינים את גודל האחריות ושאנחנו מוכנים לגדל תוכי. ממש רואים כמה חשוב לו שהגוזלים יגיעו לבית טוב.
את הגוזלית שרצינו לקחת אלי תחילה לא רצה לתת - היו לה עוד שבועיים להיגמל בצורה מלאה והוא חשש שלא נעשה זאת כמו שצריך: עוד פרמטר שמראה עד כמה הגוזלים חשובים לו!
השיחה היתה נעימה ולימדה אותנו המון. הגוזלים נראו בריאים מאד והמקום נקי להפליא! הכל מסודר וכל הגוזלים חיוניים ונמרצים, ומאד שמחים למגע אדם.
גם ציוד מלא קנינו ממנו והוא פינק אותנו בתערובות וגרעינים במתנה כי לא ידענו מה לבחור. מההתרשמות שלי, בכלל לא מדובר בכסף. אלי עושה הכל מתוך אהבה אמיתית לבעלי החיים ומתוך שמחה ואיכפתיות.

ועוד. גם עכשיו, חודש וחצי אחרי הקניה, אלי מתעניין ועוקב. הוא מפציר בנו להתקשר ולשאול אם יש שאלות ומבקש שנהיה בקשר כשעולים דברים שצריכים מעקב.
באמת שאני לא יודע אם מגדלים אחרים נוהגים ככה ואני מאד מקווה שכן, אבל מבחינתי התנהגות זו לא מובנת מאליה וראויה מאד להערכה.

אז השמועות נכונות. אלי הוא מגדל נפלא ואדם נעים מאד. אכפת לו מהקונה ומהתוכי והוא שמח לשמור על קשר ולעזור בכל דבר.

תודה רבה!
רותם, איתי ובקביק.
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

Re: השמועות נכונות! תודה לאלי על תוכית ג'אקו נהדרת

שליחה על ידי uzibu »

לא מפליא אותי לשמוע, אבל בהחלט נעים. כמו כן, אני בוודאי מסכים עם כל מילה.

גם לך מגיע הערכה על כך שידעת לפרגן וישבת להמליץ :)
בהצלחה לכם ולבקביק?
+++
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

איתי ורותם תודה *פרח .
מאחל לכל התוכים להגיע לבית חם כשלכם.
שמח שבקביק הגיעה אליכם ובטוח שתהנו ממנה. :)
סמל אישי של משתמש
aliav56
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי aliav56 »

מהיכרות של שנים עים אלי התותח אני שמח שעדיין ההמלצות זורמות וזורמות .
לי זה מראה על אכותו ופנימיותו של המגדל שבמקרה זה מדובר באלי ..כה לחי ..
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תודה אליאב *פרח

הוקפץ לאחרונה על ידי eli_lea בתאריך 07 אוגוסט 2017 15:47.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”